Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tutaj kilka drobnych i w zasadzie randomowych rozmów. Nie wyobrażam sobie słuchać tego po angielsku, nieważne jak bardzo dubbing miałby być lepszy i bardziej profesjonalny od naszego.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

niektóre elementy śmieszne ale też nie robmy z siebie prostaków że jak ktoś powie "(pipi) (pipi)" to już jest śmiesznie odrazu

 

a na ostatnim filmiku gość miał tak zwaloną intonacje że nie wiem czy mówił o sobie, o tym drugim czy w ogole o kimś innym

 

 

a tutaj na przykład w ogole nie wygląda jak by to krasnolud mowil, miałem wrażenie że oglądam film bez dźwięku a głos leci z czegoś innego

właśnie takie rzeczy mnie denerwują

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

niektóre elementy śmieszne ale też nie robmy z siebie prostaków że jak ktoś powie "(pipi) (pipi)" to już jest śmiesznie odrazu

 

Całe szczęście, że prostaków tu brak i nikt nie mówi, że wulgaryzmy są największym plusem wersji polskiej.

 

Ogólnie jeśli ktoś czytał polską beletrystykę to zwyczajnie jest zachwycony wszystkimi smaczkami językowymi, które gra oferuje.

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie ktos czy ktorakolwiek wersja sklepowa na PC bedzie rejestrowalna na steamie?

 

Z tego co wiem, to nie - tylko GoG. 

 

(z tego powodu sam głęboko zastanawiam się nad pre-orderem na Steam, dodają cyfrową ścieżkę dźwiękową, pełną mapę, kompletny artbook w wysokiej jakości, pocztówki i coś tam jeszcze - fajna opcja)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Rany każda wizyta na oficjalnym forumkończy sie ciezkim rakiem najwieksze marudy jakie widziałem wszystko jak nie źle to setki postów o grafie,grafa,grafa,grafa,grafa...<rzyg>

 

Teraz płacz o zbyt jasne noce przykład tutaj:

(tu troche mają racji bo faktycznie na noc to za jasno ale jak dla mnie to raczej wygląda jak wieczorna burza)

http://a.pomf.se/mpelbe.webm

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Jak to wyglada :obama:

 

Poyebalo ich, ja ogrywam na PC nie zeby sie wozic grafa po forach tylko poprostu w ta gre chce wlozyc dużo godzin a z zonka w domu nie da rady bo ona non stop TV chce ogladac...dlatego PC to taki mój prywatny kącik gdzie zakładam sluchawki i mam spokój bez sluchania 'KIEDY KONCZYSZ' 'ZARAZ SERIAL' 'ZARAZ RANCZO'.

 

:dafuq:

Odnośnik do komentarza

60 fps ma swój urok - nie da się zaprzeczyć. W materiale z GS kilka scen pokazali w takiej animacji i bardzo to przyjemnie wyglądało.

 

Velius Protip: "Kochanie, u nas z tej anteny źle odbiera, trzeba by zewnętrzną zainstalować, ale przecież teściom ścian w domu wiercić nie będziemy" :sorcerer:

 

Inna sprawa, że tak czy siak TV nie oglądaliśmy nigdy :obama:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Rany każda wizyta na oficjalnym forumkończy sie ciezkim rakiem najwieksze marudy jakie widziałem wszystko jak nie źle to setki postów o grafie,grafa,grafa,grafa,grafa...<rzyg>

 

Teraz płacz o zbyt jasne noce przykład tutaj:

(tu troche mają racji bo faktycznie na noc to za jasno ale jak dla mnie to raczej wygląda jak wieczorna burza)

http://a.pomf.se/mpelbe.webm

Tam najlepsze posty były po jakimś zwiastunie na temat odbić i cieni aaa no i na temat optymalizacji - takiego hejtu nigdy nie widziałem xD

 

Teraz płaczą o kamerę - spokojnie, oni zawsze znajdą pretekst aby flejmić redów :E

Odnośnik do komentarza

 

 

Orientuje sie ktos czy ktorakolwiek wersja sklepowa na PC bedzie rejestrowalna na steamie?

Z tego co wiem, to nie - tylko GoG.

 

(z tego powodu sam głęboko zastanawiam się nad pre-orderem na Steam, dodają cyfrową ścieżkę dźwiękową, pełną mapę, kompletny artbook w wysokiej jakości, pocztówki i coś tam jeszcze - fajna opcja)

Ale w sklepie za połowę ceny dostaniesz piękne wydanie z dodatkami na półkę. Na serio tak lubicie dopłacać do drm?:)

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem książek,nie grałem w poprzednie cześci, bardzo bedzie mi to przeszkadzać w odbiorze W3?

Nie raz było już to tu poruszane. Twórcy zarzekają się, że nie trzeba znać poprzednich części, każda z nich to swego rodzaju oddzielna historia i ponoć w przypadku trójki ma być solidne wprowadzenie i wytłumaczenie kto, co, komu, kiedy i po co.

Mimo wszystko minimalną podstawą jest moim zdaniem ogranie dwójki. Byłbyś wtedy już zaznajomiony z bohaterami oraz wydarzeniami, które na pewno będą miały wpływ na te w kontynuacji.

Bez znajomości książek na pewno nie wyłapiesz smaczków, których powinno być sporo, ale także i pewnych relacji między postaciami oraz ich bogatej historii, których samo poznanie gier nie wyjaśnia.

 

Pozatym jeżeli lubisz dobre fantasy, to Sapkowskiego nie można tak po prostu ominąć, a w dodatku spoilerować go sobie graniem w ostatnią część tej opowieści.

 

Podsumowując: w odbiorze gry nie będzie Ci to raczej przeszkadzać. Po prostu będąc w trakcie spotkania z jakąś postacią nie będziesz zbytnio wiedzał kto to jest choć gra zapewne zaraz w jakiś sposób to wytłumaczy, ale fan za to będzie reagowaj mniej więcej: 'O kur.wa, to jest (np.) Regis :ohboy: '

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...