Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

W Iron Keep po prostu są tak rozmieszczeni, że za tym mostem który możemy zniżyć wychodzi ich kilka naprzeciw nam po tym moście. Ja za pierwszym podejściem miałem właśnie wrażenie że jest dużo łatwiej niż w zwykłej dwójce. Szybko zrewidowałem moje poglądy bo jednak smelter demon to przechu.j :)

Odnośnik do komentarza

odpalilem DS2 po raz pierszy od prawie roku i ogarnalem, ze jestem po 2 pierwszych bossach, z czego jednego pokonalem wczesniej niz "powinienem" i wyladowalem w Lost Bastille. Tutaj sie powinienem właśnie udać? 

 

I w końcu pojąłem fenomen hejtu tej gry, ten gangbang umarlaków i potrójny boss (chociaż tylko raz walczyłem, pozostała dwójka mnie zabiła) to przesada :facepalmz: 

 

Do tego przypomniałem sobie, że ta gra ma tragiczny wręcz framerate, aż muszę odpalić DS1 żeby sprawdzić, czy też tak gubił klatki... No ale przez godzinkę grania fun był, wrócił mi klimat soulsów i znów poczułem się zaszczuty, także super <3 

Odnośnik do komentarza

DS1 gubiła dużo bardziej, możesz nie odpalać. 

 

Pewnie mówisz o Strażniczkach Ruin. Przez całą grę żaden inny boss nie sprawił mi takich problemów jak te france. Kukły człowieczeństwa wyzerowane i musiałem udać się gdzie indziej. Też ci tak radzę, co nie znaczy, że nie da się ich pokonać teraz. Lepiej trochę podpakować staty i broń, można zaoszczędzić nerwów. Co do taktyki to jedną zabijasz na górze, czekasz na drugą i walczysz z nią dopóki trzecia nie wskoczy, wtedy na dól i walka dystansowa.

Odnośnik do komentarza

DS1 gubiła dużo bardziej, możesz nie odpalać. 

 

Co do taktyki to jedną zabijasz na górze, czekasz na drugą i walczysz z nią dopóki trzecia nie wskoczy, wtedy na dól i walka dystansowa.

 

Ad. 1 serio? może nostalgia przyćmiewa mi pamięć... 

Ad. 2 tak właśnie robiłem, ale z powodu długiej przerwy przyciski mi się pomyliły i rzuciłem bombą jak byli tuż przy mnie ^^' wiadomo jaki efekt. 

Odnośnik do komentarza

Oj, blighttown to wiem przecie ;) Raczej myślę o ogólnej grze, bo tutaj to właśnie nawet na zwykłym pomoście już ostro chrupało. No nic, trochę się pomęczę i jak przejdę to kupię Scholarsy :lapka: Gdyby to nie była wersja w Steelbooku to pewnie bym puścił i od razu kupił scholarsy, ale mi szkoda pozbywać się Black Armour Edition :( 

Odnośnik do komentarza

Król V. i Ancient Dragon poszli do piachu.

A mnie Król ciągle leje, do smoka nawet nie podchodzę (choć z jego duszą byłoby łatwiej z V, ale smok jest jeszcze bardziej wkurzający, niż Zombrick).

W każdym razie dla mnie walka z V. jest przykładem tego, jak skopane jest DSII (w stosunku do poprzednich części, bo ogólnie to zajefajna gierka) - póki walka toczy się na środku areny - jest w miarę OK, okazjonalnie mogą wkurzyć skopane hitboxy, bo wiele razy zrobiłem prawidłowy unik, a gra i tak wiedziała lepiej.

W pewnym momencie Król zawsze znajdzie się pod ścianą i wtedy okrążanie go ma małe szanse powodzenia, kamera się gubi, goovno widać, a najlepiej jeszcze jak stanie koło tych śmieci, z których podnosiliśmy pierścień - no nie ma bata, żeby mnie tam nie dorwał tym swoim kozikiem...

Taka w sumie prosta walka, a zginąłem ch... wie który raz, bo zawsze coś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...