Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

przykro mi, ale musisz umrzeć

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

Czyli dlatego że na ps4 ma być gorsza wersja więc zamiast kupić grę na pc to ją spiracisz ?  Fuck logic :D  

Odnośnik do komentarza

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

Forum CDPR przyjmie Cię z otwartymi ramionami, tylko nie chwal im się, że ich grę kupisz w zatoce piratów. Ucz się na błędach.

Odnośnik do komentarza

 

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

przykro mi, ale musisz umrzeć
Jestem bardzo ciezko chory, wiec może twoje życzenie spełni się...

 

-----

Nie nie chce ściągnąć piracka wersje bo jestadniejsza na PC. Ot poprostu Irytują mnie w ostatnim czasie zagrywki firm takich jak Ubisoft czy EA . Do tego grona chce koniecznie dołączyć CDP.

Ostatnio kilka razy zawiodłem się na grach za które każą sobie slono płacić, inaczej jest na zapowiedziach, do tego dochodzą gameplaye z PC! a potem przychodzi rozczarowanie.

Ja poprostu głosuje portfelem, tym co nie owijają w bawełnę place mimo, że grafika często nie powala.

 

Zastanawiam się ilu z tych zbulwersowanych ma oryginalny Windows lub MŚ Office...

 

Hipokryci

Edytowane przez TrueGrand
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

przykro mi, ale musisz umrzeć
Jestem bardzo ciezko chory, wiec może twoje życzenie spełni się...

 

-----

Nie nie chce ściągnąć piracka wersje bo jestadniejsza na PC. Ot poprostu Irytują mnie w ostatnim czasie zagrywki firm takich jak Ubisoft czy EA . Do tego grona chce koniecznie dołączyć CDP.

Ostatnio kilka razy zawiodłem się na grach za które każą sobie slono płacić, inaczej jest na zapowiedziach, do tego dochodzą gameplaye z PC! a potem przychodzi rozczarowanie.

Ja poprostu głosuje portfelem, tym co nie owijają w bawełnę place mimo, że grafika często nie powala.

 

Zastanawiam się ilu z tych zbulwersowanych ma oryginalny Windows lub MŚ Office...

 

Hipokryci

 

 

Ja mam oryginalne. Chcesz glosowac portfelem to zakup wersje PC, bo sciaganie z zatoki ma zupelnie odwrotny skutek. Pokazywanie gameplayu z PC w ramach promowania konsolowych wersji to normalna rzecz.

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego nie pokazali wersji konsolowej,coś tu jest nie tak :/

Kufa, ludzie czytajcie co inni tutaj piszą. Gameplay z ps4 będzie jeszcze przed premierą, poza tym zapoznajcie sie z opiniami ludzi, którzy grali na wszystkich trzech platformach, a nie tylko na pc i w swej ignorancji tylko zagladali przez ramię jak grają inni.

 

Wiem że będę bawił się świetnie na ps4, ale chciałbym zobaczyć wreszcie czysty gameplay z konsol

Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie ładniej niż drugi Wiesiek na 360tce, którego właśnie ogrywam i mimo tego, że przesiadłem się już na nowszy sprzęt, a obok stoi mocarny komputer, to dziwię się, jak ta gra nadal graficznie wyrabia. Nie oszukujmy się, na nowych konsolach na pewno nie dojdą do ustawień high w każdym zakresie. Tak samo jak na 360tce w W2 nie jest to po prostu medium z PC. 

Wiem, że będę grał w najuboższą graficznie wersję, ale do pełni szczęścia wystarczy mi mocarny system walki i ogromny świat na który jestem okropnie nahajpowany, zgrabnie poprowadzona fabuła i dobre zakończenie całej trylogii, o te wszystkie rzeczy w zasadzie nie muszę się już martwić, teraz jeszcze tylko niech rozgrywka będzie płynna i jestem w domciu.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie ładniej niż drugi Wiesiek na 360tce, którego właśnie ogrywam i mimo tego, że przesiadłem się już na nowszy sprzęt, a obok stoi mocarny komputer, to dziwię się, jak ta gra nadal graficznie wyrabia. Nie oszukujmy się, na nowych konsolach na pewno nie dojdą do ustawień high w każdym zakresie. Tak samo jak na 360tce w W2 nie jest to po prostu medium z PC. 

Wiem, że będę grał w najuboższą graficznie wersję, ale do pełni szczęścia wystarczy mi mocarny system walki i ogromny świat na który jestem okropnie nahajpowany, zgrabnie poprowadzona fabuła i dobre zakończenie całej trylogii, o te wszystkie rzeczy w zasadzie nie muszę się już martwić, teraz jeszcze tylko niech rozgrywka będzie płynna i jestem w domciu.

AMEN

TAk będzie -  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Takie coś znalazłem.

 

geralt_cliff.jpgthewitcher3_cliff_1.jpg

 

geralt_cliff_2.jpg

thewitcher3_cliff_2.jpg

 

 

Te brzydsze screeny pochodzą z trailera z PAX East, te ładniejsze chyba z tego najnowszego.

