Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, astralja napisał(a):

U mnie też nie ma plików do pobrania, tych co prenumerowałem. W sumie nie jest to dla mnie problem, gdyż nie czytam szmatławca w formie elektronicznej. Mam pytanie, kupując nową prenumeratę, od kiedy jest ona realizowana? Wcześniej było tak, że od najbliższego numeru po bieżącym. Teraz nie widzę takiego info.

Wysłane z mojego moto g32 przy użyciu Tapatalka
 


Przy zamawianiu na etapie danych adresowych jest specjalne pole, gdzie mozna wpisac, od ktorego numeru. Dalismy widelki +/- 3 numery od biezacego. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tomoman napisał(a):

Jak zostało mi jeszcze kilka numerów od łapusza w prenumeracie, to można kupić kolejną na rok i zaznaczyć potem, że chce się od któregoś tam numeru, czy lepiej czekać na końcówkę obecnej? Nie wiem jak wasz system to ogarnia i wolę się spytać. 


Jak kupisz na tym samym koncie, na ktorym masz, to powinno z automatu dodac kolejne 12 numerow. A nawet jakby cos nie tak daj znac i recznie sie poprawi.

Odnośnik do komentarza

A bo jakieś PDF-y wymyślają! 

@Tokugawa1982 powinno być git. 

I jak coś to plis zgłaszajcie, my już nic nie robimy - w sensie to są gdzieś jeszcze zamówienia, które mają podpięte prenumeraty, ale nie wygenerowały się PDF-y i to już coraz trudniej wyłapać, bo finalnie mamy prawie 17k przeróżnych zamówień. Tak że nie czekać "a bo może się pojawi", tylko od razu pisać. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał(a):

A bo jakieś PDF-y wymyślają! 

@Tokugawa1982 powinno być git. 

I jak coś to plis zgłaszajcie, my już nic nie robimy - w sensie to są gdzieś jeszcze zamówienia, które mają podpięte prenumeraty, ale nie wygenerowały się PDF-y i to już coraz trudniej wyłapać, bo finalnie mamy prawie 17k przeróżnych zamówień. Tak że nie czekać "a bo może się pojawi", tylko od razu pisać. 

Działa Super. Wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza

Podepnę się pod problem związany z sortowaniem prenumerat. Przydałoby się je poukładać od najnowszych do najstarszych, bo teraz mam je pomieszane i najnowsze mam gdzieś po środku listy, tak jak niektórzy, co już zgłaszali na zrzutach ekranu.

 

Dodatkowo przydałyby się jakieś negocjacje z Pocztą Polską o obniżenie ceny za usługę, bo na zadupie zwane Warszawą, prenumeratę zawsze dostaję po czasie. Obecny numer przyszedł dzisiaj, czyli 7 dni od nadania. Czasami zdążę przeczytać cały numer w PDFie, zanim dotrze wersja papierowa ;)

Odnośnik do komentarza

Prenumeruję czasopismo od końca 2020 i jeszcze nigdy dostawa nie była taka błyskawiczna, właśnie otrzymałem najnowszy numer, szok. Przeważnie było to 2-3tyg opóźnienia, czasami nawet więcej (wysyłka do UK). Nie wiem czy to przypadek, czy nowy wydawca, ale na pewno bardzo miła niedpodzianka. :thumbsup:

 

Edit

Chciałbym jeszcze tylko posłodzić. W końcu wszystko co związane z czasopismem ma spójną całość. Strona, sklep, patronite - to wszystko wygląda zdecydowanie lepiej, profesjonalniej, widać, że komuś się chce. To co na szczęście się nie zmieniło to obsługa klienta sklepu, i wtedy i teraz działa świetnie. Takie rzeczy tylko zachęcają do kontynuowania prenumeraty, świetna robota.

Edytowane przez Tylkopytam
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, piotros napisał(a):

Podepnę się pod problem związany z sortowaniem prenumerat. Przydałoby się je poukładać od najnowszych do najstarszych, bo teraz mam je pomieszane i najnowsze mam gdzieś po środku listy, tak jak niektórzy, co już zgłaszali na zrzutach ekranu.

 

Dodatkowo przydałyby się jakieś negocjacje z Pocztą Polską o obniżenie ceny za usługę, bo na zadupie zwane Warszawą, prenumeratę zawsze dostaję po czasie. Obecny numer przyszedł dzisiaj, czyli 7 dni od nadania. Czasami zdążę przeczytać cały numer w PDFie, zanim dotrze wersja papierowa ;)

 

Sortowania - tak, mamy na liście, na pewno się ogarnie. Tylko mi teraz programista do innego projektu poszedł, a w tym robię mu listę i potem hurtem. 

Dostawa - nie ma pomysłu na pocztę niestety. To trochę taki ich chyba urok, że dają konkurencyjne ceny, no ale z jakością różnie. Znaczy oczywiście można kombinować - teraz są te marketingowe najtańsze do 4 dni roboczych, potem ekonomiczna, niby do 3, a jeszcze dalej priorytet do 2, ale między priorytetem a marketingową są już bodaj ze 4 zł na liście, czyli ok. 5 dyszek na rok. A i tak teraz jeszcze promo zrobiłem, bo jednak te wszystkie zawirowania ostatnie no to raczej nie pomagały choćby w przedłużaniu prenumerat. 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie to jest ta opcja:

— przesyłki w formacie M (do 1000 g) — 5,60 zł za ekonomiczną i 6,40 zł za priorytetową.

Aleeee z adnotacją Przewidywane terminy realizacji usługi nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia. Priorytet masz niby na drugi dzień, ekonomiczna do 3, ta marketingowa obecna do 4. Kosztowo ekonomiczna od obecnej opcji to jakieś +35 zł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...