Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

 

 

Nie widzi mi się grać dwa razy. Cienszki ożeh do zgryzienia.

 

60 > ~30

 

 

Dobra, czekam po prostu na trójeczkę, a dwójkę ogram kiedyś tam.

 

 

Bloodbornik przede wszystkim, Figarku.  :rose: Choć pamiętam, że pisałeś że coś tam za dużo o tej grze już wiesz. 

Odnośnik do komentarza

Bloodbornik przede wszystkim, Figarku.  :rose: Choć pamiętam, że pisałeś że coś tam za dużo o tej grze już wiesz.

[before stepping into the coach, after John Ruth and Major Marquis Warren shake hands on protecting each other's bounties from him] Well, ain't love grand? Y'all wanna lie on the ground and make snow angels together?

Odnośnik do komentarza

Ni cholery nie jest możliwe farmienie sunlight medals offline. Zatrzymałem się na 20-stu sztukach, brakuje jeszcze 10-ciu. Mam na sobie fanty zwiększające procent dropienia itemów, w tym tę skrzynkę ala mimic na łbie i nic już nie wypada. Farmię na Falconach w obozie, czasami przeskakiwałem do Przedsionka, ale kur.wa nic już nie wypada.

Mogę kupić Plusa, ale nie będę przecież specjalnie kupował miesięcznego abonamentu, by zdobyć te brakujące medale. Można coś jeszcze zrobić, by wypadały te medale? Jestem w przymierzu bohaterów, by przeciwnicy nie znikali.

Odnośnik do komentarza

Ja przez Bloodborne zainteresowałem się DS2 i jestem zadowolony, bo warto było. Musisz się tylko przestawić na inny sposób gry - tarcza, a nie turlanie to podstawa. Jest o wiele wolniej, ale struktura i założenia samej gry bardzo podobne.

 

EDIT: Udało się wyfarmić te medale! :D

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Jak tarcza, a nie turlanie to podstawa to zastanawia mnie jak ty bijesz większość bossów xd 

Po prostu no system jest trochę inny i trzeba go wyczuć jak ja zweihenderem jestem w stanie siać rozk.urw w imię ligi czempionów to bynajmniej tarcza nie jest niezbędna do prostej i przyjemnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Przecież muszę mieć Plusa wykupionego. Nie będę kupował Plusa dla tych paru medali

Kup sobie jakieś konto trial z plusem na allegro za grosze i dobij te trofeum lub sam załóż nowe konto, dodaj plusa na 14 dni za darmo i graj na swoim głównym koncie. To chwila roboty, kiedyś tak zrobiłem kilka razy.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...