Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

mam pomysł :) może nie pokazują gameplayu z konsol bo cdp red ma podpisaną umowę z nvidią. Im dłużej będą zwlekać tym więcej gracz kupi nowe karty od nvidii albo całe kompy nowe. A potem jak pokażą gameplay okaże się że nie było potrzeby kupna nowego komputera :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

mam pomysł :) może nie pokazują gameplayu z konsol bo cdp red ma podpisaną umowę z nvidią. Im dłużej będą zwlekać tym więcej gracz kupi nowe karty od nvidii albo całe kompy nowe. A potem jak pokarzą gameplay okaże się że nie było potrzeby kupna nowego komputera :)

Trafiłeś w sedno, będzie się działo w CW. ;)

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

wygląda na to, że usuneli te wczorajsze video z Kingą z PS4, to już może chodzić coś o Sony, ze nie publikują gameplayu

jeszsze jeden nowy

 

https://youtu.be/WrZP6Sq-8vI

To że nie ma jeszcze gameplayu z konsol jest żenujące.16maja na pewno gameplaylive sie pojawi:)

 

W nadchodzącym tygodniu ma się pojawić i pewnie codzienne będą dawkować aż w końcu pokażą gameplay. Pewnie ktoś się pospieszył :P Na tym usuniętym było przynajmniej widać, że draw distance jest bardzo dobry.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

 

mam pomysł :) może nie pokazują gameplayu z konsol bo cdp red ma podpisaną umowę z nvidią. Im dłużej będą zwlekać tym więcej gracz kupi nowe karty od nvidii albo całe kompy nowe. A potem jak pokarzą gameplay okaże się że nie było potrzeby kupna nowego komputera :)

 

Trafiłeś w sedno, będzie się działo w CW. ;)

Moze zakladzik o konto?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że będzie możliwość dostosowania HUD w grze, bo chyba łysy h.uj by mnie najechał jakbym miał na ekranie funkcje przycisków -_-

 

 

Ed.

 

"wkładam płyte i gram" :dog:

Ale po instalacji gry oraz 7gb day one patcha :> 

 

Kolekcjonerko nadchodz :D

 

Podobno D1 patch ma być "jak najmniejszy" :P

Ha, dopiero teraz zobaczyłem, że w sygnaturze masz psa z MyLittlePony :P

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Draw distance jest wpleciony w assety podobno, nie ma też możliwości zmniejszania/zwiększania go, to wszystko sugeruje bardzo zbliżony DD na wszystkich platformach.

To szczerze mówiąc mnie wkurza. W większości gier z otwartym światem na pc powinien być suwak z draw distance. pewnie jakiś moder dorobi :)

Odnośnik do komentarza

 

Draw distance jest wpleciony w assety podobno, nie ma też możliwości zmniejszania/zwiększania go, to wszystko sugeruje bardzo zbliżony DD na wszystkich platformach.

To szczerze mówiąc mnie wkurza. W większości gier z otwartym światem na pc powinien być suwak z draw distance. pewnie jakiś moder dorobi :)

 

Najpierw to muszą udostępnić narzędzia, a jak będą się spieszyć z tym tak jak w przypadku W2 to nie wiem czy jest sens czekać.

 

 

 

McDrive O_O Pies mi sie podobal ale wpisalem w google to o czym mowisz i musial zniknac :(

mlfw8871-155478_-_animated_nudge_rainbow

Taa powiedzmy, że ci wierzę :P

Odnośnik do komentarza

HE HE wiedzmin 3 zarządzi w kwesti fabuły ,zadań pobocznych i ogólnego settings fantasy POLAND drink klimat, ale gdzie ten dzisiejszy murzyn call of duty??Dlatego sprzeda się tylko dobrze a szkoda bo gra zasługuje na więcej

Jak to czemu? Ludzie chcą przechodzić gry szybko i bez komplikacji.
Odnośnik do komentarza

Oglądałem ostatnio jego film z kumplem, który tak samo jak ja czeka na grę i jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że Polski dubbing, który mocno przebija się w filmikach tego smerfa Rojo, jest bardzo dobry i trzyma poziom.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...