Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co z ta wersja na konsole, niby w psxextreme pisza, ze 30fps i nie ma spadkow przy ostrych zadymach ale jakos reki bym za to nie dal uciac

 

znajdziesz ten ich tekst?

ja tam jestem spokojny i już tak nie czekam, ale dziwne troche że tyle zwlekają z tym gameplayem na konsole

ile roboty jest wyreżyserować fragment i uplodować na youtube

 

Odnośnik do komentarza

 

ciekawe co z ta wersja na konsole, niby w psxextreme pisza, ze 30fps i nie ma spadkow przy ostrych zadymach ale jakos reki bym za to nie dal uciac

 

znajdziesz ten ich tekst?

"Cieszy też fakt, że podczas starć z większą liczbą wrogów animacja nie zwalniała, trzymając STALE 30 klatek na sekundę"

 

 

Co do materiału z konsol - może szukali miejsca, w którym gra na ps4 wygląda najlepiej no i w końcu znaleźli - prolog  :sorcerer:

(troll mode)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

ciekawe co z ta wersja na konsole, niby w psxextreme pisza, ze 30fps i nie ma spadkow przy ostrych zadymach ale jakos reki bym za to nie dal uciac

 

znajdziesz ten ich tekst?

ja tam jestem spokojny i już tak nie czekam, ale dziwne troche że tyle zwlekają z tym gameplayem na konsole

ile roboty jest wyreżyserować fragment i uplodować na youtube

 

 

Kilka minut, ale durnie czają się jak czajniki. Z tego co piszą w PSX nie ma co się martwić, to nie rozumiem tego opóźnienia? Nie chcą denerwować master race, czy co?

Odnośnik do komentarza

Master Race sie nie denerwuje :sir:

 

Damien Monnier z teamu developerskiego na twitterze napisal ze wolalby grac na PC na low detalach niz na xbox one, wiec tutaj raczej sa powody do zmartwien. PS4 zapewne bedzie wygladalo duzo lepiej od xbox one.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Master Race sie nie denerwuje :sir:

 

Damien Monnier z teamu developerskiego na twitterze napisal ze wolalby grac na PC na low detalach niz na xbox one, wiec tutaj raczej sa powody do zmartwien. PS4 zapewne bedzie wygladalo duzo lepiej od xbox one.

 

no chyba coś przekreciłeś, kto o zdrowym rozsądku z punktu widzenia sprzedaży tak by napisał

Odnośnik do komentarza

Master Race sie nie denerwuje :sir:

 

Damien Monnier z teamu developerskiego na twitterze napisal ze wolalby grac na PC na low detalach niz na xbox one, wiec tutaj raczej sa powody do zmartwien. PS4 zapewne bedzie wygladalo duzo lepiej od xbox one.

I zapomniałeś dodać, że napisał też, że tylko dlatego, że woli grać w wyższej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojecia, nie uzywam tweetera zbyt duzo, nadzialem sie poprostu na nagłówki róznych portali o tym, zaraz wrzuce.

 

edit: http://www.gameplanet.com.au/pc/news/g5519c69c7488a/Witcher-3-dev-says-hed-rather-play-on-PC-at-minimum-settings-than-on-Xbox-One/

 

Sporo portali dalo to jako news co wyglada poprostu słabo, no ale pewnie nie potrzebny szitsztorm. Mam nadzieje ze zarowno gracze PC, PS4 jak i Xbox one beda mieli plynna, dobrze zoptymalizowana rozgrywke i nikt nie zostanie pokrzywdzony.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Całą tą wypowiedź ratuje stwierdzenie, że Xbox > PC na low. Dalsza wypowiedź to subiektywna opinia, głównie z powodu rozdzielczości. Fakt, dziwnie to brzmi i później jeszcze tweet który dałem, że będzie grał na konsoli.

 

Będzie dobrze :) wielu ludzi z cdp red będzie odgrywalo grę na konsoli, bo wygodniej np. i wygląda dobrze.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam że w tym materiale który wrzucił chris85 jest na 1:06 ciężki spoiler z sagi więc jak ktoś jest w trakcie czytania to niech sobie odpuści :)

 

 

Czy ja wiem? Na poczatku wiedzmina 1 chyba na samym poczatku wielokrotnie to jest mowione? Przynajmniej ja to juz wiedzialem mimo ze dopiero jestem w polowie sagi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...