Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jak można wystawiać takiej grze 7/10 tylko dlatego że grafika i stabilność klatek jest słabsza.Onanizm graficzny trwa w najlepsze ehh

Nie rozumiesz, tu nawet nie o to chodzi. W tym kraju jak ktoś dostanie nie to co chce to natychmiast deprecjonuje to co dostał. Po prostu zwykłe nastawienie na nie i tyle, wtedy taki dureń zaczyna wyolbrzymiać. Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja uważam że recenzje wszystkich tych gier powinny być adekwatne do stanu na premierę . Unity powinno dostać 1/10, Watch Dogs 4/10 a Bloodborne 8/10.

 

Powinny być adekwatne jeśli gra jest zepsuta do tego stopnia, że granie w nią powoduje problemy (vide SimCity czy DriveClub), ale bez przesady, że gierka, która przez większość czasu trzyma ramkę 30 fpsów od tworców, którzy wirtuozami kodu nie są, należy obniżać oceny bo tak na dobrą sprawę to czy te spadki w BB  tak bardzo utrudniały grę tak szczerze? Oczywiscie jak na codzień używasz do grania PC i wszystko ogrywasz w 60 fpsach to potem przeskok na konsole boli, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę.

 

Gra kiepska technicznie ale z za(pipi)istą resztą jak Wiedźmin 3 i tak się obroni po prostu nie ma co nagradzać fuszerki. Ja mam dość, ostatnie 3 lata to prawie ciągłe fuszerki. Day one patche etc. Gdzie się podziały czasy pięknie działających gier na premierę.

 

Trochę chyba koloryzujesz stary, fakt jest patchy zawsze sporo i praktycznie każda duża gra ma day 1 łatkę, ale w sumie nie przypominam sobie żadnego dużego rpg w 3D, który by się nie spotkał z różnymi przypadkami na premiere czy to było Neverwinter Nights 2, Oblivion czy chociaż najbardziej chyba zbugowana gra w historii (i ta optymalizacja) czyli Gothic 3

 

 

Nintendo jakoś potrafi wydawać na Wii U czy 3ds gry bez bugów ?

 

Czy nintendo wydało na WiiU grę wielkości Wiedzmina 3?

 

 

Reasumując ok gra ma wady, framerate dropi, ale techniczne wpadki nie powinny przysłaniać jakości gry jako takiej. Przecież takie RDR w terenach zalesionych z sniegiem chodzi coś koło 20 fpsów ale czy to powodowało, że gra nagle powinna dostać 6/10? No nie wiem. O wpadłem na genialny pomysł ocenimy wszystkie gry po latach o kilka ocen w dól bo chodziły w 20 fpsach - Ocarina of time? 7/10 bo 15 fpsów w dandżonach, GTA SA? Panie 4/10 na ps2 mgła, beznadziejny draw distance, framerate tak beznadziejny, że oczy bolą.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

a mnie to nie dziwi, trzeba piętnować takie praktyki jak rendery, bullshoty, retusze itd.

 

co do gry, to mi fedexy nie przeszkadzają, jeżeli będą powiązane z fajnymi fantami bądź eksploracją terenów, których nie zahaczy główny wątek

 

martwi mnie tylko synchronizacja głównie pod angielski dubbing, no i interfejs ekwipunku jak w W2, ten z W1 wciąż najbardziej schludny i czytelny

Odnośnik do komentarza

 

Jak można wystawiać takiej grze 7/10 tylko dlatego że grafika i stabilność klatek jest słabsza.Onanizm graficzny trwa w najlepsze ehh

Nie rozumiesz, tu nawet nie o to chodzi. W tym kraju jak ktoś dostanie nie to co chce to natychmiast deprecjonuje to co dostał. Po prostu zwykłe nastawienie na nie i tyle, wtedy taki dureń zaczyna wyolbrzymiać.

 

Rozumiem,rozumiem.Tylko to jest tak śmieszne jak różnice między PIS a PO :)

Odnośnik do komentarza

Pewnue portale pecetowe zanizyly ocene bo nie potrafią grac na padzie i chcą klawe i myszke.

marudzenie na pada bylo widoczne u pececiarzy na evencie na ktorym ogrywali gre na padach

Nie wiem jak z dwójką było na X360 ale wer pc'towa na padzie była jak dla mnie chu.jowa. Jeżeli trójka będzie pod tym względem dopracowana (wierząc opiniom) to może nawet zostawie klawe i myche.

Odnośnik do komentarza

unity mniej wiecej wyprostowali po patchach, mam nadzieje, ze tu bedzie podobnie, tym bardziej ze wersja niedokonczona, ktora kilkanascie tygodni temu ogrywali ludzie w cdp, to ta ktora wrazenia opisywal min psxextreme w ostatnim numerze trzymala praktycznie solidne 30fps choc byla gorsza graficznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...