Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

No ja też pod wpływem jego wpisu postanowiłem zwiedzić dziś Gdańsk, ale w rzeczonym sklepie gość popatrzył na mnie, jakbym mu matkę zabił i beznamiętnie stwierdził, że "premiera dziewiętnastego".

W Saturnie koleś powiedział, że nawet tego fizycznie nie mają w magazynach, dostawa będzie w poniedziałek rano.

 

Najlepszy był typek, który prowadzi takie małe stoisko z grami w Galerii Bałtyckiej. Powiedział, że nie ma, ale nawet jakby miał to i tak na nic by mi to było, bo nie odpaliłbym przed oficjalną premierą. Ja mu na to, że nie obchodzi mnie wersja PC, że na PS4 szukam, na co on mi, że na PS4 jest tak samo.

Wyjaśniłem, że tak jest tylko z cyfrówkami, że przecież masa osób już gra, ale on dalej swoje (że to recenzenci, że kopie im wysłano).

W każdym razie stwierdziłem, że z debilem dyskutować nie będę, strzeliłem soczystego facepalma, posłałem mu na pożegnanie szyderczy uśmiech i odchodząc pomyślałem - "właściwy człowiek na właściwym miejscu" :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ścieżka Iorwetha czy Roche'a?

 

No, tak szczerze to 3 akt i epilog w kilka godzin da się spokojnie przejść wykonując większość, jak nie wszystkie zadania. ;)

Sciezka Iorwetha :) Chetnie bym przeszedl jeszcze raz, tym razem sciezka Roche'a ale juz nie wyrobie sie do W3...

Ogolnie cala gra + prawie wszystkie zadania poboczne zajela mi 34h jak sie nie myle.

Odnośnik do komentarza

FPS jest ok. nie jest tak zle jak w gta5 na ps3 ale fakt iz widac dropy golym okiem mowi sam za siebie. Nawet w cutscenkach sa dropy do poziomu ponizej 30fps.

 

kek przecież gta v poza ruchem ulicznym w dużych korkach działał bardzo spoko. gdyby ta gierka tak chodziła to byłoby przyzwoicie. nie pomyliło ci się z IV? :> 

Odnośnik do komentarza

3h za mna:

 

grafika: jest bardzo dobrze. W zadnym razie nie jest to 10/10 ani nawet 9/10. W zaleznosci od gustu i doswiadczen pewnie osoby beda mowily 7/8 z 10.

audio (polskie): poraz pierwszy raz w zyciu gram w jezyku polskim. Pewnie mnie zhejtuja zaraz ale mi sie podoba. nie trzeba sie w najmniejszym stopniu koncentorwac tylko mozna sluchac swoj, ojczysty jezyk.

grywalnosc: bardzo dobra! Fabula, misje, UI i wszystko inne jest bardzo dobre. System walki jest moim zdaniem bardzo sredni. Dwa ciosy + magia. Blok, parry i turlanie. Nie ma fajnego feelingu jak w gow'ach czy dmc'ach. Nie ma tez tragedii.

 

Jest duzo bugow. Juz w pierwszych 5 minutach znalazlem sie w sytuacji bez ruchu przez 20sec. Tuz po tutorialu jest mozliwosc chodzenia po mapie i idac 30sec w pewnym kierunku trafia sie na miejsce gdzie bez problemu powinno dac sie przejsc - samo przejscie konczy sie jednak geraltem lewitujacym w miejscu przez 10-20 sec. Nie reagowal na nic i po pewnym czasie sam sie wydostal z limbo.

FPS jest ok. nie jest tak zle jak w gta5 na ps3 ale fakt iz widac dropy golym okiem mowi sam za siebie. Nawet w cutscenkach sa dropy do poziomu ponizej 30fps.

Same cutscenki tez sa spoko z wyjatkiem bugow graficznych jak trawa przechodzaca przez sciane w karczmie (lol!).

 

Jestem pewien ze bedzie to dla fanow 15/10 i GOTG. Jesli mowimy jednak o samej grze, to jest to w moich oczach BARDZO dobra gra. Nie jest ona jednak bliska idealowi - jesli w nst. godzinach nie bedzie zadnych fajerwerkow to daje 8+/10!

Odnośnik do komentarza

Na ps3 i gta5 potrafilo chrupnac jak babcia z sztuczna szczeka spozywajac kellogs cornflakes :) Nie wyolbrzymiam tego problemu jako iz nie zepsulo to jak na razie "game experience", tak nie da sie tego faktu przeoczyc.

Odnośnik do komentarza

no ja pije do tego że gdyby Wiesiek chodził jak V to byłoby to całkiem ok jak na current genowego sandboxa AAA. no i V na pewno nie dostawało spadków na cut scenkach. :> niestety ale rock solid 30 fps w konsolowym sandboxie jest nie do osiągnięcia, czego przykładem remaster V i Sleeping Dogs. 

