Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

No i pierwszy dzień w Wieśkiem minął, jutro niestety rano do pracy :(

 

Genialna pozycja, chce sie grać i grać, ekspolorowac, szukać, zwiedzać a do dopiero początek :banderas:

 

Poboczne zadania są ciekawe i każde jak narazie miało jakaś historyjkę, w takim dragon ageu to w większości biegałem z ptk A do B nie wiedząc po co i dlaczego. Mnóstwo tych ziółek, schematów - mutagen narazie jeden mam. Świetne dialogi no wszystko gra.

 

System walki lepszy niż w dwójce ale imo to jeszcze nie jest do końca to.

 

Na plus wydanie gry - zwykła edycja kupiona za 199zl a tu pudełko wypchane po brzegi stuffem. Respect i lekcja dla innych co dają do pudełka jedna karteczke ze sterowaniem xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Odwrotnie. Sejwy z aktualnej wersji nie będą działać z poprzednimi wersjami. Jak zrobisz sejwa na 1.02 to on nie zadziała z wersją 1.01 jak i grą bez patchy. O tym mówi komunikat jaki pojawia się po instalacji patcha i zrobienia sejwa.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

jezu jakie to dobre, jakie to fantastyczne, nawet glupi gwint bije na glowe przekombinowana tetra master z ff9 i jak tak dalej pojdzie to stanie w szranki z triple triad z ff8

 

polska gra, POLSKA GRA - najlepszy tytul jaki ma wspolczesna generacja do zaoferowania, jestem dumny

 

do poprawki na chwile obecna dwie rzeczy - spadki framerate w cutscenkach i wywalanie do menu w gwincie

 

Wywala ludzi? Gralem chyba z 6 partii i ani razu mnie nie wyrzucilo.

 

Swoja droga pora wreszcie opuscic strefe tutorialowa bo po 2 dniach troche wstyd dalej tam siedziec. :obama:

 

A walka jest zayebista, wrogowie swietnie reaguja na ciecia zamiast sunac do tylu niczym po lodzie (patrzy na bloodborne), responsywna, uniki dzialaja wysmienicie - ataku trzeba unikac, nie ma tutaj invicibility frame'ow, ale oddali nam do dyspozycji dodge i roll wiec jest w czym przebierac. Gore jest po prostu przecudny, glebokie rany, rozczlonkowanie etc. Podoba mi sie tez ze kamera ma priorytet a nie drzewo np na mapie.

 

Jak dla mnie bosko pod tym wzgledem, wiadomo ze gry gdzie walka to 90% rozgrywki (np Bloodborne) maja ten element ogolnie lepiej wykonany, tak zdecydoowanie calosc jest znakomita, harmonia miedzy znakami, petardami, alchemia i mlynkami mieczem jest obecna, takze pewnikiem najlepszy system walki w Wiedzmakach i ogolnie jeden z lepszych w tego typu grach.

 

Dlugo by pisac o reszcie elementow... w sumie nie wiem po co, ta gra to kolos pod kazdym wzgledem. :fsg:

 

@kudlaty

 

Podejrzewam ze po samouczku, trafimy wtedy pewnie gdzies na chwile i zostaniemy przepytani.

 

Swoja droga ktos wie co to za 2 dlc w tym patchu doszly i jak je odebrac?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@kudlaty88

Tak i właśnie spieprzyłem to strasznie... ponieważ ustawiłem w opcjach symulację "wyłącz". Myślałem, ze jeżeli symulacja będzie wyłączona to wtedy JA decyduje o wyborach a nie system.

 

Mógłbym zacząć od nowa, ale gram na najwyższym poziomie trudności i cały dzień dziś poświęciłem na przejście każdego zakamarka tej początkowej mapy. :(

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

@Bansai

No właśnie mam mindfucka czy zaznaczyłem w opcjach symulacje sejwa czy nie ale też właśnie spodziewałem sie ze dopiero po białym sadzie będzie jakaś sekcja z retrospekcja czy cos.

 

@Sobies też chyba tak zrobiłem jutro pocisne fabułe żeby sprawdzić co zaznaczyłem i najwyzej wróce do białego sadu porobić questy jeśli nic nie zlamiłem.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

@kudlaty88

Tak i właśnie spieprzyłem to strasznie... ponieważ ustawiłem w opcjach symulację "wyłącz". Myślałem, ze jeżeli symulacja będzie wyłączona to wtedy JA decyduje o wyborach a nie system.

