Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai

 

 

Nie jest powiedziane wprost że to on ale kilka ogłoszeń w świecie gry w różnych miastach wspomina o pewnym jegomościu co od gorzałki nie stroni. Ja nie wiem czy to on na 100 % ale jeżeli tak to spotkał go smutny los.

 

 

 

Widziałem wielkość czcionki na konsoli i bez przesady Dragon Age Inkwizycja miała mniejszą. Do tego stopnia że musiałem 2 m od 50 calowego tv siedzieć :)

 

 

Znaczniki na mapce pojawiają się po przejrzeniu tablicy, po rozmowach z npc, po znalezieniu pewnych listów czy książek i przeczytaniu ich, po zakupie mapek u sprzedawców, A czasem po prostu przejeżdżając w pobliżu.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

mi sie one na mapce pojawily dopiero jak przegladalem tablice ogloszen

 

U mnie tak samo, questy są tam rzadko a inne ogłoszenia to po prostu ciekawe miejsca, poziom trudności raczej na to nie wpływa, trzeba po prostu często odwiedzać tablice i pojawią się wszystkie znaczniki ( gram na 3/4 poziomie)/

@Bansai

 

 

Nie jest powiedziane wprost że to on ale kilka ogłoszeń w świecie gry w różnych miastach wspomina o pewnym jegomościu co od gorzałki nie stroni. Ja nie wiem czy to on na 100 % ale jeżeli tak to spotkał go smutny los.

 

 

 

Widziałem wielkość czcionki na konsoli i bez przesady Dragon Age Inkwizycja miała mniejszą. Do tego stopnia że musiałem 2 m od 50 calowego tv siedzieć :)

 

 

Znaczniki na mapce pojawiają się po przejrzeniu tablicy, po rozmowach z npc, po znalezieniu pewnych listów czy książek i przeczytaniu ich, po zakupie mapek u sprzedawców, A czasem po prostu przejeżdżając w pobliżu.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

 

 

Czyli jednym słowem - eksploracja :)

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi jeszcze odnośnie kilku kwestii, dość ważnych w kontekście gry:

 

- czy można obrobić surowe jedzenie? Chodzi mi czy można surowe mięso usmażyć, żeby dawało więcej regeneracji.

- jak w końcu działa ten system regeneracji mikstur? Po medytacji one się regenerują automatycznie biorąc z ekwipunku alkohol + składniki (zioła)? Czy tylko sam alko?

- czy można zwiększyć ilość posiadanych mikstur? Mam zawsze ustawione 3 Jaskółki na walkę i jest to trochę mało :)

Odnośnik do komentarza

Polecam szczególnie wyszukiwać mapek u sprzedawców. Ja kupuje u każdego co ma oraz karty do gwinta ;) . Te mapy mają znaczniki do ciekawych skarbów. Teraz na lvl 10 chodzę w za(pipi)istej zbroi wiedźmińskiej a nie jakimś worku na kartofle nilfgardzkim :D

 

 

@UP

 

Nie da rady obrobić jedzenia

 

Bierze samo alko przy medytacji. Niezależnie czy petardy czy mikstury czy oleje

 

Nie można, chyba że potem znajdujesz ulepszoną recepturę ale do tego nie doszedłem :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Biały Sad zaliczony :) (chyba w 100%) :) Pierwsze wrażenie bardzo dobre :) Błędów w zasadzie brak po za jednym. Płotka raz nie chciała biec/iść przez pewną (drewnianą drogę? jakieś "belki" były). To było dziwne :) Musiałem ten kawałek Wieśkiem spokojnie przejść :) O braku płynności animacji w KM (filmik) wszyscy chyba wiedzą. Ostatni "błąd" to scenka przed walką z 1 bossem. Więcej "grzechów" nie było :D Zobaczymy jak będzie dalej. Nie mogę się doczekać miast :) Grafika póki co mocne 8. Natomiast gra +9 :) Animacja jest ok, są pewne spadki, ale można przeżyć, to w końcu gra z otwartym światem. Ale zawsze mogą to poprawić. Z gwintem jak na razie 0 problemów.

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Ja też mam znaczniki powyłączane, więc żadnych "?" na mapie nie mam, albo coś znajdę, albo nie (oczywiście questy i mapy stawiają markery).  Podoba mi się, że czasami w walce można wykorzystać teren (opary na bagnach, beczki itp), no i kontry/parrowanie są dużo lepsze niż w dwójce :)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

karty do gwinta sie tylko kupuje czy mozna je znalezc lub wygrac?

 

Podobno można wygrać u każdego kupca, którego ograsz. 1 kartę wtedy otrzymujesz. Ja tej gry nie ogarniam w ogóle :(

 

co tam jest nie do ogarniecia? przeciez wszystko ci jak na tacy tlumacza podczas pierwszej gry, potem juz tylko kolekcjonowanie kart w jednej z czterech talii (kazda rozni sie wlasciwoscia specjalna)

Odnośnik do komentarza

karty do gwinta sie tylko kupuje czy mozna je znalezc lub wygrac?

Wygrywasz jedną karte od każdego z kim zagrasz. Kupiec, kowal etc. Dodatkowo są karty specjalne jak np Dijkistra który przechodzi do obozu wroga dając mu atak 4 ale w zamian ty ciągniesz 2 ekstra karty.

 

Karty specjalne wygrywasz w specjalnych questach z gwintem coś jak questy z karcianym pokerem w W2 :)

 

 

 

Mam nadzieję że pomogłem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sobies jak nie ogarniasz to obejrzyj choćby to

 

 

Jak tu pogoda się zmienia to ja nawet nie. W GTA V jest cudo, ale za rzadko. DC to wiadomo pierwsza liga, jedynie do czego mogę porównać to klimacik do RDR :)

 

Patrzajta - pewnie nikt już nie widział a jaranko over 1000000 :)

 

 

plus pogoda za oknem i mam komplet immersji :)

Odnośnik do komentarza

ja na pewno nie wyczyściłem bo były tam utopce czy inne potwory na lvl 15 :)

No to ja też na pewno nie bo nawet ich nie widziałem. Przypomniało mi się, mam questa z gatunku zbieractwa i mam problem. Spoiler ze strefy z Białym Sadem

 

Mam w zadaniu "Przeczytaj list", a żadnego listu nie mam. Wcześniej też miałem takiego questa i miałem książkę w przedmiotach fabularnych, a tu nic. Bug jakiś? Czy może sprzedałem/nie zebrałem tego listu bo był w przedmiotach do użycia. Sprzedanie raczej nie wchodzi w grę bo czytam każdy dokument przed ewentualnym pozbyciem się go. Miał ktoś tak?

 

Odnośnik do komentarza

@Teddy

 

a sprawdzełeś w drugiej zakładce ekwipunku tam gdzie są książki. Czasem te listy sa w książkach a czasem w przedmiotach fabularnych. Dodatkowo czy na pewno list zebrałeś ? Ja nigdy tak nie miałem a miałem kilka questów z przeczytaniem czegoś :) Spróbuj przeczytac wszystko co masz w ekwipunku :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...