Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Pryx,chciales 2x xp masz 2x xp :

In Typical DICE fashion, the studio – currently

hard at work on Battlefield 4 – will be showing a little love to 2011′s Battlefield 3 by hitting that

Double XP switch for the duration of the week,

giving all players the chance to rank up twice as

fast during the events of this year’s Gamescom. DICE writes in a recent blog update: To celebrate the show, we’re turning

gamescom week into double XP week for

all Battlefield 3 players! Join our

gamescom updates here on the blog, then

hop onto the Battlefield for a total of 120

hours’ worth of double XP. The double XP event starts August 21 at 2AM PST / 11 AM CEST (click link for a handy time zone table) and ends on August 26, 120 hours

later. The details are as follows: Starts: August 21 at 2AM PST / 11 AM

CEST

Ends: August 26 at 2AM PST / 11 AM

CEST

Length: 120 Hours

Who: ALL Battlefield 3 Players, All Platforms

Where: Any Ranked Server Remember, DICE will also be showing off some

brand new Battlefield 4 goodness at Gamecom

2013 with a brand new map and game mode, so keep an eye out!

 

mp1st.com/2013/08/19/battlefield-3-gets-double-xp-for-the-duration-of-gamescom-2013/
Odnośnik do komentarza

@mclusky: dokladnie to samo mialem napisac :)

@hellspawn: pomijajac polemike, ostatnie zdanie troche mnie zaskoczylo (zwazywszy, ze nie jestes litwinem). Jak juz zaczynasz w ten sposob, to powiem tak: na ciebie spokojnie powinno wystarczyc. W razie watpliwosci zapraszam na serwery.

@litwin: jak dla mnie posiadanie BF3 i granie w cos innego to jak miec w garazu bmw, a jezdzic wysluzonym maluchem.

 

Co do tych innych gier, to mnie osobiscie przestaly zupelnie krecic pozycje singlowe (w czym sie zupelnie utwierdzilem grajac w Uncharted 3). Powody?

- rzygam po prostu coraz bardziej wszechobecnymi skryptami majacymi niby w zamierzeniu dodac grze "filmowosci", a w praktyce powodujacymi tylko kretynska liniowosc i koniecznosc wykonywania dokladnie tego, co sobie wymyslil tworca. Najmniejsze odstepstwo = zgon (albo brak postepu akcji) 

- wkurzajace akcje typu walka w kilka osob przeciwko oddzialowi wroga wygladajaca tak, ze wszyscy wrogowie nie dosc, ze widza mnie z kilometra, to jeszcze napierdalaja wylacznie we mnie, a moje ziomki strzelaja chyba slepakami, bo nikogo jakos, (pipi)a, nie moga zabic.

- bezmozgie NPC

- kompletnie bezsensowna, oderwana od rzeczywistosci mechanika gry (U3!)

- powtarzanie niekiedy do zerzygu jakiegos bzdurnego fragmentu, zanim sie uda go przejsc

- walka z SI dajaca najwyzej ulamek tej satysfakcji co walka z innym czlowiekiem

- konsola nie napisze ci hate maila po skopaniu jej tylka ;)

- itd...

 

Dlatego dla mnie od jakiegos czasu istnieje tylko multi, a z multi zwyczajnie najlepsze jest w BF3. Jedyna gra singlowa, ktora bylbym gotow obecnie kupic, to jakis nastepca Heavy Rain (licze, ze Beyond: two souls da rade). Nawet Dead Space 3, na ktore sie napinalem miesiacami, odpuscilem po zagraniu w demo, ktore zirytowalo mnie ww. rzeczami.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

@litwin: jak dla mnie posiadanie BF3 i granie w cos innego to jak miec w garazu bmw, a jezdzic wysluzonym maluchem.

Ale ja rozwaliłem już Bf3(88% trofeów) i nadrabiam zaległości,bo PS3 do konsola do gier a nie tylko do Bf3.

 

 

Rozwaliłem?

 

 

 

lol i po co to piszesz?Z tobą rozmawiałem?

 

 

 

 

@hellspawn: pomijajac polemike, ostatnie zdanie troche mnie zaskoczylo (zwazywszy, ze nie jestes litwinem). Jak juz zaczynasz w ten sposob, to powiem tak: na ciebie spokojnie powinno wystarczyc. W razie watpliwosci zapraszam na serwery.

Tylko pamiętaj byle nie hc,bo tommi nie lubi go :P i najlepiej nie strzelaj bo tommi tylko kosić się nauczył.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

 

 

@litwin: jak dla mnie posiadanie BF3 i granie w cos innego to jak miec w garazu bmw, a jezdzic wysluzonym maluchem.

Ale ja rozwaliłem już Bf3(88% trofeów) i nadrabiam zaległości,bo PS3 do konsola do gier a nie tylko do Bf3.

 

 

Rozwaliłem?

 

 

 

lol i po co to piszesz?Z tobą rozmawiałem?

 

Nie, ale chciałem wykorzystać okazję i pochwalić się, że rozwaliłem BF3 (100% trofeów).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zielu odpisze ci tu na twoj post z innego tematu,bo w tamtym temacie to mnie fanboye zjedza:

 

SONY by wygrało targi wystarczy tylko tyle.

Premiera konsoli w większości krajach to... 

 

 

 

Badzmy ze soba szczerzy,Ms chcial wydac konsole w 2014,ale Sony wyskoszylo z ps4 w lutym 2013 i ms jest teraz w (pipi)e. Widac to np.po tym,ze wiekszosc zapowiedzi to trailer na silniku a nie gameplay. Ale podniecanie sie,ze Sony daje konsole wszedzie na start jest smieszne,bo gdyby Sony tak jak Ms,mial malo konsol,to Polska i inne male rynki pierwsze by wylecial z listy na start.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

@litwin: jak dla mnie posiadanie BF3 i granie w cos innego to jak miec w garazu bmw, a jezdzic wysluzonym maluchem.

Ale ja rozwaliłem już Bf3(88% trofeów) i nadrabiam zaległości,bo PS3 do konsola do gier a nie tylko do Bf3.

 

 

Rozwaliłem?

 

 

 

lol i po co to piszesz?Z tobą rozmawiałem?

 

Nie, ale chciałem wykorzystać okazję i pochwalić się, że rozwaliłem BF3 (100% trofeów).

 

W takim razie gratulacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...