Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem obawy, zgadzam sie ze balonik jest spory ale czy pęknie dla fanow czy to rpg czy to sagi? nie sondze

 

pęc może dla hejterkow, graficznych kurtyzan co oczekiwali renderow z filmu baginskiego, lub fanow sagi co oczekuja ze jak odpala gre to automatycznie teleportują się między uda yennefer

Odnośnik do komentarza

o 1 w nocy ściągnie ci się patch i wtedy będziesz mógł zmienić wersje językową. 3gb około ściągnie się wtedy polskiego audio.  Radzę ściągać przez galaxy bo wtedy od razu audio będzie dostępne a poprzez stronę może dodadzą później niż 1 w nocy :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ale serio, niektórym pacjentom tutaj zdrowo rypie na czerep z ta ekscytacją. Ja w sumie dla W3 kupiłem PS4, więc owszem, czekałem i czekam. No, ale bądźmy poważni, bez takiej niezdrowej podniety. Ja grę zamówiłem po cebulacku na allegro w tamtym tygodniu i po prostu spokojnie  czekam na przesyłkę. I mam wyje bane czy ten Wiedźmin przyjdzie mi we wtorek, środę czy czwartek. Będzie to będzie, mam w co grać. Wyluzujcie, ludziki, bo to naprawdę creepy trochę, te jaranko chorobliwe.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ale serio, niektórym pacjentom tutaj zdrowo rypie na czerep z ta ekscytacją. Ja w sumie dla W3 kupiłem PS4, więc owszem, czekałem i czekam. No, ale bądźmy poważni, bez takiej niezdrowej podniety. Ja grę zamówiłem po cebulacku na allegro w tamtym tygodniu i po prostu spokojnie  czekam na przesyłkę. I mam wyje bane czy ten Wiedźmin przyjdzie mi we wtorek, środę czy czwartek. Będzie to będzie, mam w co grać. Wyluzujcie, ludziki, bo to naprawdę creepy trochę, te jaranko chorobliwe.

 

No dokładnie ku.rwa, na forum o gierkach się hajpować o giereczki. Wezcie sobie zwalcie konika i wam przejdzie. 

 

Czez co do system walki to nie zapomniaj, że to Wiedzmin to gra RPG a nie slasher (tyczy się to też, kolesia, który już gra i tutaj pisał, że nie jest tak fajnie jak w DMC czy God of Warze) i walka w tych gatunkach ma zawsze pewne ograniczenia, zwłaszcza jak jest zrobiona w real time. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nic nowego, to samo było u nas przy premierze Wieśka 2 na PC, ludzie nie trzymają ciśnienia i tyle. To nie wina gry, ani CDP (och to co się działo jak były problemy z uruchomieniem W2 w premierę... ), że ludziom mocno się nudzi podczas oczekiwania na nią. Wszystko wskazuje na dobrą (bardzo dobrą nawet) przygodę w uniwersum powszechnie u nas lubianym, a samo CDP nie zawiodło jeszcze. Ja tam jestem spokojny.

Edit: No i racja, ludzie oczekujący walki rodem z gier akcji,  mają co najmniej dziwne oczekiwania.


P.S
Downgrade nadal się przewija w komentarzach  :frog:

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@szuja

Wypowiem sie jak zagram, ale sa gry w open world, ktore pokazaly ze da sie.

Jakie? Mordor? Nie ma tak rozbudowanych gier (świat, postacie, przedmioty, statystyki), żeby wszystkie aspekty były na najwyższym poziomie. Zawsze coś tam będzie kuleć czy to lekko drewniana walka, animacja czy coś innego, ale dla mnie te rzeczy w tak wielkich grach RPG nie mają pierwszorzędnego znaczenia i tak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chlopcy, to nie cw, nie wyciagajcie sobie ze zdan tego czego akurat potrzebujecie.

Pisze o grach z otwartym swiatem - czy wiedzmin sie nie lapie?

Mialem na mysli glownie city i sleeping dogs, tam walka ma pewna glebie i gracz nie jest ograniczony do 2 technik na zmiane (chociaz mozna tak przejsc gre, jak zreszta kazda z elementami walki).

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Open world open worldowi nie równy. Batman czy Sleeping Dogs nawet nie stało obok rozmachu Wiedźmina

 

e: jak już mamy porównywać to jedyny sensowny tytuł jaki mi przychodzi do głowy to Skyrim, a wiemy jak tam np. walka wygląda

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

open world czy nie open world - walka w wiesku 3 kuleje i to mocno. Nie mowie ze jest "deal-breakerem" i rozwala gre, ale nie miejmy tez klapek na oczach i nie badzmy fanbojami. Konstruktywna krytyka przyda sie CD projektowi - prosimy wieska 4 z ulepszona walka i swiat bedzie mial gre jeszcze lepsza niz w3 :)

Odnośnik do komentarza

 

Odnośnie samej walki: znaki, szermierka, alchemia, mutageny, petardy, kusza. To faktycznie ograniczenie do dwóch sposób na pokonanie przeciwników przez całą się.

Z tego co czytam to z kuszy sie zabic nie da nawet :F
Zagramy - zobaczymy. Przynajmniej na papierze system walki wydaje się być rozbudowany i głęboki. Podobnie jak w drugiej części - nawet jeżeli wybrałeś drzewko szermierki to z pozostałych zdolności też należało korzystać.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...