Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie banda bezkarnych kamperów to chętnie przerzuciłbym się na HC.

Chyba grałeś tak jak tommi 3 mecze tak,bo powtarzasz potoczne opinie.Na HC trzeba nauczyć się grać,nie ma takiej opcji żeby nie wiedzieć skąd ciebie zabito,bo albo czerwony pasek obrażeń sugeruje stronę z której padł strzał,albo często upada się w stronę z której strzelał przeciwnik i widać go po zgonie.

Odnośnik do komentarza

Grałem więcej niż 3 mecze. Mam kilku znajomych, którzy tylko HC łupią. Graliśmy nawet jakiś sparing z ekipą HC i cały pluton stwierdził, że pierwszy i ostatni raz. To po prostu nie dla każdego i nie dlatego, że Wy jesteście prawdziwi wojownicy i maderfakerzy, a my lamy bo mamy radar, tylko większość gra normal i potem ciężko przełączyć się na drugi tryb. Ja, na przykład, po przełączeniu się z HC na normal za wcześnie puszczałem spust przekonany, że przeciwnik padnie. Założę się, że jak wbijesz na normal to ciężko będzie Ci się odnaleźć.

Odnośnik do komentarza

zdziwisz sie, ale zwyczajnie mam tam ciagle fun, i to cala mase (do tego stopnia, ze odstawilem chwilowo 3 mapy close quarters, na ktorych spedzilem ostatni rok...).

co niby mialbym udowadniac?

Tak to juz jest, ze jednemu sie wszystko nudzi po chwili, a inny jak cos lubi to moze to robic cala wiecznosc.

Poza tym jak wiadomo masteruje noz, a tam najszybciej i najlatwiej wpada, wiec normalne, ze tam gram.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

zdziwisz sie, ale zwyczajnie mam tam ciagle fun, i to cala mase (do tego stopnia, ze odstawilem chwilowo 3 mapy close quarters, na ktorych spedzilem ostatni rok...).

co niby mialbym udowadniac?

Tak to juz jest, ze jednemu sie wszystko nudzi po chwili, a inny jak cos lubi to moze to robic cala wiecznosc.

Poza tym jak wiadomo masteruje noz, a tam najszybciej i najlatwiej wpada, wiec normalne, ze tam gram.

 

Widze jedna sesja, i wpadnie 100 gwiazdka.:) Dzisiaj grasz w nocy?

Odnośnik do komentarza

@mclusky: Gram zawsze, kiedy tylko moge, a ze na urlopie jestem to i w dzien sie czasem udaje, wiec korzystam ;)

 

@kabotyn: dzis chyba raczej nie- jesli juz to pare meczy tylko, bo jutro o 6:30 pobudka, zeby dziecko do przedszkola odstawic (ono nie ma urlopu ;) )

Dopiero jutro wiekopomna chwila nastapi :D

 

e: FUCK YEAH!!! :D czuje chyba wieksza satysfakcje, niz po zdobyciu setki orła :) od teraz koniec z bieganiem za typami przez pol mapy ;) jestem tez otwarty na wszelkie podboje z pojazdami itd. ...aaa, i obiecuje, ze bede sie od teraz znowu wiecej koncentrowal na objectivie, niz na blachach ;)

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:D ehehehe :D
tak jak mowie- moje najwazniejsze cele zrealizowane (tzn. jeszcze tylko kilka medali za nóż do setki zostalo, ale to juz samo w miedzyczasie wpadnie, bez specjalnego napierania), teraz czas na małą odwilż (Kabotyn moze poswiadczyc- zdazyl mnie dzis juz na podboju na bazarze zastac)  ;) z kim gram, ten moze decydowac, gdzie wbijamy- ja sie dostosuje ;) Podstawka, wszelkie dodatki- biore wszystko :]

nie chce mowic tego glosno, ale...

 

nawet metro moge zagrac ;)

 

rozumiem, ze wieczorem sie widzimy :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@mclusky: do Ciebie nic nie mam, lubie Cie i lubie z Toba/przeciwko Tobie grac, ale do waszego klanu zupelnie stracilem wczoraj szacunek:
gracie ruskimi na kanalach, macie znacznie liczniejszy i mocniejszy skład, po chwili trzymacie wszystkie flagi- nie dosc, ze nikomu z kilku adminow nie przyjdzie do glowy troche zbalansowac druzyny, to jeszcze smiglowce kradniecie i klasyczny base rape robicie.

prawdziwi, (pipi)a, kozacy i bohaterzy, nie ma co...

 

w ogole absurdy tej gry na mapach z pojazdami mnie rozwalaja: amtrakiem bez wiekszych problemow rozwalilem czolg, ale juz w little birda naparzalem nie wiem ile i nawet pojedynczego znacznika trafien nie bylo.

To samo na innej mapie: przywalilem z dziala w czolgu w heli bojowe bedac na 100% pewny, ze musi wejsc (blisko, centralnie w maszyne przycelowalem)- oczywiscie nic sie nie stalo... 

Mam nadzieje, ze nie bedzie czegos takiego na PS4... Naprawde- close quarters to zdecydowanie najmniej wkurzajace mapy/tryb w tej grze.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

To musisz tracić szacunek do wszystkich klanów :) bo wszyscy tak robią. Nie będę wymieniał ale są gorsze Polskie klany które jak dostają w dupę to wyrzucają najlepszych. 

