Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Loadingi jestem w stanie wybaczyć, bo to można poprawić w patchu. :)

 

No juz nie przesadzajmy, loading w tej grze ogladamy tylko kiedy:

 

a) robimy fast travel po mapie (im blizej tym krotszy)

b) zmieniamy strefe swiata, np idziemy z Novigradu do wysp Skellige

 

A tak to mozemy cala mape przeszurac na butach, wejsc do kazdej jaskini, domu, knajpy, kuzni, no doslownie wszedzie bez ogladania loadingu :)

Odnośnik do komentarza

 

Loadingi jestem w stanie wybaczyć, bo to można poprawić w patchu. :)

 

No juz nie przesadzajmy, loading w tej grze ogladamy tylko kiedy:

 

a) robimy fast travel po mapie (im blizej tym krotszy)

b) zmieniamy strefe swiata, np idziemy z Novigradu do wysp Skellige

 

A tak to mozemy cala mape przeszurac na butach, wejsc do kazdej jaskini, domu, knajpy, kuzni, no doslownie wszedzie bez ogladania loadingu :)

 

c) zginiemy

Odnośnik do komentarza

I znowu mnie korci by kupić ten kawałek papieru...

mnie też, chociaż dosyć lekko mnie kusi..

ostatnio kupilem chyba ze 2-3 lata temu, jakoś poprzez PPE obrzydła mi też sama gazeta, mam spore wątpliwości co do wiarygodności (mimo że pewnie większość autorów tekstów jest inna).

 

 

W Wiesku loadingi takze dochodza do 40 sek jak w Bloodborne przed patchem

 

no ale zakładam że te loadingi będą naprawde sporadycznie spotykane, pewnie raz na pare godzin nawet

 

tymczasem bloodborn to gra gdzie większość ludzi umiera co 5 minut. to ogromna różnica - czekać 40 sekund co kilka minut, a czekać 40s raz na pół godziny albo nawet 2 godziny

 

nie to żebym bronił długich loadingów, ale w bloodbornie napewno byly znacznie  bardziej bolesne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Minimum trzy przejścia. W tym jedno na mrocznym poziomie.

Może nie tyle co ciężkie były te osiągnięcia, ale bardzo czasochłonne.

Zabrakło mi właśnie tego za poziom trudności, 5 figur w pokerze i 10000 orenów - brakowało mi cierpliwości do tego.

 

Trzecie przejście było już niestety z kartką papieru i rozpisanymi brakującmi wyborami fabularnymi.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Podobno na platyne trzeba zaliczyc wszystkie rodzaje zakonczen:

 

 

‘The Witcher 3: Wild Hunt’ Features 3 Different Endings, 300 Variations  

 

To that end, CD Projekt Red reveals that there will be up to 300 different variations on the game’s 36 “endings.” There actually may be more than 300 variations, but The Witcher 3 developer lost count after that.

 

http://gamerant.com/the-witcher-3-wild-hunt-endings/

 

 

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

nie lubie właśnie platyn z kilkoma przejściami gry, tak wiec nie bede podchodził

plusy mi sie skończyły, ale dzięki za odpowiedz :lapka:

 

nakręcacie strasznie na ten tytuł, staram sie cały czas kontrolować hype i podchodzić chłodno

i chyba już czas przestać oglądać gameplaye, ale Kingi nie odpuszcze :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Akurat przechodzenie drugi raz wieśka 2 to był miód dla oczu przez świadomość, że jakieś 40% gry się całkowicie różni względem pierwszego podejścia.

 

Do tego każdy z pobocznych questów można zakończyć na kilka różnych sposobów w kilku miejscach sprawiało, że na prawdę ciężko było dwa razy oglądać to samo.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...