Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałeś że fajna twarda postać a potem chciał ci do łóżka wskoczyć i czar prysł :D

 

No wiadomo, że jak ktoś jest bi albo gejem to jest ciotą.

 

 

E nie da rady tego gifa wkleić. Miał być gid ze śmieszną animacją ale nie będzie.

Edytowane przez MaiorZero
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narazie jedyne co sie wyroznia to muzyka. Sterowanie troche dziwne, postac lekko plywa, no i juz mnie zdazylo zdenerwowac wspinanie na wzniesienia. Koles sie podciaga by spasc od razu i tak kilka razy pod rzad. Zerknalem za to w karte postaci i widac bardzo rozbudowane drzewko umiejetnosci, szczegolnie jak porownamy je do poprzednich czesci.

 

Szalu nie ma poki co, ale i tak pewnie sie zakupi jak sie czlowiek wygrzebie z hiciorow. Btw podobno w empikach gierka bedzie dostepna za 215zl na ps4 i xone, wiec chyba niezla cena

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te rozkminy o twarzach różnych ras i mi się przypomniało:

 

I've studied species Turian, Asari and Batarian

Eh żeby chociaż paru companionow było tej samej klasy co w trylogii - Wrex/Garrus/Mordin/Miranda/Liara i reszta

 

A no i oczywiście w całej trylogii FemShep (voice acting Jennifer Hale nie do pobicia od czasu Bastili) i romans z Liarą :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

Trial się ciągnie i oby była zmiana języka bo origin miał tylko do wyboru wersję pl :angry:

 

Kilka słów od pcgamer'a

http://www.pcgamer.com/we-have-mixed-feelings-about-the-first-few-hours-of-mass-effect-andromeda/

 

I nie jest dobrze :

 

At four or so hours in, Andromeda hasn’t given me a single reason to keep playing. Where are the interesting characters? The intriguing side quests and story bits? So far, it feels like Mass Effect fan fiction.

?

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad godzinkę.

 

Na plus:

 

- udźwiękowienie i muzyka, motyw główny rządzi

- strzelanie, walki są naprawdę fajne i dynamiczne, między innymi dzięki jetpackowi

- historia wydaje się mieć potencjał, trudno oceniać po tak krótkim początku ale ja jestem zaintrygowany

 

Na minus:

 

- kwestie techniczne czyli mimika czy animacja biegu naszych towarzyszy to momentami niezły żart

- może tylko mi się tak wydaje, ale na początku gry panuje straszny chaos, duży nawał informacji, akcja dzieje się tak szybko że trudno było i w sumie dalej jest to wszystko ogarnąć

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...