Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, hitboxy poprawione, Kazub, najpierw twoje gadanie o ME3, teraz to, a kiedyś myślałem, żeś rozumny gracz :gayos:

 

O grubo Figaro może po prostu spróbuj inną postacią jak ci tą nie idzie :D Czym ty tam grasz że tak ci źle.

 

Już nie przesadzajmy, prawie każdego bossa do tej pory położyłem za pierwszym razem, teraz ten Dragonslayer mnie zirytował, ale tylko ze 2-3 razy go konfrontowałem. 

 

Ze zwykłymi przeciwnikami też mam zero problemów. Dopiero gdy wchodzę do małej lokacji, a tam gangbang 3 mobków naraz, wtedy na wierzch wychodzi problem ze sterowaniem i problemy z kontrolą. Ta sama sytuacja w Dks 1/DeS i nie miałbym żadnych problemów z nimi. 

 

No to opisz mi ten problem z hitboxem. Na jakiej zasadzie dziala to gorzej, niz w jedynce ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No w sumie to do tej pory bossowie są jacyś rozczarowująco łatwi i bez pomysłu. Ino gargulce na niskim poziomie sprawili mi problem. A i ten taki, co jakiś czas robił się coraz bardziej ognisty w żelaznej warowni.

 

Poziomy też jakieś... niby są, niby fajne, ale łatwo się je zapomina, gdzie świat Dark Souls do teraz nieźle pamiętam. Tu lokacje przychodzą i wychodzą, ot tak.

Odnośnik do komentarza

Darkroot Garden i Sen's Fortress wkładają wielkiego bydlaka w te lokacje przez ciebie podane ale nawet nie o to mi chodzi. W dwójce po prostu dużo było takich miejsc biednych np te pustawe domki w Tseldora przed Freją, nic tylko puste ściany jakieś pajączki gdzieniegdzie i gliniane dzbany, dużo było takich pustych i nudnych korytarzy.

Odnośnik do komentarza

a ja znowu na chwile odpalilem soulsy i wsiaklem na pare godzin :obama:

 

od razu na starcie przypomniało mi się, że jakiś koleś chciał, żebym pomógł komuś, no to walnalem summon signa przed starym smoko(pipi)ca i zostałem przyzwany po minucie, po drugiej minucie boss nie żył i tak dołączyłem do convenantu :potter:

 

droga do no man's wharf prościutka, choć przywitałem bonfire z ulgą. Sama lokacja bardzo klimatyczna, taka mieszanka między blighttownem a bagnami z Demon's Souls, dość mała lokacja, jeszcze użyłem phaaro's lockstonea i zapaliłem latarnię, więc pajęczaki praktycznie nie zawadzały. Rusek sprzedający sprzęt śmieszny. 

 

Stateczek fajny, boss B A N A L N Y (wzialem sobie do pomocy te babke, bo slyszalem ze jak 3x sie z nia kogos zabije to sa profity jakies (wlasnie to byl moj trzeci raz i nic sie nie stalo? halp ktos?).

 

Zdziwiłem się mocno, jak sie okazalo ze statkiem trafiłem do the lsot bastille... niepotrzebnie robiłem upiorny port? bo w bastylii byłem dawno temu. Tak czy inaczej, niezrażony od razu z bonfire'a smignalem do majuli, zrobiłem co miałem zrobić i odkryłem, że babka od cudów pojawiła się w tunelu i mogłem go przestawić i odkryłem drogę do lasów :obama: Całkiem fajna lokacja, ale jestem już smęczony i jak mnie zabili gdzieś już głęboko w lokacji (most opuściłem i oskryptowanego najeźdźcę też) to wyłączyłem PS3.

 

Dzięki lords of the fallen wróciła mi miłość do soulsów <3 Plan na wakacje? W końcu wbić platynę w DkS na PS3, wbić platynę w DkS2, calaka w DkS2: SotFS na X1, calaka w DkS na X1 we wstecznej i calaka w DkS3 na X1 :fsg: 

Odnośnik do komentarza
Stateczek fajny, boss B A N A L N Y (wzialem sobie do pomocy te babke, bo slyszalem ze jak 3x sie z nia kogos zabije to sa profity jakies (wlasnie to byl moj trzeci raz i nic sie nie stalo? halp ktos?).

 

Jeśli przyzwałeś ją przy 3 różnych bossach i przy każdym dotrwała do końca, to w pewnym momencie gry znowu ją spotkasz i dostaniesz parę geszenków.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

 

Stateczek fajny, boss B A N A L N Y (wzialem sobie do pomocy te babke, bo slyszalem ze jak 3x sie z nia kogos zabije to sa profity jakies (wlasnie to byl moj trzeci raz i nic sie nie stalo? halp ktos?).

Jeśli przyzwałeś ją przy 3 różnych bossach i przy każdym dotrwała do końca, to w pewnym momencie gry znowu ją spotkasz i dostaniesz parę geszenków.

O, dzięki :-)
Odnośnik do komentarza

Dzięki lords of the fallen wróciła mi miłość do soulsów <3 Plan na wakacje? W końcu wbić platynę w DkS na PS3, wbić platynę w DkS2, calaka w DkS2: SotFS na X1, calaka w DkS na X1 we wstecznej i calaka w DkS3 na X1 :fsg:

 

Ambitnie :) U mnie platyna w Demon's Souls (EU) i Dark Souls już siedzą, ale ciągle nie mogę wbić w Dark Souls II (z powodu utraty save zacząłem od nowa, już jestem dalej niż byłem, ale farmienie Sunlight Medals na niezbyt uczęszczanym już multi jest dość problematyczne), a ostatnio znów doszło PS4, a tu kupiłem Dark Souls II Scholar of the First Sin oraz Bloodborne, do tego dochodzi Lords of the Fallen, że o niedawno kupionej amerykańskiej wersji Demon's Souls nie wspomnę (oczywiście PS3). Niedługo premiera DSIII i raczej z niczym się przed tym wydarzeniem nie wyrobię :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...