Tommi rozwiązanie jest proste wynajmij serwer ;) lub graj na oficjalnych 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Chodzi o ten mecz? http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4/101261629/190114238/ Zanim wyszliście składy były zbalansowane. Problem był taki, że szybko zajęliśmy flagi. Widziałem co się dzieje i dlatego nie stałem na brzegu naparzając w lotniskowiec tylko latałem z kolesiem i próbowałem to zrównoważyć. Nie atakowaliśmy A i B jak próbowaliście je przejąć, ale z tym też mieliście problem. To nie nasza wina. Serwer robił się pusty i chcieliśmy przeczekać do następnej rundy. Warto było bo następny mecz na Grand Bazaar był rewelacyjny, podobnie jak na Sekwanie.

Poza tym mam dla Ciebie propozycje - dam Ci admina i spróbuj sam zrobić tak, żeby grało jak najwięcej osób, wszyscy byli zadowoleni i żebyś sam się przy tym dobrze bawił (nie siedząc w menu cały mecz). Gwarantuje Ci, że jak przerzucisz kogoś to, albo wyjdzie z meczu, albo wróci na drugą stronę. Jest też opcja, że Cię zwyzywa, że jesteś debilem adminem. 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

 

 

w ogole absurdy tej gry na mapach z pojazdami mnie rozwalaja: amtrakiem bez wiekszych problemow rozwalilem czolg, ale juz w little birda naparzalem nie wiem ile i nawet pojedynczego znacznika trafien nie bylo.

Od dawna o tym piszę,tak samo RPG,z M320 zabijasz załogę Humvee a z RPG nie,mimo iż to wyrzutnia na czołgi.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie wiem ilu was tam bylo Mclusky bo raport mi sie nie laduje. Ale wystarczylo,zebys dal polowe z twojego klanu do strony usa i utopil czolgi zeby mogli lav wyjechac/lodziami. Lav by wyjechal i mieli by jedna flage,jak czolgi stoja przy wodzie to szanse na wyjechanie sa prawie 0.

Odnośnik do komentarza

@tommi, dodam jeszcze, że nigdy nie słyszałem na nasz temat nic złego. Staramy się balansować drużyny i nie wyrzucamy za pierdy - generalnie staramy się nie kickować i banować. Sam nie raz dostawałem ostro po rufie na naszym serwerze, ale nigdy nie przyszło mi do głowy kombinować, żeby przechylić szalę na moją stronę. To samo mogę powiedzieć o reszcie adminów. Z wczorajszego meczu wynika, że nie daliście rady wyjść z respa na mapie, gdzie istnieje poważne ryzyko takiej sytuacji, a do admina masz pretensje, że nie pozwolił Wam wjechać pojazdami i wygrać. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Tak.

Widziałem co się dzieje i dlatego nie stałem na brzegu naparzając w lotniskowiec tylko latałem z kolesiem i próbowałem to zrównoważyć. Nie atakowaliśmy A i B jak próbowaliście je przejąć, ale z tym też mieliście problem.

No to pare przykladow do momentu mojego wyjscia:

- przy probie przejecia B po chwili wladowal sie czolg z min. 2 os. na pokladzie, plus piechociarz. Flaga oczywiscie stracona, jeszcze kosę dostalem

- przy probie wyjazdu amtrakiem z lotniskowca od razu napierd.alanie p-z czolgiem z brzegu plus kradzionym little birdem z powietrza. Nie dotarlismy z Gesiorem do brzegu nawet, zeby sie zespawac.

- 2x walka w pojedynke jednym little birdem przeciwko Z-11W oraz kradzionemy little birdowi, co najmniej jeden ze spawaczem na pokladzie. Wynik oczywiscie latwy do przewidzenia.

Swoja droga nie wiem, co chciales rownowazyc latajac z kolesiem (i pewnie go przy okazji spawajac)...

 

Serwer robił się pusty i chcieliśmy przeczekać do następnej rundy.

Wlasnie dlatego sie robil pusty, ze nie reagowaliscie- zreszta lista graczy mowi sama za siebie.

Mclusky ma racje. Żonglowanie ustawieniami non stop podczas meczu nie ma sensu bo faktycznie ludzie spieprzają.

mclusky wcale nie ma racji, bo nie trzeba niczym zonglowac non stop- wystarczy raz kogos przerzucic do drugiej druzyny, zeby sie walka wyrownala i finał. Jak tego nie zrobisz, to wlasnie tak sie to konczy, ze z jednej strony wszyscy powychodza i musisz serwer od nowa zapelniac.

 

@mclusky: z ekipa tutaj (pod przewodnictwem miłościwie nam panującego Pryxa) wynajmowalismy serwer chyba przez 6 czy 9 miesiecy (albo i dluzej), wiec nie musisz mi nic tlumaczyc- wiem doskonale o co biega z adminowaniem i powiem tylko tyle: jak my mielismy taka sytuacje na swoim serwerze, to albo przerzucalismy do drugiej druzyny randomow z najwyzszych miejsc az sie wyrownalo, albo sami przechodzilismy w kilku na strone nie mogaca wyjsc z respa i probowalismy odwrocic losy meczu, a nie kurna cisnelismy ich do oporu, niby "przeczekujac do nastepnej rundy". Sorry, ze sie troche unioslem, ale bez powodu bym sie nie wkurzyl i nie wyszedl.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

mecz wczesniej byl canalos tdm (co prawda troche krotszy) i bylo oczywiscie gitara ;) Co prawda tez w plecy, ale blach kilka wpadlo (z 1410 tylko Twojej mi zabraklo- raz Cie scigalem, ale sie nagle ktos z przodu pojawil i on dostal ;) ). Ze strzelaniem to fakt- duzo pewniej sie teraz czuje nozujac (i skuteczniejszy jestem).

 

nic to, nastepnym razem skopie wam tyłki rowniez w blaszakach ;)

 

no, wyrzucilem kwas z siebie i od razu poprawil mi sie humor  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...