Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W glowach sie poprzewracalo :/

 

 

ZAKUPIONE PRODUKTY FIZYCZNE
wiedzmin3_pc_600b.png
WIEDŹMIN 3: DZIKI GON + STEELBOOK (PC)

Wybrana forma dostawy: Paczkomat InPost

 

 

 

 

 

 

 

 

No to teraz bedzie trzeba sie strescic z czytaniem ksiazek i ograniem poprzednich czesci :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

 

Wiem ze pewnie było milion razy ale gdzie składacie preorder? Gdzie najkorzystniej?

 

 w sklepie cdp

 

tak na marginesie - jak ktoś ma konto w mbanku, w mokazjach jest możliwość zwrotu 10% za zakupy w tym sklepie do 15.05.br.

 

Ta promocja jest związana z kontem na facebooku lub aplikacją na androida? W mokazjach przy logowaniu na stronie internetowej jest kilkanaście ofert ale żadna nie dotyczy cdp.pl 

Odnośnik do komentarza

Z tymi paczkomatami to ja nie ryzykuję. Ok może i będzie po północy, ale jakoś nie ufam Inpost zwłaszcza jeżeli chodzi o EK z figurką. Biorę prawilnie kurierem, z rąsi do rąsi, gra nie zając nie ucieknie, nie muszę grać od razu minutę po północy.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo kiedy dokładnie mija embargo na recenzje? Za miesiąc o tej porze... co to się będzie działo. Teraz jest jeszcze w miarę spokojnie, ale na kilka dni przed premierą jestem pewien, że kisiel w gaciach będzie bardzo obfity, zwłaszcza na widok pierwszych opini. I nieodzowna trzęsawica rąk, gdy w końcu włożymy płytę z mesjaszem do konsol. :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam i zdam pewne pytanie...

Na Wiedzmina jako wielkiego fana Sapkowskiego czekam, nie jestem moze napalony jak Arab na kurs pilotarzu ale czekam z niecierpliwością jednak po co wam te pre ordery?

 

Przecież cena praktycznie ta sama, bonusy żadne, a w dniu premiery i tak okaże się że trzeba zassać mnóstwo łatek albo jakiś problem uniemożliwy skończenie jakiejś misji. NIe lepiej poczekać miesiąc dwa aż wydadzą wszystkie łatki i cieszyć się grą bez flustracji ?

Bo takowe na pewno będa ...

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam i zdam pewne pytanie...

Na Wiedzmina jako wielkiego fana Sapkowskiego czekam, nie jestem moze napalony jak Arab na kurs pilotarzu ale czekam z niecierpliwością jednak po co wam te pre ordery?

 

Przecież cena praktycznie ta sama, bonusy żadne, a w dniu premiery i tak okaże się że trzeba zassać mnóstwo łatek albo jakiś problem uniemożliwy skończenie jakiejś misji. NIe lepiej poczekać miesiąc dwa aż wydadzą wszystkie łatki i cieszyć się grą bez flustracji ?

Bo takowe na pewno będa ...

 

Steelboxy w cdp też tylko dla preorderów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...