Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

orzeszek na stronce mam napisane, ze wyslane ale numer listu przewozowego po wyszukiwaniu "bledny", czy to ten moment, ze moge dzwonic do cdp i dpd kurvujac na nich przez sluchawke?

 

Mam tak samo - w obu przypadkach jak już wcześniej wspomniałem (PC EK + i PS4 normal) mam błędne numery przesyłki. Dziwna sprawa...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

pracowałem dwa lata w ultimie. wszytsko juz jest spakowane pewnie i gotowe do wysyłki, status sie nie zmienia bo zawsze jest (pipi)burza gdy zmieni sie status, miliony telefonów pokroju "A kumplowi wysłane a mi nie" ludzie wydzwaniają grożą sądem i pobiciam (tak jest) jeden agent wyyebał szybe w witrynie przy premierze mist of pandaria, bo nie chciałem mu sprzedać gry przed premierą. Takich idiotów jest naprawde sporo, i nie da sie pracować w takich warunkach przy tak dużej premierze jak wiedźmin. paczki wysyła firma zewnętrzna nie sklep stacjonarny.

 

kto nie pracował w handlu przy obsłudze klienta ten nawet nie jest wstanie ogarnąć głupoty ludzkiej, dla niektórych kupno gierki to piorytet pokroju zbierania na operacje dla dziecka. będa pisac na facebooku niestworzone historie czekac na ciebie po pracy, grozić, albo stać z telefonem komórkowy i kręcić cie 30 minut czemu nie pracuje, żebym pracował jak pije herbate i nic sie nie dzieje na sklepie.

 

 

 

Ja pierdyczę powtarzam hype to choroba i ludzi nią zarażeni powinni udać się na 48 h na obserwację do psychiatryka. Jak czytam forum wiedźmina 3 to tam są takie kwiatki już w stylu "nie mogę jeść, spać myślę tylko o Wiedźminie 3"

 

 

Kilka postów wczesniej pisałeś, że czekasz jak małe dziecko na gwiazdkę a teraz nagle spokojna głowa itp Daj ludziom przeżywać jak chcą. 

Odnośnik do komentarza

hehe czekam jak na gwiazdkę ale robię 1000 innych rzeczy. Na tamtym forum po prostu czytałem wpisy ludzi co patrzą w ścianę i na niczym nie mogą się skupić z powodu GRY. Nie broń tego bo to nie jest normalne ...

 

 

 

Żeby nie offtopować za bardzo. Ciekawe czy dziś pojawią się jakieś sterowniki od nvidii pod wieśka. GTA V dostało takie i myślę że po powrocie do domu wieczorem sprawdzę czy będą pod wiedźmina 3. W końcu współpracowali z cdp więc jakaś extra optymalizacja powinna być.

Odnośnik do komentarza

hehe czekam jak na gwiazdkę ale robię 1000 innych rzeczy. Na tamtym forum po prostu czytałem wpisy ludzi co patrzą w ścianę i na niczym nie mogą się skupić z powodu GRY. Nie broń tego bo to nie jest normalne ...

 

 

 

Żeby nie offtopować za bardzo. Ciekawe czy dziś pojawią się jakieś sterowniki od nvidii pod wieśka. GTA V dostało takie i myślę że po powrocie do domu wieczorem sprawdzę czy będą pod wiedźmina 3. W końcu współpracowali z cdp więc jakaś extra optymalizacja powinna być.

 

Beda sterowniki specjalnie dla W3.

 

Przy W2 byl taki sam hype jak przy W3, ludzie stali w kolejkach po kolekcjonerke przed premiere, mlodzi ludzie, starzy ludzie, kazdy i tylko "czekalem tyle lat". Jakos mimo systemu walki kazdy sie swietnie bawil, tu bedzie tak samo, Wiedzmin, przynajmniej mnie, glownie ciagnie swiatem, postaciami, klimatem. Dla mnie system walki to mily dodatek, a z tego co widzialem na filmikach jest dosc interesujacy.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Czezky, ale wez nie (pipi), swojemu dziecku tez powiesz ze Mikolaj nie istnieje dzien przed gwiazdka?

 

Trzymajmy kciuki, najwyzej pozniej ponarzekamy na "(pipi)owe prezenty", nie ma co sobie psuc humorow takim gdybaniem na dzien przed premiera :P

 

Mysle, ze nie mamy 5 lat i lepiej z trzezwym umyslem do tego podejsc, bo uczucie rozczarowania dziecka prezentem nie spelniajacym oczekiwan jest jeszcze gorsze ;)

Odnośnik do komentarza

przy kazdej gigantycznej premierze gdzie jeszcze przed premiera srednia ocen jest niezmiernie wysoka pojawia sie potem rozczarowanie bo balonik napompowal sie do niebotycznych rozmiarow - tak bylo w ostatnim czasie przy gta5, przy the last of us, tak jest przy wiedzminie i tak pewnie bedzie we wrzesniu przy mgs5

Odnośnik do komentarza

 

przy kazdej gigantycznej premierze gdzie jeszcze przed premiera srednia ocen jest niezmiernie wysoka pojawia sie potem rozczarowanie bo balonik napompowal sie do niebotycznych rozmiarow - tak bylo w ostatnim czasie przy gta5, przy the last of us, tak jest przy wiedzminie i tak pewnie bedzie we wrzesniu przy mgs5

 

Ja sie akurat na TLOU czy pierwszych Gearsach w ogole nie zawiodlem.

