Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Gra jest świetna, system walki do opanowania, ale ciężko się przestawić trochę z Bloodborne. :D Jedyny minus, to zauważalne spadki płynności w cutscenkach, co jest dla mnie trochę dziwne - bardzo Wam tną? Mi potrafią solidnie chrupnąć (PS4).

 

Gdzieś musieli te loadingi upchnąć. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

ta muzyka z menu ma tak przygrywać przez cala gre? odpalilem 1 raz i przez pierwszy cinematik leciala w tle, a po pokazowce ze sniacym wiedzminem, giera nie chciala sie zaladowac.

 

Edit: odpalam 3 raz i nadal zwiecha na pierwszym loadingu geralta po krotkiej scence przy ognisku, gdy mamy zaglebic sie w sen. ma tak ktos?

 

pieknie, kur.va

 

można te dwie pierwsze kure.wskie filmiki przerwac przy starcie gry?

UWAGA: gdyby ktos mial taki sam problem to wystarczy... zresetowac konsole ;p smiga az miło :D

 

Szkoda, że wcześniej tego nie napisałeś, bo musiałem odinstalować grę i zainstalować od nowa :P

 

Kiedy w ekwipunku pojawi się ten Temerski rynsztunek z DLC?

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Ten najwyższy poziom trudności troszkę mi się daje we znaki, głównie ze względu na to, że hp odnawiamy jedzieniem -> trzeba kupować -> mało kasy. Potem się coś zmienia w tym kontekście, czy do końca gry będę wydawał większość orenów na jabłka, chleby, i inne guwna?

Biegam sobie po tej pierwszej wiosce, jest bardzo przyjemnie, kilka aspektów gry przeszkadza przed pełnym zachwytem (jazda konno, samo sterowanie postacią też tak sobie, podnoszenie przedmiotów, chrupnięcia na cut-scenkach itp.) ale poprzednie łiczery też miał swoje wady, które jednak gubiły się kompletnie w natłoku zayebistości fabuły i klimatu. System walki bardzo ok.

Odnośnik do komentarza

Ten najwyższy poziom trudności troszkę mi się daje we znaki, głównie ze względu na to, że hp odnawiamy jedzieniem -> trzeba kupować -> mało kasy. Potem się coś zmienia w tym kontekście, czy do końca gry będę wydawał większość orenów na jabłka, chleby, i inne guwna?

 

Nie wiem, ja jeszcze ani grosza nie wydałem na żarcie, a gram tez na najwyższym stopniu trudności, sporo jedzenia zbiera sie z exploracji, zabijania. Dla mnie to mega plus ze na tym stopniu medytacja nie odnawia życia, zmienia to gameplay i trzeba bardziej kombinować a tak to po każdej walce szedlbys medytować i HP zregenerowane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W koncu ja dorwalem woja kopie gry, pogralem 3 godziny, i na temat oprawy moge sie troche wypowiedziec. W tym aspekcie jestem poztywnie zaskoczony- wydwalo mi sie, ze bedziej gorzej, jesli chodzi kwestie "techniczne". Oswietlenie daje rade, modele postaci mistrzowskie, jednak slabe tekstury w oddali psuja troche ogolny odbior. Natomiast design, odzworowanie tej "polskiej" flory i fauny( jej roznorodnosc), muskane porannym lub wieczornym wiatrem, robi, naprawde, niesamowite wrazenie. Brawa dla Cd Projekt. Jesli mialbym sie  do czegos przyczepic, to do tych 30FPS'ow. Dla mnie ta nikczemna ilosc klatek downgrad'uje oprawe A/V. Szkoda, ze PS4 nie moze udzwignac 60fps, wielka szkoda. :(

 

Narazie gra przytlacza swoim rozmiarem, rozmachem i wielkoscia. Nie wiem o co chodzi, za co sie zabrac. Elemnty RPG u mnie kuleja, rzadko gram w takie gry. W walce sie gubie, ale to kwestia opanowania sterowania. Mam nadzieje, ze bedzie mozna rozbudowywac kombosy, bo 2 proste ciecia oraz te mocne, to zdecydowanie za malo. :)

 

Ps. Tego kolesia co dal za grafe 6/10 to wype&^lil bym na zbity pysk z redkacji. Jak mozna byc tak slepym patafiancem!? :)

