Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście pewną rzecz? Obecnie gracze nie gadają o gameplayu, fabule, świecie, postaciach tylko kurwa gadanie tylko o yebanej grafice, która i tak jest świetna. Nic o najważniejszych rzeczach tylko o (pipi)ych pixelach. Co za cepy po prostu. :/

 

GARDZĘ

CDP samo sobie winne. Nakręcili Master Race zapowiedziami, że gra będzie wyglądać jak Beowulf i działać na kompach z lidla w ultra to jest lament.

 

Też mam dosyć. Na forum w3 jest dużo informacji o gameplay-u, i fabule, ale wszystko ginie w masie płaczu i krzyku o tym, że trawa nie wygląda epicko.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Coś w tym jest, przypomnijcie sobie materiał z którego pochodził gif na którym wieśmak szedł przez wioskę a wokół bawiły się dzieci-tamta grafika miażdzyła pytonga i wypi,erdalała mózg w kosmos, teraz jest ,,zaledwie ,, zayebista,

Redzi niepotrzebnie narobili smaka.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie mówmy o pikselach, nie mówmy o grafice. Nie mówmy w ogóle. Grzech narzekać. Przecież to Wiedźmin. 

Rozumiem narzekania, ale czymś podparte jak w przypadku Watch_Dogs, gdzie z gry wyglądającej rewelacyjnie i świetnie się zapowiadającej wyszedł zwykły średniak. Tutaj wszystko i tak wygląda świetnie,a do tego gra na pewno będzie miała masę zawartości i przyciągnie graczy na wiele godzin, a to liczy się bardziej niż super świetna grafika. 

Zresztą tej najlepszej grafiki i tak by konsolowcy nie ujrzeli bo to pewnie tylko dla kompów z nasa więc w ogóle nie rozumiem narzekania. Jak na pierwszy tytuł(i to jaki ogromny i złożony) na nowe konsole Redzi i tak sobie świetnie radzą. 

 

W ogóle śmieszy mnie to, że narzekasz na Wieśka 3, a na Press X to kill Lykan niespecjalnie. No, ale wiadomo, że grafika najważniejsza.  :mocking:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Press to X kill  Lykan ma mało press a za dużo cutscenes jeśli wiesz w czym różnica. Jeśli chodzi o grafę w przypadku konsol leje na to sikiem prostym ale gracze PC-towi mogą czuć się wydymani bo w założeniach miało to wyglądać duuużo lepiej.
Poza tym śmieszne jest to, że połowa obecnych tu miłośników a raczej zawistników po pierwszym negatywnym wpisie o brakach technicznych zrezygnuje z zakupu i zacznie się tłumaczyć w stylu: no w tym miesiącu wydałem kupę kasy na tapety z PSN więc kupię dopiero po paczu etc.
Jak jedziemy po Ubisofcie za ten cały marketingowy syf to za to samo mam klaskać CDP?

Odnośnik do komentarza

 

Coś w tym jest, przypomnijcie sobie materiał z którego pochodził gif na którym wieśmak szedł przez wioskę a wokół bawiły się dzieci-tamta grafika miażdzyła pytonga i wypi,erdalała mózg w kosmos, teraz jest ,,zaledwie ,, zayebista,

Przecież to był zwykły render dla celów marketingowych. Ten kto myślał,że taką grafę będzie miał na konsolach i kompie z biedronki/MM to musiał być naiwny.

To zwykły marketing tak samo jak podpakowane screeny z gry. Niektórzy chyba dopiero teraz takie oczywistości odkrywają.

Ale srać grafę, ja liczę na mega klimatyczną przygodę na równi tej jaką miałem podczas grania w pierwszego Wiedźmina w zeszłym roku. Obecny poziom grafiki jest bardzo dobry, tym bardziej,że to pierwsza gra CDP Red z tak otwartym światem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a o czym ma być mowa przed premierą, gdy nawet nie ma dema, żeby obcykać gameplay? tylko o tym , co widać, a widać DOWNGORAD

 

poza tym można wspomnieć o walce a' la Batmany i zmysłach wiedźmińskich vel tryb detektywistyczny też z nietoperza, czyli wallhack

 

kazualizacja serii zaczęta od dwójki postępuje

 

jak będą spadki poniżej 30 fps w czasie walki to biorę na pc, stawiam na półkę z podpisem "ograć za parę lat, gdy kompy pocisną to na ultra 4k/60 fps"

Odnośnik do komentarza

Gdzie tu widac walke a la Batman? Ja tu widze znacznie poprawiony system z 2jki, te same fundamenty [heavy/light attack i dodge, do tego znaki wiedzminskie] po mocnych szlifach, a nie czekanie na kontry lub klepanie 50+ combo kwadratem jak w gacku.