Wierze tez w MGS5.

Ale kurde, w wieska jakos nie wierze tak mocno :frog:

 

Dejw ale bez obrazy Wiedźmin to raczej nie twoje klimaty. Z tego co widze na forum w co grasz to Wiedźmin 3 nie jest w twój gust. 

 

 

Pomyśl o tym że tutaj ludzie czytali sagę kilka razy, grali w Wiedźmina 1 i 2 po kilka razy. Kochają RPG. Ty raczej hype masz na street fightera lub nowe gears of war. Inny Target:)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

przy kazdej gigantycznej premierze gdzie jeszcze przed premiera srednia ocen jest niezmiernie wysoka pojawia sie potem rozczarowanie bo balonik napompowal sie do niebotycznych rozmiarow - tak bylo w ostatnim czasie przy gta5, przy the last of us, tak jest przy wiedzminie i tak pewnie bedzie we wrzesniu przy mgs5

 

Ja sie akurat na TLOU czy pierwszych Gearsach w ogole nie zawiodlem.

Wierze tez w MGS5.

Ale kurde, w wieska jakos nie wierze tak mocno :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Czezky, ale wez nie (pipi), swojemu dziecku tez powiesz ze Mikolaj nie istnieje dzien przed gwiazdka?

 

Trzymajmy kciuki, najwyzej pozniej ponarzekamy na "(pipi)owe prezenty", nie ma co sobie psuc humorow takim gdybaniem na dzien przed premiera :P

 

Mysle, ze nie mamy 5 lat i lepiej z trzezwym umyslem do tego podejsc, bo uczucie rozczarowania dziecka prezentem nie spelniajacym oczekiwan jest jeszcze gorsze ;)

 

Sam dobrze wiesz Czezky, że są takie gry jak np. The Order, gdzie miesiące przed premierą widać jak na dłoni - średniak i szkoda czasu. Są też gry jak Wiesiek, gdzie czuć perełkę na kilometr, do tego dodaj sobie książki i poprzednie świetne części. Wszystko to sprawia, że niektóre osoby - nieco bardziej podatne na hype - jak ja, mają tendencje do przesadnego przeżywania przed premierą. Nawet pomimo jakichś drobnych błędów, które na pewno będą miały miejsce, to wierzę, że gra nie zawiedzie. 

Na rynku gier od dłuższego czasu panuje spora susza i na dobrą sprawę nie ma nawet zbytnio w co zagrać przed Wieśkiem. Tym bardziej duża część nas chce w końcu położyć na niej swe łapska.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

To co ja pisze na forum, a w co gram to zupelnie inne rzeczy.

Uwielbiam zwlaszcza gry z silnym naciskiem na fabule.

Dalem nawet przyklad gdzie momentami zmuszalem sie do grania dla cudownej historii.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tyle że taka seria soulsów czy bloodborne to gra stricte pod grupe ludzi co sie jarają tego typu mechaniką, zwykły kowalski jak sie nie uprze to tej gry nie przejdzie lub sie odbije odrazu i sprzeda gre, wiedźmin to produkt który ma trafić do wszystkich, a jak mówi stare powiedzenie jak coś jest od wszystkiego to jest do dupy, ludzie zawsze będą gadać, ci hardcorowi i casuale. rpg kiedyś było niszą, gdyby nie dodanie "akcji" i bardziej dynamicznej rozgrywki wiesiek byłby niszą dla fanów. A tak stworzyli produkt na bazie dużego lore z ksiazek przystępny dla ludzi którzy wiedzą tyle o wieśku co to ze sapkowski to napisał.

Odnośnik do komentarza

 A tak stworzyli produkt na bazie dużego lore z ksiazek przystępny dla ludzi którzy wiedzą tyle o wieśku co to ze sapkowski to napisał.

Ciekawe czy sie zasapal, GHE GHE!

Mozecie liczyc na moje subiektywne, szczere spostrzezenia kiedy gra juz wyjdzie.

Jak beda niemile dla CDPR to zaznaczne zeby nie czytac i sie nie denerwowac :sorcerer:

Licze jednak na to, ze otworze szampana, bo chcialbym wreszcie jakiegos mega killera.

A tych ostatnio... brak.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...