Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz tez mam Wieska ;) Troche szczescie mialem bo bylem akurat na silce i kurier dpd podjechal do firmy obok, to mowie wylece od razu zapytam moze ma dla mnie przesylke i odbiore, no i mial. A co do szczescia to powiedzial mi, ze faktycznie mam fuksa bo Mu skrzynia w aucie padla i juz chyba dalej nie pojedzie... Takze moglbym gry dzis w ogole nie dostac o ile nie odebralby jej inny kurier.

 

Rowniez zaczalem gre a wlasciwie na razie tylko samouczek na 3 poziomie, bodajze krew, pot i lzy?! Od razu na poczatku dostalem chyba 2 ciosy i zgon :).

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem wczesniej ze czasami mozna grube rany zadac wrogom, teraz to dopiero przysadzilem typowi :obama:

 

 

 

11232238_918404458221394_277520695089646

 

11270593_918404311554742_635692351258841

 

Rozplatany leb :obama:

 

Wczesniej jeszcze ghoulowi gleboka rane w plecach zrobilem, masakra ten system obrazen <3

 

 

 

 

Ano :obama:

 

 

 

 

 

Dzisiaj sesja od 9 rano non stop, zero zwiech czy innych niespodzianek, gra miazdzy suty, misje poboczne sa lepsze niz glowne w takim Dragon Agu, grafa ryje beret, a przede wszystkim warunki pogodowe i jak kazdy dzien moze byc inny. 

Odnośnik do komentarza

 

Zauwazylem wczesniej ze czasami mozna grube rany zadac wrogom, teraz to dopiero przysadzilem typowi :obama:

 

 

 

11232238_918404458221394_277520695089646

 

11270593_918404311554742_635692351258841

 

Rozplatany leb :obama:

 

Wczesniej jeszcze ghoulowi gleboka rane w plecach zrobilem, masakra ten system obrazen <3

 

 

 

 

Ano :obama:

 

Kolejne boskie ciecie :fsg:

 

10845681_918540924874414_929166076383228

 

Znacznie wiecej jest takich ran, masakra, zadna gra jeszcze chyba nie wprowadzila czegos takiego, z reguly tylko rozczlonkowania i basta a tu takie smaczki.

Odnośnik do komentarza

Ale wolno poziomy wpadają 5h i 2gi level dopiero na razie łaże sobie po terenie i szukam jakiś pierdół zamiast questy wykonywać, może dlatego no i zginąłem kilka razy na utopcach, poziom 4/4 daje w kość trochę, nie wiem czy nie zejść na 3/4:D

 

Co do zastrzeżeń do samej gry to jedyne co zauważyłem to spadki płynności przy cutscenkach oraz lewitujący npc w jednej chatce...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Kurcze, tez odnosicie takie wrażenie, że podczas powolnej jazdy Płotką, animacja się tnie. I nie chodzi mi o spadki, tylko między końcem a początkiem animacji nie ma płynnego przejścia. Strasznie denerwujące...

 

A poza tym swoje życie towarzyskie dzisiaj zredukowałem i zamykam się w samotni.

 

nwx185.jpg

 

Piękne oświetlenie przy ognisku  :ohboy: (sory za minispoiler z dialogu ale to zadanie poboczne)

Odnośnik do komentarza

bardzo mi sie podobają te głębokie rany jakie pokazujecie, nie jestem szaleńcem czy psycholem (hehe) ale naprawde wkurza mnie straszne ugrzecznienie gier w ostatnich latach. dlatego bardzo sie ciesze że tutaj nie ma pieprzenia tylko są konkrety

 

njbardziej ugrzecznienie wkurza mnie co prawda w COD i BF - strzelanie nie zostawia żadnych śladów ani dziur (a nawet kingpin z 99 roku miał dziury po kulach we wrogach), a granaty oczywiscie nic nie urywają.

 

ciesze sie ze tu jest fajnie i w sumie realnie. spłycanie przemocy gryzie się z realnym światem, dlatego fajnie że tu nie ma tego problemu

 

 

 

PS

ponawiam pytanie - dajcie znać jeśli ktoś znajdzie możliwość przechowywania gratów w jakiejś skrzyni czy w domu (czy jednak nie ma takiej opcji i zostają kieszenie i sakwy konia?)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Im dalej tym lepiej. Walka o wiele lepsza niż w dwójce. Postać Geralta posłuszniejsza choć zdarzają się kwiatki o których pisał Dawid. Stań na wprost kamerą bo inaczej nie weźmiesz przedmiotu. 

Co prawda sam początek przygody ale już jestem usatysfakcjonowany jakością i dbałością o detale. Czas gry płynie razem z przerywnikami, efekty oświetleniowe i ooooogromny świat. Czego chcieć więcej? Gra mi nie crashuje, o dziwo spadki animacji zauważyłem na pierwszym przerywniku z gry. W późniejszych nic nie miało miejsca. 

 

Co by nie mówić epicki tytuł. I te dodatki do podstawki w pudełku. Uczcie się inni i bierzcie przykład. 219zł w pudełko wypchane po brzegi. 

Odnośnik do komentarza

ta muzyka z menu ma tak przygrywać przez cala gre? odpalilem 1 raz i przez pierwszy cinematik leciala w tle, a po pokazowce ze sniacym wiedzminem, giera nie chciala sie zaladowac.

 

Edit: odpalam 3 raz i nadal zwiecha na pierwszym loadingu geralta po krotkiej scence przy ognisku, gdy mamy zaglebic sie w sen. ma tak ktos?

 

pieknie, kur.va

 

można te dwie pierwsze kure.wskie filmiki przerwac przy starcie gry?

UWAGA: gdyby ktos mial taki sam problem to wystarczy... zresetowac konsole ;p smiga az miło :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Brat dostał ode mnie EK na urodziny (akurat ostatni dzień matur) heh minę miał niezłą ;D 

 

A gierka im dalej w last, tym jest po prostu lepsza. Hmm najdziwniejsze, że zadania poboczne są lepiej zaranżowane niż główna oś fabularna.

 

BTW

Jak spasujecie rundę w gwincie to gra się wywala (ps4) - co ciekawe u mnie nie ma tego problemu, za to brat w ogóle nie może pasnąć, bo ujrzy ps home  :facepalmz:

 

Edit:

Całkowity reset konsoli sprawił, że gwint chodzi ale... konsola się zwiesiła przy wyjściu z tawerny. Boże, a cisnęliśmy z blacharzy  :whistling:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...