 

A co do kazualizacji to nie wiem, na tym GP widac ze Geralt jest po sterydach [obok paska zycia znacznik lvl up, pewnie devowie go podbili na potrzeby pokazu] i latwo wszystko zabija, ale podobnie mamy w kazdych innych pokazach, nawet  w przypadku Soulsow czy Bloodborne, alpha a materialy promocyjne pod wzgledem trudnosci - niebo a ziemia ... zreszta dla wielu nawet Wiedzmin 2jka byl zbyt trudny, nie wiem jakim cudem ale tak bylo i to ponoc odpychalo wielu graczy: http://bit.ly/1x74Euo (uzylem Fankowego angielskiego zeby wiecej wynikow wyskoczylo)

 

Edit: A, jeszcze odnosnie tego zmyslu wiedzminskiego, poki co zmysl byl uzywany do znalezienia poszlak, jeszcze nie widzialem aby przez sciany nam wrogow wyswietlal, a nawet jesli, nie rozni sie to zbytnio od pokazywania ich pozycji na mini-mapie, to jest RPG a nie skradanka czy shooter gdzie widzenie przez sciany daje faktycznie jakas korzysc, no ale to moje skromne zdanie.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Jak juz Redzi robia i Wieska to zachwouja sie gorzej niz klapy Sony. Downgorad jest widoczny i to bardzo. A sutek wyskoczyl swojs hipokryzja jak ta lala. Paczace psy tez byly bomba na E3 a pozniej tylko spadki, co odbilo sie na opinii. Dlaczego Wieskowi nie moze sie dostac za to samo? Aha bo Redzi i Wiesiek. Swieta sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jak juz Redzi robia i Wieska to zachwouja sie gorzej niz klapy Sony. Downgorad jest widoczny i to bardzo. A sutek wyskoczyl swojs hipokryzja jak ta lala. Paczace psy tez byly bomba na E3 a pozniej tylko spadki, co odbilo sie na opinii. Dlaczego Wieskowi nie moze sie dostac za to samo? Aha bo Redzi i Wiesiek. Swieta sprawa.

A widziałeś juz Wieśka 3 na very high albo ultra?

Jak nie to na razie luz bo downgorad jest duży tylko jeśli zestawiamy wersję pc-high i konsolową z materiałami promocyjnymi. Płakać o niespełnionych obietnicach będzie można jak ktoś odpali na ultra i porówna do pierwszych shotów i renderów.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Bo Redzi nie wypuszczają kilku gównianych gierek każdego roku kobiczku. 

 

Poza tym skąd wiecie, że gra nie będzie tak wyglądać na ultra na pc? No kurwa skąd? Bo chyba nie myśleliście, że tak będzie wyglądać na konsolach? XD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Bo Redzi nie wypuszczają kilku gównianych gierek każdego roku kobiczku. 

No i co z tego? Jeżeli robią jedną grę, w której zaliczają downgrade w porównaniu do kilku gier Ubi to wypada to stosunkowo słabo.

 

Ludzie widząc pierwsze trailery Wieśka mogli myśleć, że będzie to wyglądać niesamowicie na ich sprzęcie, bo zanim te materiały się pokazały to padła informacja, że gra jest pisana pod konsole nowej generacji, jeszcze kiedy nie wszystkie były zapowiedziane. Mnóstwo ludzi się na to złapało i mają prawo być wściekli.

 

Moim zdaniem gra wygląda świetnie, choć nie odpowiada do końca mi przesyt kolorów. Szczerze mówiąc to szarobure, bardziej jednolite barwy z pierwszego trailera bardziej mi odpowiadały. Jest jednak bardzo dobrze i jestem przekonany, że wsiąknę.

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie bedzie, tylko glupio ukryty set ustawien jak WD. Dlatego suteczku im nie wierze bo obecnie na tym polega zbieranie hajsu. Na slupkach ponad norme juz w preorderach. Jak widac po ogloszeniu pierwszego filmiku i od razu udostepnionych pre. Zeszly jak buleczki, razem z downogoradem. Trzymam kciuki bo sam czekam ale z doza niepewnosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...