Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nie denerwujcie sie panowie, ale czuje fail roku na wersji konsolowej. Nie pokazali materialow z konsol bo graficznie i plynnosciowo wyglada gra najprawdopodobniej kiepsko,nie oszukujmy sie prawdziwe wrazenia tylko na pc. Chyba sobie zalatwie Wiedzmina 2 i pogram przed premiera trojeczki. Zobaczymy

Jestem gotow na ogranie tego na pececie, moze w przyszlosci kupie na ps4 lub xone jak na allegro beda sprzedawali sama plytke :Coolface:

Edytowane przez Mroku333
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie denerwujcie sie panowie, ale czuje fail roku na wersji konsolowej. Nie pokazali materialow z konsol bo graficznie i plynnosciowo wyglada gra najprawdopodobniej kiepsko,nie oszukujmy sie prawdziwe wrazenia tylko na pc. Chyba sobie zalatwie Wiedzmina 2 i pogram przed premiera trojeczki. Zobaczymy

Jestem gotow na ogranie tego na pececie, moze w przyszlosci kupie na ps4 lub xone jak na allegro beda sprzedawali sama plytke :Coolface:

jakby tak było ,że wersje konsolowe takie słabe i jest 20 fpsów to jak oni celują w 10 mln sprzedanych kopii tylko na pc to powodzenia im życze.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu kilku materiałów moja reakcja co chwila wyglądała tak

iBEwT7tEC0X2B.gif

 

Patrzac na metarialy z PC, to widze ten sam poziom co GTA V na PS4. Szkoda, ze konsole nie udzwignal 60fps, szczegolnie ze ta gra jakiegos (pipi)%$cia graficznego nie ma (pod katem czysto technicznym). No, ale CD Projekt w tworzeniu oraz optymalizacji gier na konsole, to amatorszczyzna. Mimo wszystko czekam ta nowa przgode Geralta. :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Po obejrzeniu kilku materiałów moja reakcja co chwila wyglądała tak

 

Patrzac na metarialy z PC, to widze ten sam poziom co GTA V na PS4. Szkoda, ze konsole nie udzwignal 60fps, szczegolnie ze ta gra jakiegos (pipi)%$cia graficznego nie ma (pod katem czysto technicznym). No, ale CD Projekt w tworzeniu oraz optymalizacji gier na konsole, to amatorszczyzna. Mimo wszystko czekam ta nowa przgode Geralta. :)

 

 

lol

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam żadnego z tych materiałów kurcze, bo chcę sam odkrywać każdy zakamarek tej gry, ale ciśnie mnie niesamowicie. 

 

To na co chciałem jednak zwrócić uwagę to fakt, że patrząc po opiniach w sieci - jara się tym tytułem chyba cały świat. No wszyscy sugerują, że to będzie RPG roku, że epickie, że piękne i pierwsza, prawdziwie next-genowa gra. 

 

Jak na Polskie studio i budżet w wysokości 40 mln złotych, to wielkie osiągnięcie (przecież to raptem 12 mln $, to taki Max Payne 3 miał 105 mln $ budżetu, a GTA V grubo ponad 200 mln). 

Odnośnik do komentarza
Jak na Polskie studio i budżet w wysokości 40 mln złotych, to wielkie osiągnięcie (przecież to raptem 12 mln $, to taki Max Payne 3 miał 105 mln $ budżetu, a GTA V grubo ponad 200 mln). 

 

12 milionów baksów kosztował chyba W2, trójka miała 14 milionów budżetu, ale przez te opóźnienia zapewne jeszcze ze 2-3 miliony musieli dołożyć.

 

+ $25,000,000 jakie idzie na marketing z kieszeni wydawców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...