Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem ile % graczy na pc bedzie w stanie grać na ultra i 60fps. pamiętajmy że mimo że jest taka możliwość to nie każdy komputer podoła.

dlatego ja jestem w pełni zadowolony z wrsji ps4, bo mimo że słabsza niż pecetowa to znikomo, a pewnie ze 3 razy tańsza niż pecet który by przebił ją graficznie

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem ile % graczy na pc bedzie w stanie grać na ultra i 60fps. pamiętajmy że mimo że jest taka możliwość to nie każdy komputer podoła.

dlatego ja jestem w pełni zadowolony z wrsji ps4, bo mimo że słabsza niż pecetowa to znikomo, a pewnie ze 3 razy tańsza niż pecet który by przebił ją graficznie

Nie obchodzi mnie ilu graczy ważne że ja będę tak grać :)

Odnośnik do komentarza

a ja mam takie pytanie do modów - czy może nie rozważylibyście grupowca wiedzmina?

 

prawdopodobnie po premierze będzie wysyp postów na rózne tematy, i było by wygodniej móc to rozbić na kilka tematów a nie pisac wszystkiego tutaj; sam nie wiem czy to ma napewno sens ale może by to rozważyć

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Według Redów chyba o 01:00 miało ruszyć na całym świecie, ale opis w Xbox Store mówi o 00:01 UTC (02:00 w PL).

 

Napisane było na Polskim Store, że 19/5/2015 godzina 00:01 można już jechać z tematem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

I wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych, ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.

 

7lOzUXE.gif

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

a52271c7b319a656ba8f257644a21aed.jpg

:fsg: :exact:

Trochę u mnie występuje syndrom człowieka biegunki, bo status " Zamówienie oczekuje na możliwość realizacji. " wciąż się nie zmienia, ale widzę, że kolega ma na X'a może PS później pakują?

 

Pakują, prawda?... trzeba sobie jakoś wszystko racjonalizować, hype przeogromny przez Was mi się też udziela już z 20 raz w pracy wchodzę na stronę i sprawdzam ten status.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...