Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokie przy jakiej rozdzielczości i klatkażu? Sięga 60?

 

1960x1080, po zmianie na wysokie jest stałe 60, na ultra gdyby nie te czkawki byłoby podobnie, czyli dej łan pacz pewnie tutaj będzie zbawicielem. Aha, przy większych zadymach gra nie dropi czyli optymalizacja jest na poziomie.

 

Imo im dłużej gram, tym bardziej ta gra zaczyna przypominać inkwizycje, co jest o tyle dobre ile bioware wyciągnęło wnioski. Fajnie się zwiedzało (chociaż walki w tej pierwszej lokacji było w cholere, jak na mój gust za wiele) i miałem banana na ryju, jak mój Ryder coś tam pobrzdękał o tych lokacjach które wcześniej zwiedziłem w jednej cutscence. Sama walka jest bardzo fajna, jest też różnorodność w mocach i umiejętnościach chociaż jak dla mnie 3 sloty na nie to za mało, mam nadzieje że dalej w grze można jakiś dodatkowy odblokować.

 

Największe minusy jak dla mnie to te animacje, mimika no i niestety... dialogi i sam scenariusz. O ile fabuła jako tako się prezentuje i jest pretekst, żeby brnąć dalej (chociaż żadnych ochów i achów jeszcze nie odczułem), to dialogi momentami wołają o pomstę do nieba a przy niektórych momentach to po prostu się śmiałem. (do bólu przewidywalny wątek zostania "pionerem" przez głównego bohatera). Design tych nowych kosmitów też zdecydowanie do kosza.

 

Gierka na 7, może 8 jeśli nie będzie powtórzonych baboli z inkwizycji. Można poczekać do przeceny ale jak dla mnie fan mass effecta może śmiało brać day one.

Odnośnik do komentarza

Czyli po opiniach można śmiało ogrywać inne sztosy najpierw a później kupić ME:A bez ciśnienia na premierę. Będzie granko pod koniec roku jak używki zejdą z ceny. Dzięki chłopaki za opinie. :lapka:

 

Bioware to już nie to samo studio co kiedyś. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Chwalą ale bez szału. Dobra gra ale nie bardzo dobra. Dla mnie jasny przekaz jak na półce leży nietknięty Nioh, Nier, GR2 czy Horizon. A zaraz premiera P5. :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ktoś tu wspomniał o loadingach to jeszcze przyczepię się do wczytywania w trakcie przeglądania mapy galaktyki. W poprzednich częściach było to w miarę sprawne, ale teraz byle zmiana planety i mamy tę irytującą animację lotu statkiem z jednej do drugiej planety, która bawi może do drugiego razu. Z jednej strony rozumiem, bo wtedy pojawia się nam krajobraz całej planety na mostku kapitana statku, ale kurde mogłoby się to jednak szybciej wczytywać.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

ja jeszcze mapą galaktyki się nie bawiłem. Ale loadingi w nexusie czy na statku szybsze niż we wcześniejszych częściach. Nic mnie tak nie wkurzało w me 1-3 jak robienie questa na cytadeli (jak trzeba było w 3 różne rejony pójść) albo rozmowy z kompanami znajdującymi się w innym miejscu wczytywania na statku :D 

Odnośnik do komentarza

Mo-cap, lipsync czy ogolna mimika to nie jest raczej cos co mozna ot tak w patchu sobie poprawic chyba, podejrzewam ze sam mo-cap do scenek musieliby pewnie ponownie nagrywac w studiu. Takze nie liczylbym na zbyt wielka lub nawet jakakolwiek poprawe pod tym wzgledem.

 

Dalej jestem w szoku jak najnowsza czesc gry ma modele postaci i mimike gorsza od poprzedniczek. Mam nadzieje ze story i klimat beda to nadrabiac mocno i ze po 15-20 godzinach nie zacznie wiac nuda jak w Inkwizycji, bo widze tu niestety troche podobienstw w glownych zalozeniach rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...