Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie można wyłączyć ten quest log po prawej stronie? Dobrze, źe dupy za nas gra jeszcze nie podciera.

 

No i na szczęście sterowanie jest cały czas widoczne i zasłania pół ekranu. Ja to bym zapomniał te guziczki, że który tam do czego. 

 

 

 

Ale poważnie, czemu jest tyle elementów hudu? Po co?

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z tymi hipsterami, nijaki game design i tyle. 

 

Przynajmniej da się ten chłam wyłączyć, jeśli wierzyć temu co powiedzieli.

 

Tutaj z kolei całą grę gapisz się na wielkie ikonki swojej tarczy i broni, które i tak widzisz na postaci. Ostatnio ogrywałem Dark Souls i mimo, że taka pierdółka nie zdołałaby zepsuć odbioru świetnej gry, to jednak durne rozwiązanie. Wystarczyło dać mniejsze ikonki na cuda/czary/przedmioty i dziękuję.

Best-Dark-Souls-II-PC-game.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Wiedźmina 2 ponownie. Mam 2 idealne sejwy na 2 przejścia Wiedźmina 3. Teraz czekać tylko niecałe 4 tygodnie :)   

 

Pytanie do tych co w Wiedźmina 2 grali

 

Jak myślicie jak letho i shealie oszczędzimy to pojawią się w Wiedźminie 3? Ciekawe też jak będzie wyglądała północ czy jakieś kraje się utrzymają czy wszystko będzie należeć do Nilfgardu.

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Wiedźmina 2 ponownie. Mam 2 idealne sejwy na 2 przejścia Wiedźmina 3. Teraz czekać tylko niecałe 4 tygodnie :)   

 

Pytanie do tych co w Wiedźmina 2 grali

 

Jak myślicie jak letho i shealie oszczędzimy to pojawią się w Wiedźminie 3? Ciekawe też jak będzie wyglądała północ czy jakieś kraje się utrzymają czy wszystko będzie należeć do Nilfgardu.

 

 

 

 

Takiej drugiej GORY miesa raczej juz nie ma na swiecie, a co dopiero taki drugi Wiedzmin, takze smialo mozna zalozyc ze bedzie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przecież gra dzieje się 5 lat po książkach więc nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego. Chodzi mi o filmik po napisach końcowych gry Wiedźmin 2. Oraz konsekwencje wydarzeń z Wiedźmina 2. Atak Nilfgardu w książkach został odparty ale to 5 lat wcześniej i z moim pytaniem nie ma nic wspólnego :)

Odnośnik do komentarza

Przecież gra dzieje się 5 lat po książkach więc nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego. Chodzi mi o filmik po napisach końcowych gry Wiedźmin 2. Oraz konsekwencje wydarzeń z Wiedźmina 2. Atak Nilfgardu w książkach został odparty ale to 5 lat wcześniej i z moim pytaniem nie ma nic wspólnego :)

A ma, bo w książkach jest kilka fajnych zdań, po przeczytaniu których nie pytał byś o los nordlingów :P

Odnośnik do komentarza

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Pod koniec gry Nilfgard znowu napada na północ. Królestwa północy są w rozsypce poza radowidem wszyscy królowie są martwi. Film po napisach pokazuje Desant wojsk Nilfgardzkich czyli powtórkę z książki. Z tym że teraz królestwa północy nie mają jak się bronić. Tutaj moja dywagacja na temat tego co będzie w Wiedźminie 3. Czy Emhyr będzie trzymać całą północ w garści czy Temeria, kaedwen lub aerdin jeszcze będą istnieć ?


Nie ma to NIC wspólnego z książką i zakończeniem pięcioksiągu :)

 

Odnośnik do komentarza

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Pod koniec gry Nilfgard znowu napada na północ. Królestwa północy są w rozsypce poza radowidem wszyscy królowie są martwi. Film po napisach pokazuje Desant wojsk Nilfgardzkich czyli powtórkę z książki. Z tym że teraz królestwa północy nie mają jak się bronić. Tutaj moja dywagacja na temat tego co będzie w Wiedźminie 3. Czy Emhyr będzie trzymać całą północ w garści czy Temeria, kaedwen lub aerdin jeszcze będą istnieć ?

 

 

Nie ma to NIC wspólnego z książką i zakończeniem pięcioksiągu :)

 

 

Odnośnie Królów, to przecież masz wybór - możesz uratować Henselta, możesz też pomóc Roche'owi i go zabić. Radowid nie musi pozostać sam. Odnośnie stanu królestw, to wydaje mi się, że wszystkie będą pod okupacją Nilfgardu - jak Rustine dobrze zauważa i przypomina i mam przeczucia, że nasze poczynania w grze mogą wpłynąć na to, czy ten stan się utrzyma i pogłębi, czy też będziemy dążyć do uwolnienia królestw(lub któregoś konkretnego, ewentualnie wszystkich w sojuszu - wzorem bitwy pod Brenną) i ostatecznej porażki Nilfgardu jako okupanta. Takie tło polityczno - militarne by pasowało, w to wpleciony wątek Ciri, dzikiego Gonu i będziemy mieć jazdę bez trzymanki. Do tego twarde wybory - na pewno części postaci może być dobrze w obecnym stanie świata, może trzeba będzie stanąć po przeciwnej stronie barykady względem innych głównych bohaterów. Jak Zoltan w II akcie W2, spróbował strony Henselta, ale i tak zaraz wrócił do Swoich.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...