Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu skoro masz już te 100 gwiazdek

chodzilo mi glownie o ratio- musze je na plus wyprowadzic, zebys tez byl usatysfakcjonowany  :P Te kille nozem to tak tylko przy okazji- ciezko z dnia na dzien skonczyc z czyms, co sie robilo bez przerwy przez kilka lat... Zreszta konczyc z tym w sumie nie mam zamiaru- teraz robie tylko te 20-35% nozem zamiast ostatnich 50-70%, wiec i tak mocno zredukowalem :)

 

Jeszcze 10 takich sesji i bedzie temat z glowy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@Litwin: zagralem dzis mecz na hc i powiem tak:

- dla takiej lamy w celowaniu jak ja zarabiste jest tak szybkie zabijanie: przykladam celownik do typa i po nim- nie ma tak, ze wypier.dalam caly magazynek, a gosciu znika za rogiem jakby nigdy nic. Sam i tak zawsze gine w ulamku sekundy, wiec w druga strone wielkiej roznicy nie ma.

- wkurzajacy natomiast jest brak minimapy i ilosci amunicji

 

Ale generalnie moze przy jakiejs okazji poprobuje jeszcze ten tryb i sie przekonam.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam nie kosiłeś od początku ale dobra niech ci będzie.

 

Od jakiego poczatku? To, ze tommi nie gral w BFBC2 nie znaczy, ze nie potrafi kosic. W BF3 kosi swietnie, prawdopodobnie w 10 min zebral by ci pare blach. A ja bedac w dobrej co najmniej 10 blach. Ty w BF3 latasz jet'ami swietnie, ale jesli chodzi o zbieranie dog tag'ow, to cienki bolek jestes. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

nie no ja nie mowie ze to zla gra bo troche radosci dala (glownie przez gre z ekipa) ale kurde ile wy macie zaparcia zeby dalej w to tluc tym bardziej ze bf4 na horyzoncie. swoja droga bierze ktos z ekipy beefiarzy diablo 3 na premiere? zastanaiwam sie czy bede mial z kim grac (Kaczy ja na ciebie troche licze w tym wzgledzie)

Odnośnik do komentarza

@Danielski: jakby ci to powiedziec:

ta gra jest po prostu zaje.bista i osobiscie nadal nie moge sie doczekac kazdej kolejnej sesji.

Jedyne zaparcie, ktorego przy tym potrzebuje i czesto mi go brakuje, to zeby w koncu wylaczyc ta cholerna konsole i isc spac, zamiast zagrac "jeszcze jeden meczyk" :D

 

zgadzam sie z Zielem w 100% (no, moze poza przerwa na GTA V ;) )

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Zresztą jak mam tracić czas na takie pseudo gry jak Walking ak Nuuuuuda Dead i inne gry z dupy wzięte, to wolę przeć do przodu ze swoim SKS. Zresztą na horyzoncie GTA i wtedy przejdę na krótki odpoczynek od BF ;)

W taka pogodę to aż zal grać w cokolwiek.

 

Ale my ciśniemy prawie zawsze w okolicach 23:00. Więc luz. Czas na wychowanie dziecka ;), rower, jezioro itd zawsze się znajdzie i jest priorytetem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...