Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko dać znać Szefowi @Perezowi, że kupiłem prenumeratę. Moją pierwszą! Ale jestem z Wami od 64 numeru, z pewnymi przerwami, ale jednak ciągle się Was trzymam. Teraz po zmianie Wydawcy, wszystko wygląda mega profesjonalnie. I uwielbiam czytać teksty Zg(Red.)ów - vibe jest taki sam, jak 20 lat temu, tylko ja już mam te 33 lata. Dziękuję Pan @Perez za podtrzymywanie comiesięcznych emocji przy czytaniu świeżutkiego numeru o głupich gierkach! 

 

PS: Zamówiłem prenumeratę tak, żeby pierwszy numer trafił do skrzynki pocztowej w nowym domu, do którego wprowadzam się pod koniec sierpnia. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze! 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał(a):

Widze, że chyba spadła cena prenumeraty z wysyłką inpostem, 359zł za rok, to nie jest zle. Chociaz nadal wole patronite.

 

Tak, udało się nawet OK warunki ogarnąć w InPoście to można było zrobić nieco lepszą cenę. Chociaż ogólnie same prenumeraty od sierpnia lift pewnie, też trochę do uporządkowania. 

Na razie cenowo jest promo, od sierpnia koniec, chociaż też bez rewolucji - niektóre wrócą do starych stawek, InPost pewnie da się wciąż utrzymać dużo lepiej, niż był. Wyjątek cyfrowa, która nieco podrożeje, bo teraz jest kosmiczny rozjazd miedzy wydaniem papierowym i cyfrowym. No i chyba wyleci 6-miesięczna, bo ich się sprzedaje 5% wszystkich, a tylko więcej zamieszania. 

Ale to oczywiście niebawem już konkrety. 

Odnośnik do komentarza

Tak, jeszcze max z 15-20 minut. Też już wiem co i jak, bo poprzedni dodaliśmy nieco inaczej, a tu już idzie systemowo, ale to trwa, bo system "sprawdza" komu dopisać numer, a że prenumerat sporo no to się muli. 

 

Natomiast za miesiąc to sobie to puszczę w tle i jak już będzie to wtedy dam znać :) Plus docelowo też pewnie odpalimy powiadomienia mailowe. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...