Odnośnik do komentarza

Ok to mam zadanie na jutro :D

 

 

 

Wiecie świat jest chyba nawet za duży. Mam jeden quest główny i już 3 h nie mogę dojść do jednego punktu na mapie bo coś mnie rozprasza. Najlepszy jest trolling cdp. Jestem w lokacji gdzie jest obóz bandytów lvl 4-6 i zabijam ich a nagle tobpielce wpadają do obozu na gościnny występ na lvl 15-16. Jeden strzał w pysk i leże a save 30 minut wczesniej bo sobie zwiedzałem :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

gralem bez przerwy od 7 rano

 

zaruchalem czarownice w ktorej sie zakochalem

 

zeglowalem fapujac nad fizyka zagla i wiatru, uszkadzajac łajbe zagapiony na nadciagajaca burze

 

KrHeVAK.jpg

 

 

podczas walki z jednym bossem zamiast potiona zayebalem sie jakąś cytrynówką przez pomylke, wrazenia bezcenne xd

 

game of my life, rockstar na kolanach z pelnymi ustami

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

 

podczas walki zamiast potki przypisalem mocny trunek, domyslnie dalem krzyzak w dol podczas walki z bossem i zrobil sie ostry blur i spowolnilo mi ruchy

 

prosciej wypisac czego w tej grze nie można

Kermit ty grasz na łoniaku? Jaką masz wersje u mnie  jest 1.01 i nie widzi ani nowego patcha ani dlcków.

 

ja mam 1.01 na xone, a dlc nie szukałem bo (pipi)a mnie obchodzą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

game of my life, rockstar na kolanach z pelnymi ustami

 

 

 

Kwestia gustu, zalezy jaki typ gry lubisz. W kwestii oprawy The witcher 3 ma lepsze modele postaci, i to w zasadzie wszystko. A musisz pamietc, ze GTA V to port z Ps3. CD Projekt nie ma takie gigantycznego budzetu, czasu, technologi oraz ludz, jak Rockstar. Uwierz mi, koleja odslona GTA na ta generacje zmiecie Witcher'a (jelsi chodzo o grafe). Widze,ze lokalny patriotyzm daje sie niektorym we znaki :)

Odnośnik do komentarza

 

6/10 :reggie:

 

Zarzuć jakimś linkiem do stronki gdzie ten cfg rozpracowali bo bym zobaczył czy polata u mnie tak :P

Odnośnik do komentarza

 

 

6/10 :reggie:

 

Zarzuć jakimś linkiem do stronki gdzie ten cfg rozpracowali bo bym zobaczył czy polata u mnie tak :P

 

http://forum.pclab.pl/topic/849408-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon/page__view__findpost__p__13387008 user halflife2004 zwany Alkiem (ale lepiej nie patrzcie na jego potwora w sygnie xD). 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypomni ktoś jak to jest z tymi 16. dlc za free? Kiedy to i gdzie się pojawi?

 

mają wychodzić jak dobrze pamiętam co tydzień kolejne, są za free

 

dopiero troche ponad 2h na PS4 i jest póki co wszystko ok, bugów chrupania nie stwierdzam

konsola u mnie chodzi cichutko

 

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w poprzednie Wiedźminy ale gameplay podoba mi się w cholerę. W grze jest jakieś streszczenie czy fabularnie nie przenika się zbyt mocno z poprzednimi grami? I jak wypada graficzka?

przeczytaj 4 ostatnie strony, już wszystko było powiedziane

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak dopasionej gry już dawno nie widziały moje oczy. Dialogi, pietyzm wykonania postaci, otoczenia. Masakra. 

 

 

Przed włączeniem nagrywania Wiesiek rzucił - "ale wiejeee" i faktycznie, pogoda w tej grze to obok DC mistrz w swojej kategorii.

 

Kilka screenów - wersja PS4 robi mi dobrze. Zero zgrzytów o których czytam. Grałem u ziomka na monsterze master rejsa i co tu dużo mówić. Konsolowa wersja nie ma się źle, żałować jedynie efektu włosów czy sierści bo to robi wrażenie.

 

11219466_1142009425825121_44367160528249

11265561_1142025112490219_60687107919048

11212645_1142024585823605_67468197713600

 

i co najważniejsze - siadam i odpływam. Ledwo co liźnięte a czas leci jak szalony przy tym dziele.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...