 

Mógłbym zacząć od nowa, ale gram na najwyższym poziomie trudności i cały dzień dziś poświęciłem na przejście każdego zakamarka tej początkowej mapy. :(

Jestem DOKŁADNIE w tej samej sytuacji. 8 godzin grania i tak samo wyłączyłem symulacje, bo myślałem, że dzięki temu będę miał wpływ :(

Odnośnik do komentarza

Po 5 i pół godzinach gry mam 3 lvl, także wolno leci, ale warto odwiedzać wszystkie znaki zapytania - nie wiadomo pod którym kryją się miejsca mocy, czyli dodatkowe skill pointy. 

 

Odnośnie DLCków - na Xbąku są w Centrum Gry obok pakietu płatnych dodatków.

 

Czy wspominał już ktoś, że gra gniecie suty? 

excited-baby.gif

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

nie jest, jest o 1% wyzej, wiedzmina nie kupiles, nie chciales grac po polsku i nie glosowales w wyborach - nie jestes polakiem, a pisze to ja ponoc ukryta opcja niemiecka

nie zesraj się xd obie mają na metacritc 92

Odnośnik do komentarza

Wywala ludzi? Gralem chyba z 6 partii i ani razu mnie nie wyrzucilo.

 

Swoja droga pora wreszcie opuscic strefe tutorialowa bo po 2 dniach troche wstyd dalej tam siedziec. :obama:

 

A walka jest zayebista, wrogowie swietnie reaguja na ciecia zamiast sunac do tylu niczym po lodzie (patrzy na bloodborne), responsywna, uniki dzialaja wysmienicie - ataku trzeba unikac, nie ma tutaj invicibility frame'ow, ale oddali nam do dyspozycji dodge i roll wiec jest w czym przebierac. Gore jest po prostu przecudny, glebokie rany, rozczlonkowanie etc. Podoba mi sie tez ze kamera ma priorytet a nie drzewo np na mapie.

 

Jak dla mnie bosko pod tym wzgledem, wiadomo ze gry gdzie walka to 90% rozgrywki (np Bloodborne) maja ten element ogolnie lepiej wykonany, tak zdecydoowanie calosc jest znakomita, harmonia miedzy znakami, petardami, alchemia i mlynkami mieczem jest obecna, takze pewnikiem najlepszy system walki w Wiedzmakach i ogolnie jeden z lepszych w tego typu grach.

 

Dlugo by pisac o reszcie elementow... w sumie nie wiem po co, ta gra to kolos pod kazdym wzgledem. :fsg:

 

Swoja droga ktos wie co to za 2 dlc w tym patchu doszly i jak je odebrac?

 

 

Jeszcze tak uzupelniajaco dodam ze smaczki w tej grze sa mega, krolestwa polnocy sa w stanie wojny, niektore kraje przestaly jako tako istniec tak? No tak, ale mozna jeszcze znalezc w swiecie gry stare waluty ktore potem sie wymieni w banku :fsg:

 

Albo to... no sami zobaczcie co sie dzieje jak w garnizonie wybija polnoc :Coolface:

 

 

 

A wczesniej sztywniutko caly dzien pompeczki i patrol.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No i pierwszy dzień w Wieśkiem minął, jutro niestety rano do pracy :(

Niestety, premiera we wtorek i jak tu potem nazajutrz wysiedzieć bez grania cały dzień.

Poboczne zadania są ciekawe i każde jak narazie miało jakaś historyjkę, w takim dragon ageu to w większości biegałem z ptk A do B nie wiedząc po co i dlaczego. Mnóstwo tych ziółek, schematów - mutagen narazie jeden mam. Świetne dialogi no wszystko gra.

Też na to zwróciłem uwagę. Nie wiem jak będzie dalej, ale na razie przechodzę questy nie tylko dla nagrody, a z ciekawości (zauważcie, że w tych początkowych często jest jakiś element do wyjaśnienia i Wiedźmin robi za swoistego detektywa). Poza tym często można jeszcze zakończyć je na różne sposoby, są wybory moralne, super.

Na plus wydanie gry - zwykła edycja kupiona za 199zl a tu pudełko wypchane po brzegi stuffem. Respect i lekcja dla innych co dają do pudełka jedna karteczke ze sterowaniem xD

Dokładnie, nikt nie robi tak bogatych standardowych edycji. W erze oszczędzania na instrukcjach takie wydania to ewenement i przy tym spora motywacja do zakupu egzemplarza nowego, na fizycznym nośniku.

 

Tak poza tym to zdecydowałem się jednak na najwyższy poziom i na razie jest ok. Trzeba kombinować, robić uniki, używać odpowiednich znaków, ale nie jest też frustrująco trudno, szczególnie zważywszy na możliwość zapisu gry w niemal dowolnym momencie. Nie miałem ochoty obniżać i cieszę się, że nie wziąłem niższego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...