Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

PS4 z Wiedźminem już zamówione. Pojutrze odbieram w lokalnym Media Expercie. Za gierkę dałem 199 zeta a za konsolkę z TLoU Remastered, DriveClubem i LBP3 1850 zeta. 

 

Nie grałem w poprzednie Wiedźminy ale gameplay podoba mi się w cholerę. W grze jest jakieś streszczenie czy fabularnie nie przenika się zbyt mocno z poprzednimi grami? I jak wypada graficzka?

Odnośnik do komentarza

Ten najwyższy poziom trudności troszkę mi się daje we znaki, głównie ze względu na to, że hp odnawiamy jedzieniem -> trzeba kupować -> mało kasy. Potem się coś zmienia w tym kontekście, czy do końca gry będę wydawał większość orenów na jabłka, chleby, i inne guwna?

 

No akurat w książce często było tak, że Geralt z Jaskrem spłukani jeździli, nie raz wyrzuty jeden drugiemu czyniąc, coby żadną robotą żaden nie wzgardził, jak się okazja nadarzy, więc mi się to ciułanie akurat podoba.

Choć pewnie później będzie jak w każdym innym RPGu i Geralt będzie pływał w złocie niczym Sknerus McKwacz :)

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

i co najważniejsze - siadam i odpływam. Ledwo co liźnięte a czas leci jak szalony przy tym dziele.

 

poźniej jest już tylko coraz lepiej :banderas:

 

Później jest lepiej? Kurna w białym sadzie zejdzie mi jeszcze z 10-15h a kusi zeby już pognać dalej do Novigradu ale tyle rzeczy jeszcze do zrobienia :/

Gra wymiata,robie w gacie zeby już skończyć robote i na spokojnie pograć jutro kilka godzinek a nie jak dzisiaj rwane na kilka podejść 2 godziny.

Odnośnik do komentarza

Jak na złośc pogrąłem tylko 2 godziny dzis bo mi sie pad pierwszy raz rozładował i musiałem grac w robocie na x360 łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

W dodatku ostatnio strasznie zainteresowały mnie dawne poganskie plemiona zamieszkujące nasze tereny od których pochodzimy a teraz jeszcze ta gra. <banderas x 1000>

Odnośnik do komentarza

Tez mieliscie tak że jak pierwszy raz wsiadliscie na konia to nie jechaliscie za misją tylko ten swiat był tak piekny ze po prostu zwiedzaliscie i zbieraliscie ziółka? :D 


zauważyliście że Geralt ma cały czas wiatr we włosach? :D nawet jak siedzi w zamkniętym pomieszczeniu i z kimś gada to włosy mu latają jakby stał z wentylatorem za głową :D

 

Włosy wiedzminów tak mają. Sparawdzone info

Odnośnik do komentarza

Rozpie%$alaja mnie takie news'y. Dlaczego te pasozyty zeruja na czyims sukcesie, zbiajac kapital polityczny przed wyborami. Tragedia smolenska to napiekniejszy dzien we w spolczesnej historii Polski, jak dla mnie. Karma k*7a istnieje!!!!

 

 

http://www.ppe.pl/news-35906-wiedzmin_jest_wszedzie__od_chin_po_usa_i_nasze_rodzime_gazety.html

 

Do siedziby Redów zawitała wczoraj pani premier Kopacz. Otrzymała ona od twórców swój własny egzemplarz kolekcjonerski, co uwiecznione zostało na zdjęciach, które bardzo szybko zrobiły furorę w sieci. Pani premier doceniła pracę polskiej ekipy w słowach:

Robicie kawał dobrej roboty dla Polski. Jesteście ambasadorami nowoczesnej polskiej marki na świecie – za to wam serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza

Konik mondry do wody nie chce wejść, a raz po gwizdnieciu zmaterializowal sie za plotkiem i przez sciane wszedl do zniszczonej chaty. No i ta grafa przewinąłem do polnocy i powolna przejazdzka po Sadzie- ah. Klimacik. Potem troche do przodu i kąpiel w rzeczce o wschodzie slońca.... A wbilem moze dopiero 3h

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

A jak wypada system walki? Giera jest w miarę trudna? Jak szybko wbija się level?

Drewno, z(pipi)ana kamera, jeśli grałeś w monster hunter czy bloodborne to niestety mega zawód.

Gra jednak za(pipi)ista, gryfa po 4h ubiłem, wczesniej biegałem i robilem jak leci randomowe questy poboczne.

Nie patrze na trofea bo sobie jeszcze cos zaspoileruje, ale nic mi nie wpadlo do tej pory.

Odnośnik do komentarza

jezu jakie to dobre, jakie to fantastyczne, nawet glupi gwint bije na glowe przekombinowana tetra master z ff9 i jak tak dalej pojdzie to stanie w szranki z triple triad z ff8

 

polska gra, POLSKA GRA - najlepszy tytul jaki ma wspolczesna generacja do zaoferowania, jestem dumny

 

do poprawki na chwile obecna dwie rzeczy - spadki framerate w cutscenkach i wywalanie do menu w gwincie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie jak wejdzie sie w zadania to pokazuje: glowne, zakonczone i obok cele zadania. Czy na poczatku zadnych pobocznych nie ma na start czy jest tak jak w poprzednich i zadania glowne odblokowuja poboczne i po jakiks czasie dopiero beda? Moze ktos wrzucic screena jak to wyglada u niego, chodzi mi o zakladke zadania po paru godzinach grania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...