Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

CDPR oglosilo ze WSZYSTKIE 16 dodatkow jakie ukazac sie ma do gry ma byc darmowych. Tak jak do dwojki tylko tym razem ma ich byc znacznie wiecej i w dodatkach maja tez byc questy. DLC, ktore po premierze wszystkich zostana wepchniete do wersji rozszerzonej.

 

Czemu piszecie, ze singlowe DLC beda platne skoro do jedynki tez byly darmowe, a Iwinski mowil, ze wszystkie dodatki do W3 beda darmowe bo taka maja polityke?

Jeszcze nie tak dawno temu mówili, że nic nie zagraża premierze gry. Zwinęli nagrodę i następnego dna boom! Gra nie będzie w lutym tylko w maju. Wierzysz w to, że Sony i MS zgodzą się od tak na duże darmowe dodatki? Chyba śnisz.

Może śnię, ale w moim śnie Sony i MS nie mają nic do tego, bo nie są wydawcami. Warner Bros jest i to od nich zależy. Do W2 dodatki były wydane, a na X360 WB też wydawał grę.

Odnośnik do komentarza

 

Wierzysz w to, że Sony i MS zgodzą się od tak na duże darmowe dodatki? Chyba śnisz.

No dobrze, ale co Sony i MS mają do tego?

 

Może na tej generacji polityka się im zmieniła ale w to wątpie, bo na poprzedniej było tak, że np do Left4Dead na PC dodatki były darmowe a na XBL były płatne bo MS tak sobie zażyczył i tyle. Ich marketplace, ich zasady.

Odnośnik do komentarza

Minimalne wymagania systemowe
Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 lub AMD GPU Radeon HD 7870
Pamięć: 6GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
Direct X: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania systemowe
Procesor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

 

Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 770 lub AMD GPU Radeon R9 290
Pamięć: 8GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
Direct X: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca
 

Odnośnik do komentarza

Spoko mam 770 a reszte grubo ponad rekomendowane. Zastanawiam się czy high czy ultra pójdzie :). Tak czy siak wybieram wersje bez długich loadingow, doczytywania w trakcie i z kontynuacją swojej historii.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dragon age - szybkość ładowania można sobie herbatkę zaparzyc i widziałem jak szybko na pc się ładowało.

 

Wolfentein new order były spadki na ps4 bo grałem i przeszedłem.

 

Thief - w ogóle port konsolowy padaka w porównaniu do pc

 

Ac black flag - grałem i na pc i na ps4. Spadki tylko na ps4

 

Ac unity - nie grałem ale czytałem o pop upie.

 

 

Moje argumenty są proste. Wiedźmin 1 i 2 były robione pod pc. Rpg ogólnie lepiej zawsze chodzą na pc (risen, wiedźmin 2, skyrim, oblivion, dragon age origins, dragon age inkwizycja, fallout 3 etc). Mówię o zachodnich rpg. Otwarty świat to pop up , wieszanie przy ładowaniu i loadingi. Multiplatforma dobrze zrobiona ZAWSZE będzie działać lepiej na dobrym pc.

 

 

Wiedźmin 3 jest pisany z myślą o pc tak jak i o konsolach. Pc towa wersja nie będzie 'portem' a pisana od podstaw grą. Wiem już teraz że na dobrym pc gra będzie szybciej i ładniej chodzić. Sorry ale nie wierzysz chyba że tak duża gra nie będzie mieć ekranów ładowania dlugich oraz czkawki czasami na ps 4 czy xone?

 

 

Mając high endowy pc oraz posiadając możliwość własnej konfiguracji ustawień nie ma możliwości na takie dolegliwości:)

 

 

Ja nie mówię że na konsoli nie da się przyjemnie grać. Po prostu wersja pc będzie lepsza. Wisienką na torcie jest kompatybilność z moimi save z 1 i 2. W rpg zawsze sobie ceniłem tą funkcjonalność. Me czy da na jednym save.

 

 

P.s. driveclub i infamous są pisane pod ps4 jak porównywać to multiplatformy; )

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ok panowie wystarczy tego offtopu, chcecie podyskutowac ktora platforma jest lepsza/wygodniejsza do gier rpg lub ogolnie multiplatform, macie od tego CW lub Tecze.

 

Wymagania rekomendowane sa swoja dosc spore, wiec miejmy nadzieje ze posiadanie rekomendowanego sprzetu wystarczy do komfortowej gry w 1080p/60fps - bo ostatnio roznie z tym bywa. Teraz tylko przydaloby sie wiecej detali nt konsolowych wersji i mozna spokojnie oczekiwac premiery.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Chce obalić tylko argument ze Da inkwizycja ładuje się szybciej na PC niż konsolach. Bullshit. Braciak ma kompa z i7 r290 i podczas loadingow można zaparzyc herbatke lub z psem wyjść. Co do W3 to biorę na Ps4 bo nie mam dobrego kompa. Jestem pewien że wyglądać będzie ładnie, grunt żeby framerate był stabilny i rozdzielczość porządna bo 720p nie wybacze.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że utrzyma poziom DA:I, która IMO jest jednym z najlepszych RPG jakie ostatnio grałem. Tak pod względem rozrywki, jak i rozbudowania i oprawy włącznie. Jak wiesiek będzie wyglądał równie dobrze lub lepiej to biorę w ciemno. W sumie i tak biorę w ciemno ale to się ostatecznie okaże przed samą premiera jak wyciekną w końcu gameplaye 100% bezpośrednio z konsol.

Odnośnik do komentarza

Jedynka jedynką, w dwójce tych opcji było trochę więcej. Ale wydaje mi się, że w trójce będzie to się jedynie odzwierciedlać w postaciach, które spotkamy, zależnie od tego które przeżyły, które uratowaliśmy etc.... Większego wpływu na świat zapewne nie będą miały nasze decyzje.

Odnośnik do komentarza

wiesz dla mnie nawet małe smaczki są ważne. Pamiętam list od talara który w wiedźminie 2 dostałem. Mały nic nie znaczący liścik ale ja się uśmiałem :D   Logiczne jest że z powodu nowych graczy nie przesadzą z tymi odnośnikami ale na pewno sporo ich będzie. 

 

Wiedźmin 3 to otwarty świat ale jestem pewny że w kluczowych fabularnie lokacjach będą loadingi np wchodząc do zamku plus jak cię zabiją i będzie trzeba wczytać grę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...