Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

jedni sa dumni z 32lvl w destiny inni sa dumni ze ich rodacy zrobili najlepszego erpega na świecie, takze ten

 

jeszcze inni są dumni że polska reprezentacja w gałe zdobyła 18 miejsce w mistrzostwach. albo w siatkówce pierwsze miejsce itp

 

ja np jestem dumny z opracowanej przez polaków nowej metody otrzymywania grafenu, czyli za(pipi)istego nano-tworzywa

 

 

ale ciesze sie bardzo że gra okazuje sie sukcesem, między innymi ciesze sie bo lubie dobre rpgi a z tego co widze większość elementów wieśka mocno trafia w moje gusta (w przeciwieństwie do skyrima) ale też może taki duży sukces gospodarczy wyciągnie polske z kryzysu i tusk wróci na naszą zieloną wyspe XDD

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Bycie dumnym, że się wbiło jakiś level w średniej gierce wideo. To dopiero żałość. 

 

 

Z calaka w takich crapach jak Hardline też jesteś dumny? 

 

Powinno się być dumnym z Polski, z polaków, którzy robiąc swoje rozsławiają nasz kraj na cały świat, robią rzeczy, które sprawiają, że nie boisz się powiedzieć "Jestem polakiem i nie wstydzę się tego", bo niestety ale za granicą mamy opinię złodziei i pijaków. 

 

Wiedźmin 3 jest czymś czym warto się chwalić i być dumnym jako mieszkaniec tego kraju. 

 

Kur.wa Zerotul to naprawdę jest żałosny typ, który wyjechał do wielkiego świata i mu odyebało. :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Tak, calak w Hardline napawa mnie wieksza duma niz to, ze Wiedzmin 3 zostal zrobiony w Polsce.

 

Nigdy sie nie wstydzilem tego, ze jestem Polakiem i ze pochodze z Polski.

 

Nie wydaje mi sie, ze premiera Wiedzima 3 zmienia postrzegania Polski i Polakow.

 

Mam nadzieje suteq, ze jestes ze mnie dumny... w ciagu ostatnich 10 lat wyrobilem sobie calkiem niezla opinie zawodowa w USA. Tak wiec mozesz byc ze mnie dumny bo

 

Powinno się być dumnym z Polski, z polaków, którzy robiąc swoje rozsławiają nasz kraj na cały świat, robią rzeczy, które sprawiają, że nie boisz się powiedzieć "Jestem polakiem i nie wstydzę się tego", bo niestety ale za granicą mamy opinię złodziei i pijaków.

 

Na troche mniejsza skale ale zawsze...

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

plus skyrim nie ma fabuły praktycznie

To jest wg mnie największy problem tej gry/serii. Kolejne wady to system walki, na 99% w Wiedźminie 3 będzie lepszy (zresztą w poprzednich częściach Wiedźmina był lepszy). Główny bohater/bohaterka to "żywe drewno", npc zresztą też. Słaba animacja postaci (chociaż jest dużo lepiej niż w poprzednich częściach). O błędach nie ma co wspominać. Tego typu gry zawsze będą mieć większe lub mniejsze problemy.

 

Jeśli ktoś dobrze się przy tej grze/serii bawi to super, ale dla mnie TES jest niegrywalne, nudne. Jedyne co mi się podoba to świat pod względem "artystycznym" i muzyka. 

Edytowane przez Popa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co pamiętam ze Skyrima? Świetną muzykę, questa z gadającym psem i Fus Ro Dah. Mimo, że czekałem na nią z równie wywieszonym jęzorem jak obecnie na Wieśka, to po przejściu nie wróciłem już do niej, a gdy próbowałem, to jedyne wrażenie podczas gry jakie miałem, to był jeden wielki MEH.

Do poprzednich Wiedźminów wracałem nieraz, to samo na pewno będzie z trójką. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

18+ i spoilery

 

 

 

11.jpg

6.jpg

 

 

ufff, kurczę spory spoiler - nie sądziłem, że w którymś momencie Geralt straci lewą nogę poniżej kolana (drugi screen). No chyba, że staw kolanowy ma zwichnięty i może łydkę pod kątem 45 stopni na boki rozstawić tak, że udo zasłania...  :sorcerer:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Pamietacie "slynnego" polskiego napastnika, reprezentacji Polski Grzegorza Rasiaka? Pamietacie jego przezwiska? Mam na mysli np Drewnialdo, Drewinho, Drewientes, Alicja w Krainie Drewna and many many more...To wlasnie Oblivion/Skyrim jest growym odpowiednikiem pana Grzesia. Porownanie ich do Wiedzmina 2/3 uwlacza "naszym" grom...

Odnośnik do komentarza

Zeratul w Lore DS/BB Zatrzymal sie na etapie zakladania pistoletu 

 

Wiadomo kiedy zaczna wysylac te limitki? Siedze jak na szpilkach a dodatkowo musze paczke z Pl do UK przeslac T_T bede gral z 2/3 dni pozniej niz wszyscy :(

 

Jest raczej małe prawdopodobieństwo, że gra będzie przed premierą :/ W paczkomatach odbiór ma być dostępny chwilę po północy, 19 maja, kurierzy i poczta będą paczki rozwozić normalnie 19 maja przez cały dzień.

W Blue City i w niektórych miejscach w Polsce będzie od 21:00 organizowana nocna premiera i grę będą sprzedawać już od 23:00 ;) Oprócz tego zawitają tam twórcy, będą do zdobycia jakieś koszulki, gadżety i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza

kurde w pierwszej chwili widząc babke pomyślałem "to aktorka czy grafika komputerowa??"

 

to niesamowite że cd projekt potrafi robić tak za(pipi)iste scenki które nie ustępują takim bogatym studiom jak ubisoft (i jego filmikowe trailery assasinów) albo jak blizzard i jego scenki z wowa czy starcrafta.

kurde to przecież wygląda lepiej niż większość filmow animowanych (3d) od disneja czy pixara

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...