Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Shen napisał(a):

To zwykła prenumerata dochodzi teraz w ten sam dzień co premium z patronite?:sapek:

 

Pewnie jakaś część tak, bo wysyłka wychodzi w poniedziałek i tu już może być różnie - teoretycznie to nawet na wtorek komuś może dotrzeć, bo poczta deklaruje DO 4 dni roboczych od nadania. Natomiast jak gdzieś na początku zaraz po zmianie wydawcy odpalałem ankietę na Fejsie odnośnie prenumerat i terminu dostaw to do premiery numeru docierało może ze 20%, potem większość z poślizgiem 1-3 dni, ale bywały niestety i obsuwy 1-2 tygodnie. 

 

Natomiast Patronite to raczej pewniak - jak mi wpada numer we wtorek to wysyłka i na środę powinien numer dotrzeć. A mogą być sytuacje, że nawet dostawa dojedzie w poniedziałek, wtedy też od razu wysyłka i we wtorek jest, ale to ta bardziej optymistyczna wersja, że szybciej w drukarni będzie gotowe. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał(a):


Z tym 323. to drukarnia troche zamotala przy czesci etykiet adresowych i u Ciebie tez chyba ten problem byl. Na szczescie problem namierzony i we wrzesniu juz nie powinno byc takich atrakcji. 

 

Czyli nie trzeba dojechać listonosza, że nie doniósł albo sąsiada, że zakosił? Napiszę maila bo wróciłem po wyjeździe i gazetki za sierpień brak. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rudiok napisał(a):

 

Czyli nie trzeba dojechać listonosza, że nie doniósł albo sąsiada, że zakosił? Napiszę maila bo wróciłem po wyjeździe i gazetki za sierpień brak. 

 

Napisz, sprawdzimy, ale do puli podejrzanych za sierpniowy numer dołączyła drukarnia przy braku dostawy. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bowser napisał(a):

@Perez Szanuje za nowy sposób pakowania prenumeraty premium - jest cudnie! teraz nie ma opcji aby przyszedł numer zniszczony 

 

O, widzisz, bo nawet pisałem z prośbą o info. Czyli mówisz, że ta koperta to trochę lepiej wypada niż te tekturowe wkładki? 

 

Natomiast z tym, że nie przyjdzie zniszczony... Wczoraj jeden Czytelnik podsyłał fotę to ta koperta wyglądała, jakby ją pies rozszarpał :D. Ciekaw jestem, gdzie jej się tak po drodze oberwało, ale ogólnie powinno być lepiej. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Perez napisał(a):

 

O, widzisz, bo nawet pisałem z prośbą o info. Czyli mówisz, że ta koperta to trochę lepiej wypada niż te tekturowe wkładki? 

 

Natomiast z tym, że nie przyjdzie zniszczony... Wczoraj jeden Czytelnik podsyłał fotę to ta koperta wyglądała, jakby ją pies rozszarpał :D. Ciekaw jestem, gdzie jej się tak po drodze oberwało, ale ogólnie powinno być lepiej. 

Moim zdaniem jest dużo lepiej, poprzednia tekturka była mega cienka - listonosz często przynosiła gazetkę zgniecioną bo nie stawiała oporu, raz ją w pół próbowali złożyć :unsure: no o rogach nie wspominam bo zawsze były uszkodzone. Dziś? ten kartonik jest bardziej sztywny i nikomu nie przychodzi do głowy tego zginać + zabezpiecza perfekcyjnie rogi, dostałem gazetkę w stanie jak z półki sklepowej (z pięknym zapachem druku w środku :potter:). Podsumowując: moim zdaniem lepiej, jestem zadowolony, dziękuje :thanks:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał(a):

U mnie zwykła wysyłka wygląda tak. Na środku to jest jakby było złożone w pół. Ogólnie masakrycznie poturbowany egzemplarz.IMG_20240905_154140.jpg

 

IMG_20240905_154637.jpg

 

Pewnie nie zostawiasz listonoszowi ciastek przy skrzynce pocztowej... To raczej wątpliwe, aby z drukarni wyszło w takim stanie. Odezwij się na PW, ogarniemy, bo faktycznie zmasakrowany numer. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Słupek napisał(a):

do którego dnia najpóźniej można zamówić prenumeratę żeby złapać się już na numer w październiku?


Tak zeby poszlo na liscie do drukarni to okolice 23-24 wrzesnia, bo pewnie 25 bede im wysylal. Natomiast potem tez spoko, tylko juz wysylka wyjdzie z 1-2 dni pozniej, bo nie leci z drukarni, tylko ode mnie jak numer dotrze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, że pewnie jest informacja dotyczącą pytania które zadam. Z góry więc przepraszam za lenistwo. A więc - przy prenumeracie przysługuje też wersja cyfrowa z dodatkowymi tekstami? Czy to jest w jakimś pakiecie premium? Będąc szczery pierwszym raz z przyjacielem zdecydowaliśmy się na prenumeratę. W sumie zawsze wybieram papierową wersję. Ale jeśli jest jakiś dodatkowy tekst, to szkoda by było go nie przeczytać. W końcu to nieco więcej ukochanego PE. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mantis napisał(a):

Wiem, że pewnie jest informacja dotyczącą pytania które zadam. Z góry więc przepraszam za lenistwo. A więc - przy prenumeracie przysługuje też wersja cyfrowa z dodatkowymi tekstami? Czy to jest w jakimś pakiecie premium? Będąc szczery pierwszym raz z przyjacielem zdecydowaliśmy się na prenumeratę. W sumie zawsze wybieram papierową wersję. Ale jeśli jest jakiś dodatkowy tekst, to szkoda by było go nie przeczytać. W końcu to nieco więcej ukochanego PE. 


Extreme Plus jest w wydaniu cyfrowym w prenumeracie czy dla zpatronow. W papierowym jest tylko w tej opcji numeru z Patronite. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Perez napisał(a):


Extreme Plus jest w wydaniu cyfrowym w prenumeracie czy dla zpatronow. W papierowym jest tylko w tej opcji numeru z Patronite. 

To troszkę inaczej zapytam. Jako osoba zamawiająca prenumeratę też mi przysługuje wersja cyfrowa? Bo na maila który orzypisalismy do prenumeraty nic nam nie przyszło. Gdzie jak coś i jak pobiera się wersję cyfrową?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mantis napisał(a):

To troszkę inaczej zapytam. Jako osoba zamawiająca prenumeratę też mi przysługuje wersja cyfrowa? Bo na maila który orzypisalismy do prenumeraty nic nam nie przyszło. Gdzie jak coś i jak pobiera się wersję cyfrową?

 

@Shen jak zawsze na posterunku - dzięki!

 

Wszystko jest na koncie na psxextreme.pl, natomiast docelowo odpalimy też powiadomienia mailowe, że PDF jest gotowy do pobrania, może przy kolejnym numerze się już uda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...