Odnośnik do komentarza

Ocelot, dnia 16 Maj 2015 - 19:38, napisał:

Jest duzo bugow. Juz w pierwszych 5 minutach znalazlem sie w sytuacji bez ruchu przez 20sec. Tuz po tutorialu jest mozliwosc chodzenia po mapie i idac 30sec w pewnym kierunku trafia sie na miejsce gdzie bez problemu powinno dac sie przejsc - samo przejscie konczy sie jednak geraltem lewitujacym w miejscu przez 10-20 sec. Nie reagowal na nic i po pewnym czasie sam sie wydostal z limbo.

FPS jest ok. nie jest tak zle jak w gta5 na ps3 ale fakt iz widac dropy golym okiem mowi sam za siebie. Nawet w cutscenkach sa dropy do poziomu ponizej 30fps.

Same cutscenki tez sa spoko z wyjatkiem bugow graficznych jak trawa przechodzaca przez sciane w karczmie (lol!).

Masz zainstalowanego patcha ?

Odnośnik do komentarza

Ocelot, dnia 16 Maj 2015 - 19:38, napisał:

Jest duzo bugow. Juz w pierwszych 5 minutach znalazlem sie w sytuacji bez ruchu przez 20sec. Tuz po tutorialu jest mozliwosc chodzenia po mapie i idac 30sec w pewnym kierunku trafia sie na miejsce gdzie bez problemu powinno dac sie przejsc - samo przejscie konczy sie jednak geraltem lewitujacym w miejscu przez 10-20 sec. Nie reagowal na nic i po pewnym czasie sam sie wydostal z limbo.

FPS jest ok. nie jest tak zle jak w gta5 na ps3 ale fakt iz widac dropy golym okiem mowi sam za siebie. Nawet w cutscenkach sa dropy do poziomu ponizej 30fps.

Same cutscenki tez sa spoko z wyjatkiem bugow graficznych jak trawa przechodzaca przez sciane w karczmie (lol!).

Masz zainstalowanego patcha ?

Tak, 470mb albo jakos tak zaistanlwoalem przed graniem

Odnośnik do komentarza

ja w gta5 na ps3 grałem w momencie premiery i przyznam że nie pamiętam spadków animacji, raczej jeśli były to mi nie przeszkadzały, wiec jeśli w wieśku jest nawet lepiej to dla mnie to jest dobra wiadomość

 

ps - żeby nie było że jestem kompletnie niewrażliwy na dropy - w skyrimie są ogormne spadki i one wkurzają, albo takie blight town w dark souls też mocno czułem (chociaz tam trudno nie czuć)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chcę czytać w necie, bo za dużo spojlerów - prośba zatem o info, czy ta gra wchłania od pierwszych minut (zarówno pod kątem wydarzeń jak i świata), czy wpierw jest mozolnie? Nie ukrywam, że lubię jak gra mnie zauroczy od początku, bez syndromu "za 15 godzin się rozkręci gdy tylko wyjdziesz na świat zewnętrzny z czarnego jak tyłek lochu".

Odnośnik do komentarza

Nie chcę czytać w necie, bo za dużo spojlerów - prośba zatem o info, czy ta gra wchłania od pierwszych minut (zarówno pod kątem wydarzeń jak i świata), czy wpierw jest mozolnie? Nie ukrywam, że lubię jak gra mnie zauroczy od początku, bez syndromu "za 15 godzin się rozkręci gdy tylko wyjdziesz na świat zewnętrzny z czarnego jak tyłek lochu".

Nie wiemy, bo nie graliśmy ; Zapytaj się na PW kogoś, kto grę już ma - ocelot pisał, że dopiero co zaczął przygodę w wieśku. 

Odnośnik do komentarza

dobra mi tez sie hajp udzielil i siano juz czeka odlozone.

 

czy ktos z trojmiasta wybiera sie na nocna premiere do saturna w baltyckiej albo w empiku (podwale grodzkie)?

 

 W pracy jestem do 22:00, ale poczekam, zrobię nadgodziny i pojawię się w empiku za pięć, ewentualnie żeby było bardziej kameralnie zajadę do GameOne we wrzeszczu, bo tam też nocna premiera.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

To empik na Podwalu też będzie miał nocnę premierę? Bo jakoś u nich na stronie nic nie widziałem (przy GTAV trąbili wszędzie o tym).

Ja miałem zamiar wybrać się do Galerii Bałtyckiej, coby w Saturnie się zaopatrzyć, ale jeśli da radę w empiku, to wolę w nim, bo bliżej.

Ciekawe, jak z ceną, bo w Saturnie 219zł, a wiadomo że empik lubi przeginać.

 

EDIT: Doczytałem, faktycznie mają nocną premierę - http://www.empik.com/premiera-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-w-empiku-aktualnosci-empikultura,94548,a

 

220zł, jak wszędzie, więc chyba raczej tam się wybiorę :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...