Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Screeny sa przepiekne, ale to niestety bullshoty. Czekam na ten gameplay w jedynej rozsadnej jakosci na Gamersyde.

 

No nie sądze, słabsze tekstury podłoża czy trawa, która nie jest jakoś pięknie wymodelowana czy postać Geralta wygladają jakby screen był prosto z gry, fakt wykadrowany, brak hudu czy mapy i trochę podciągnięte kolory, ale bullshotem bym tego nienazwał, bullshoty zazwyczaj wyglądaj coś w ten deseń

 

ePCPq.jpeg

 

 

The-Crew-Bullshot.jpg

Odnośnik do komentarza

Zwaliłem pod ten nowy gameplay ale jestem przekonany, że to leciało z PC i na kąsolach takiej grafiki nie uświadczymy.

 

kurde też mam takie dziwne wrażenie...  ale z drugiej strony po co by umieszczali kilka miesiecy przed premierą, na video przycisk A w czasie rozmowy, wskazujący na Xboxa

Odnośnik do komentarza

 

Zwaliłem pod ten nowy gameplay ale jestem przekonany, że to leciało z PC i na kąsolach takiej grafiki nie uświadczymy.

 

kurde też mam takie dziwne wrażenie...  ale z drugiej strony po co by umieszczali kilka miesiecy przed premierą, na video przycisk A w czasie rozmowy, wskazujący na Xboxa

 

 

Tak, ale podpięcie pada od xboxa do PC to nie jest jakaś tajemna wiedza

Odnośnik do komentarza

 

Zwaliłem pod ten nowy gameplay ale jestem przekonany, że to leciało z PC i na kąsolach takiej grafiki nie uświadczymy.

 

kurde też mam takie dziwne wrażenie...  ale z drugiej strony po co by umieszczali kilka miesiecy przed premierą, na video przycisk A w czasie rozmowy, wskazujący na Xboxa

 

 

Bo 90% pokazow gier odbywa sie uzywajac PCa i Xboxowego pada, to jest Fanku wiedza powszechna, come on ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to jest gameplay z xone to ja padam na kolana przed CD Project Red :OOO 

Matko święta, ale ta giera w takim razie będzie musiała wyglądać na mocnym pc skoro już gameplay z konsolek tak kosi graficznie ^ ^

@Suteq

Skąd masz info, że to z konsol ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
"Our approach has totally changed from The Witcher 1 and The Witcher 2," Iwiński tells me. He says that with the earlier games, CD Projekt Red was targeting the super-hardcore, PC-only audience that exists in the studio's home country of Poland. Now, as the series and company has grown, it wants the audience to expand as well.

 

"With every single game, we're adding a lot more polish and making it a lot more welcoming to the general gamer," he says. "I think this is just the way games should be done. I really admire, for example, BioWare or Bethesda for introducing its games to gamers."

 

 

http://www.polygon.com/2015/1/26/7906065/the-witcher-3-wild-hunt-first-three-hours-show-off-this-sequels-changed

 

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza

 

"Our approach has totally changed from The Witcher 1 and The Witcher 2," Iwiński tells me. He says that with the earlier games, CD Projekt Red was targeting the super-hardcore, PC-only audience that exists in the studio's home country of Poland. Now, as the series and company has grown, it wants the audience to expand as well.

 

"With every single game, we're adding a lot more polish and making it a lot more welcoming to the general gamer," he says. "I think this is just the way games should be done. I really admire, for example, BioWare or Bethesda for introducing its games to gamers."

 

 

http://www.polygon.com/2015/1/26/7906065/the-witcher-3-wild-hunt-first-three-hours-show-off-this-sequels-changed

 

 

giphy.gif

 

 

 

Wiadomka press to awesome finisher musi być bo się pogubią brytole czy hamburgery :frog:

Odnośnik do komentarza

Wszystkie przyciski Ci się podmieniają przy podlączonym padzie, wystarczy, że ruszysz minimalnie gałką i już się zmienia klawiszologia na tą z Xboksa. No bez przesady, przecież to są podstawy i nie trzeba grać na PC, żeby to wiedzieć.

@terror

To nie jest pewne info, gdzieś ktoś napisał, a czy to prawda nie wiadomo. Trzeba szukać wrażeń może na jakimś podcascie.

Odnośnik do komentarza

nie gram od wielu już lat na PC to jestem do tyłu w tym temacie

i na podpietym padzie do PC też by był taki przycisk A ?  bo tak powinno wyglądać to na Xboxie?

 

Fanuś tak, odkąd 99% gier ma wbudowaną obsługę pada i pad od xboxa jest dedykowanym kontrolerem pod windows wszystkie gry mają też ikonki z windowsa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...