Cholera wie, czy po prostu zmienili setting w wersji PC, czy po prostu na PAX East dali wersje konsolową, lub do niej zbliżoną.

Jakkolwiek są to tylko domysły i póki nie ma oficjalnego filmu z konsol nie można raczej brać tego na poważnie,. 

http://gamingpcforum.com/the-witcher-3-pc-vs-console-graphics/

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że po drodze nie ma E3 bo konsolowe pokazówki trwające kilka sekund miałyby rangę podobną do ogłoszenia szczepionki na raka. 

Jakby było się czym chwalić chwalili by się już z pół roku a tak sami wiecie czego się spodziewać. Ja po cichu czekam tylko na ten ryk rozpaczy po premierze.  

 

http://www.witchersite.pl/wiedzmin-3-juz-gralismy.html

(ściana tekstu o ps4 i oprawie graficznej) - styczniowa prezentacja z grudniowego build'a.  Zresztą gameplay z konsoli był - zeszłoroczne E3 i walka z gryfem (działał na xo, co redzi potwierdzali wielokrotnie)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

o wersji PS4:
 

W tym aspekcie takie produkcje jak Śródziemie: Cień Mordoru, Dragon Age: Inkwizycja czy nawet nowe GTA zostają w tyle i jeśli miałbym już uczynić jakieś porównanie to będzie to Infamous: Second Son lub jego samodzielny dodatek First Light – bardzo podobny poziom.

Odnośnik do komentarza

 

o wersji PS4:

 

W tym aspekcie takie produkcje jak Śródziemie: Cień Mordoru, Dragon Age: Inkwizycja czy nawet nowe GTA zostają w tyle i jeśli miałbym już uczynić jakieś porównanie to będzie to Infamous: Second Son lub jego samodzielny dodatek First Light – bardzo podobny poziom.

O! I to powinno zostać tutaj wklejone dawno temu, a należy pamiętać, że mówimy o wersji ze stycznia. U góry macie porównanie jak zmieniła się gra na PC przez te kilka miesięcy. Gameplay z PaX East był cały czas na styczniowej wersji.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na to że dobrze zoptymalizują na pc. Mam 2 gb ramu w mojej 770 więc na ultra nie liczę ale aby w high działało a będę happy.

 

P.s. Chcę do premiery pada nowego do pc kupić bo mój stary od x360 ma zdarte gałki (8 lat używany). Czy pad od xone już bezprzewodowo z pc działa?

Odnośnik do komentarza

P.s. Chcę do premiery pada nowego do pc kupić bo mój stary od x360 ma zdarte gałki (8 lat używany). Czy pad od xone już bezprzewodowo z pc działa?

Jeszcze nie, zapowiedzieli tą "przejściówkę" ale jej nie wypuścili chyba.

 

Edit: To nie było tak, że gameplay z PAX East był reklamowany jako gameplay z Xboxa?

 

Tyle, że coś mi się przypomina o gadkach CDPR odnośnie znacznej poprawy grafiki w nowych buildach względem tego pokazu na PAX East więc właściwie nie ma co oceniać narazie.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Takie coś znalazłem.

 

geralt_cliff.jpgthewitcher3_cliff_1.jpg

 

geralt_cliff_2.jpg

thewitcher3_cliff_2.jpg

 

 

Te brzydsze screeny pochodzą z trailera z PAX East, te ładniejsze chyba z tego najnowszego.

Cholera wie, czy po prostu zmienili setting w wersji PC, czy po prostu na PAX East dali wersje konsolową, lub do niej zbliżoną.

Jakkolwiek są to tylko domysły i póki nie ma oficjalnego filmu z konsol nie można raczej brać tego na poważnie,. 

http://gamingpcforum.com/the-witcher-3-pc-vs-console-graphics/

Nawet te brzydsze screeny wygladaja ok jak konsole wyciągną taka grafike to będzie super wypas a jak ktoś bedzie narzekał to jego problem,

19 maja bedziemy sie dobrze bawić niezwracajac uwagi na słabszą grafike wzgledem PC gra się obroni klimatem i grywalnością.

Tylko biedne zaślepione ludki będą w internetach kręcić beke jaka kijowa grafa na konsolach bo 3 kępki trawy wiecej na kompie za kilka tysi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

P.s. Chcę do premiery pada nowego do pc kupić bo mój stary od x360 ma zdarte gałki (8 lat używany). Czy pad od xone już bezprzewodowo z pc działa?

Jeszcze nie, zapowiedzieli tą "przejściówkę" ale jej nie wypuścili chyba.

 

Edit: To nie było tak, że gameplay z PAX East był reklamowany jako gameplay z Xboxa?

 

Tyle, że coś mi się przypomina o gadkach CDPR odnośnie znacznej poprawy grafiki w nowych buildach względem tego pokazu na PAX East więc właściwie nie ma co oceniać narazie.

Pax to gameplay z pc.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...