Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bardziej bym się ucieszył z odświeżonego i dopakowanego w nowych bossów i lokacje Demon's Souls w wer multplatformowej, ale to tylko marzenia ściętej głowy niestety.

 

No mi się marzy dyptyk Demon's/Dark Souls 1 ze wszystkimi dlc na ps4 w 1080/60, ale to podobny poziom marzeń.  

Odnośnik do komentarza

 

Steam skasował mi save przed walką z jakimiś 2 bossami na raz na arenie , szło się prostą ścieżką z ogniska bez wrogów nie pamiętam już nazwy bossów . Była też tam na arenie jakaś dziura , czy dużo od tamtego momentu do końca gry? Na 10-20 minut gry nie chce mi się znowu od początku przechodzić wszystkiego.

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Steam skasował mi save przed walką z jakimiś 2 bossami na raz na arenie , szło się prostą ścieżką z ogniska bez wrogów nie pamiętam już nazwy bossów . Była też tam na arenie jakaś dziura , czy dużo od tamtego momentu do końca gry? Na 10-20 minut gry nie chce mi się znowu od początku przechodzić wszystkiego.

 

No nieźle, skasowało ci save'a tuż przed końcem gry, po tym bossie jeszcze walczy się z ostatnim

na tej samej arenie

 

Odnośnik do komentarza

No to odpuszczam sobie poczekam już na bloodborn'a . Brakuje coś DSII co miało DS i DeS , jak tam po skończeniu gry od razu grałem NG+ to tutaj zupełnie nie mam na to ochoty.

 

Cos w tym jest, DSa splatynowalem, DkSa ogralem na PS3 kilka razy i potem jeszcze wersje PCowa z 3 razy przeszedlem, a przy DkS2 mialem juz dosc po zwyklym NG, nie jest to zla gra ale moim zdaniem zdecydowanie najslabsza odslona soulsow.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dark Souls pierwszy jest najlepszą grą z serii Souls. Fabularnie ryje nieźle banię (jezeli ogarnia się o co biega). Zarówno npce jak i bossowie są świetnie przedstawieni. Za każdym z nich stoi jakaś dolujaca i tragiczna historia. Dwójka tego nie ma, a przynajmniej nie w takiej ilości i jakości. Co więcej w DkS każdy jeden boss jest inny, a w dwójce trafia się co jakiś czas albo na jakiegoś podobnego jak był w 1 albo na tego samego którego spotkało się wcześniej tyle że np w większej ilości. Dark Souls ma też lepiej zaprojektowany świat niż 2,więcej jest powiązań, skrótów i ukrytych miejsc. Poza tym dwójka jest ogólnie prostsza. Walki z bossami trudne są może ze dwie. Teleporty pomiędzy ogniskami dostępne w zasadzie od początku gry to też dziwne rozwiązanie (lepsze miało DkS1). Traci się przez nie ochotę na większe zwiedzanie Itd. Itp.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie. W Dark Soulsie przepadłem na parę tygodni, Dark Souls 2 przeszedłem prawie 2 razy i nawet nie chcę mi się ruszać dlc które kupiłem (zrobię to na pewno ale jeszcze nie wiem kiedy).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dark Souls pierwszy jest najlepszą grą z serii Souls. Fabularnie ryje nieźle banię (jezeli ogarnia się o co biega). Zarówno npce jak i bossowie są świetnie przedstawieni. Za każdym z nich stoi jakaś dolujaca i tragiczna historia. Dwójka tego nie ma, a przynajmniej nie w takiej ilości i jakości. Co więcej w DkS każdy jeden boss jest inny, a w dwójce trafia się co jakiś czas albo na jakiegoś podobnego jak był w 1 albo na tego samego którego spotkało się wcześniej tyle że np w większej ilości. Dark Souls ma też lepiej zaprojektowany świat niż 2,więcej jest powiązań, skrótów i ukrytych miejsc. Poza tym dwójka jest ogólnie prostsza. Walki z bossami trudne są może ze dwie. Teleporty pomiędzy ogniskami dostępne w zasadzie od początku gry to też dziwne rozwiązanie (lepsze miało DkS1). Traci się przez nie ochotę na większe zwiedzanie Itd. Itp.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie. W Dark Soulsie przepadłem na parę tygodni, Dark Souls 2 przeszedłem prawie 2 razy i nawet nie chcę mi się ruszać dlc które kupiłem (zrobię to na pewno ale jeszcze nie wiem kiedy).

Fabularnie obie ryja banie. Obie posiadaja fajnych npc i tez jest dolujaco, a nawet bardziej w DkS2. Bossowie, kazda czesc ma swietnych bossow i w kazdej znajda sie slabsi, ale DkS2 to mozna powiedziec trzecia czesc, wiec najlatwiej powiedziec, ze cos sie powtarza lub, ze jest podobne. DkS2 ma sporo swietnych klimatycznych bossow. Swiat jesli chodzi o spojnosc to jedyna imo rzecz ktora DkS ma lepsza. DkS2 jest trudniejsze i mowi Ci to gosc ktory lacznie nawalil 8100h w DS, DkS, DkS2 - DkS jest najlatwiejsze i to zdecydowanie. Trudnosc bossow? Znowu DkS2 gora, mozemy pojsc w przyklady jak chce Ci sie wymienic pierw tych trudnych z DkS. Zdanie z teleportami to bzdura. Kto ma zwiedzac ten zwiedza i zwiedzi wszystko wiele razy, wiec pozniej teleporty sa lepszym rozwiazaniem niz to z DkS. Tam juz potem musialem biegac i tracilem czas, biegac by zaliczyc gre do Kiln dla pvp z azjatami, wiec nie chodzilo o zwiedzanie tylko jak najszybsze dotarcie. 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się i basta chociaż grałem łącznie w serię Souls "tylko" 350h (inne tytuły same się nie przejdą, praca sama się nie wykona itd.). :) Dla mnie DkS>DS>DkS2. Dwójka jest najsłabsza ale nie znaczy to że słaba, ba mówię tu o ocenie 9/10 względem 9,5/10 jaką dałbym jedynce. :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co Ty masz Jerome z tym Kiln dla azjatów? Nie miejsce jest ważne a godziny w których grają. Dobre akcje w Kiln zdechły dawno temu a jesli chciałeś fight cluby z jp prosami to te odbywały sie najczęściej w Ariamis ok godz 17 polskiego czasu.

Co do wyższości soulsa nad soulsem, to już mi sie nie chce, ale proponuje, abyś wpisał to sobie w sygnature bo ciągle powtarzając sie na forum gdzie zdecydowana wiekszość pisała tu o wyższości jedynki nad dwójką zdajesz sie zbyt jawnie trolować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...