Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie wku.rwia, że nie ma dekapitacji jak w W1 (albo przynajmniej nie zaobserwowałem)

 

lata wszystko, rece, glowy a nawet rozpołowianie wzdłuż i wszerz (przynajmniej z tego co zaobserwowałem)

 

 

 

Przecie prawie na każdym materiale widać latające części ciał. :dynia:

 

Bansai, a na nowych materiałach z GS podczas walk z innymi potwornami i ludźmi też tej krwi nie ma? Może na tym gifie jej brak był spowodowany rodzajem powtórka z którym Geralt walczył?

 

W sumie oglądałem tylko trailer jeden i miałem na mysli to, że w dwójce nie odpadały, ale jak tak się dzieje to mnie uspokoiliscie.

Odnośnik do komentarza

Nowe screeny

eQbs8sl.jpg
Reszta w spoilerze

btZY8cC.jpg
UQ0LU8d.jpg

 
Usunąłem ostatni screen, bo dla tych co czytali sagę to BIG SPOILER... sam się pokumałem dopiero po chwili (analiza terenu + pewnej rzeczy w tle)... Redzi jak pokazują jakieś screeny, to mogliby to robić trochę hmm lepiej
Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Nowe screeny

 
Usunąłem ostatni screen, bo dla tych co czytali sagę to BIG SPOILER... sam się pokumałem dopiero po chwili (analiza terenu + pewnej rzeczy w tle)...

 

Pisałem o tym, że mają spore pole do popisu. Można było się spodziewać. Tym bardziej, że Ciri wraca. 

 

Swoją drogą współczuje moderatorom na forumkach xD Od 19 maja będą czytać masę spoilerów ;D

Odnośnik do komentarza

Ten event dla YouTuberów epicki, rewelacyjny ruch z ich strony :o

no właśnie, świetnie to zrobili

najbardziej mnie ruszyło jak ten rojo powiedział że był rok temu u blizzarda i dostał plakat..

kurde blizzard activioson to jedna z najbogatrzych firm w branży gier a kuna dali mu plakat. tymczasem mała polska firma (w porównaniu z blizzem biedna jak mysz) organizuje taki świetny event, naprawde szacun dla nich

 

i mimo że cały event jedzie troche PRem i zagrywką pod publiczkę - to jednak sama gra zapowiada się za(pipi)iscie, i nie ma sie wrażenia że prezentami próbują kupić przychylność recenzentów - wygląda to tak jak by gra któa i tak dostanie minimum 9/10 dostawała dodatkowo promocję na najwyższym poziomie

 

szacun dla cd projekt i niesamowicie czekam na wiedźmina!

 

oby tylko nie przytrafiło mu się to co assasin creed unity - czyli zabugowany start, niestety przy takim ogromie świata bugi muszą być, ale mam nadzieje że nie będą psuły ogolnego wizerunku gry

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W wypadku takich produkcji jak Skyrim czy GTA bugi nawet były powodem czemu ludzie sięgali po te gry - widząc te wszystkie absurdalne sytuacje na YT niektóre bugi nawet były dodatkową dźwignia handlu, na bank z W3 będzie masa takich (zaraz obok "najlepszych dialogów").

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...