Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i niech sobie disney ten głupi ryj rozwali. Szkoda, że i tak pewnie ten koszmarek zarobi. Boksofisowa bomba przy takim tytule to byłby dobry bitchslap na otrzeźwienie dla tych zjebów.

Opublikowano

Za Pocahontas Disney dostał karniaka, bo cała  historia jednak to słaby materiał na bajkę dla dzieci, więc pewnie już nie będą chcieli wracać do tematu. Zresztą jest Avatar.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

End Game? Kurwa, dopiero się zacznie!

Legion of Doom i Justice League w jednej animacji i zrobione 100 razy lepiej niż wszystkie Marvele i DC

Jest też poster ale na(pipi)any spoilerami w postaciach więc...

  Pokaż ukrytą zawartość

Sezon 2: wrzesień.

 

A tak to DC/WB zapowiedziało animację Superman: Red Son na 2020

  • Plusik 1
Opublikowano (edytowane)
  W dniu 22.07.2019 o 15:50, Farmer napisał(a):

End Game? Kurwa, dopiero się zacznie!

Legion of Doom i Justice League w jednej animacji i zrobione 100 razy lepiej niż wszystkie Marvele i DC

Jest też poster ale na(pipi)any spoilerami w postaciach więc...

  Pokaż ukrytą zawartość

Sezon 2: wrzesień.

 

A tak to DC/WB zapowiedziało animację Superman: Red Son na 2020

Rozwiń  

Obejrzane do końca. Ten odcinek z "Nolanem" i zmiana tego podstarzałego aktora w Jokera była zarąbista:banderas: Nie mogę doczekać się więcej.

Edytowane przez McDrive
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Wczoraj obejrzałem Batman: HUSH w pięknym 4K HDR i... straciłem 80 minut z życia. Jest kiepsko, słaba kreska, niektóre animacje wołają o pomstę do nieba, a aktorzy to jest B-lista (jedynie Jennifer Morrison jako Selina jest wporzo). Na mały plus mogę zaliczyć "twist" fabularny, ale koniec końców i on okazuje się trochę gówniany. Nie polecam.

Opublikowano (edytowane)

To nigdy nie była dobra historia nawet w oryginale także na animację tym bardziej szkoda czasu.

Edytowane przez ragus
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Speaking of...Nadrobiłem sezon drugi DuckTales i choć nieco słabszy od pierwszego kilka aspektów rozdupcyło system.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

  • Dzięki 1
Opublikowano

Drugi sezon Ducktales obejrzany i końcówka była mocno średnia. Najbardziej zawiodłem się na tej zbiórce złoli. Sama inwazja jako główny wątek też nic ciekawego. Ogólnie obraz jest taki:

S01 -> główny wątek super, gunwniane fillery

S02 -> główny wątek gunwniany, super fillery

  • Plusik 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...