Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Chyba wszystko już zostało napisane, gra świetna w każdym znaczeniu  tego słowa, wygląda i rusza się prześlicznie !

No może prócz Geralta, momentami dostaje dziwnych animacji, dawno nie grał w tak dobrą grę, ogólnie mają mnie :)

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

 

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową GTA V - 500 mln dolarów

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową W3 - 100 mln złotych

 

O matko, ale oni są zdolni.

Koszt W3 to zdecydowanie większ kwota niż 100mln złotych, sama kampania kosztowała 25mln dolarów. W3 miało się ukazać w 2014 i wtedy szacowali koszty zrobienia gry na 45mln złotych rok opoznienia to mysle, że spokojnie jakieś 5-10mln.

 

Ta kwota 100 mln dotyczyła premiery w lutym. I tak, myślę, że dokonali niemożliwego z kosztami w grze z takim rozmiarem i stojącą na takim poziomie technicznym.

 

No i tak nie jest blisko nawet jesli premiera w lutym skoro 90mln złotych idzie na marketing :D ale masz racje całkowitą, dopisałem jedno zdanie jeszcze w tamtym poscie, że całkowity koszt GTA V z marketingiem to było 950 mln złotych to jest przepaść jesli chodzi o budżety.

Odnośnik do komentarza

 

Dalej siedzę w Białym Sadzie, nawet jeszcze w tym obozie pytać o Yen nie byłem. Próbowałem oczyścić mapę ze wszystkiego i zajrzeć w każdy kąt, ale chyba zrobiłem coś w złej kolejności, bo nie mam klucza do skarbu w kryjówce przy młynie i tego pod wodą przy moście. Ktoś je otworzył? Drugie pytanie, czy jest w tej lokacji jeszcze jakiś NPC do ogrania w Gwinta, prócz tego pierwszego kolesia w tawernie? Udało mi się z nim wygrać za pierwszym razem, niezła gierka i całkiem wciągająca.

 

Do tej pory zdobyłem 6 mutagenów, 3 zielone (+50 życia) i 3 niebieskie (+5% do znaków). Wszystkie wypadły z Nekkerów jakie ubiłem w okolicy tartaku. Latały i mordowały zwierzęta, ze 20 kawałków surowego mięsa sobie uzbierałem dzięki nim.

Myślę, że mówisz o tym skarbie, o którym myślę, i niedaleko mostu leżą zwłoki z kluczem :)

 

Pewnie o to chodzi, bo pływałem gapiąc się na skarby pod wodą i nie łaziłem nabrzeżem, więc bankowo przegapiłem.

 

Co do niszczenia gniazd potworów to trochę dziwna mechanika mi się przytrafiła. Załatwiłem wcześniej grupy z nimi, ale nie miałem petard. Gdy wróciłem i wysadziłem, dostałem 20 expa, odszedłem kawałek i przy zniszczonym gnieździe pojawił się jeden potworek, załatwiłem go i wpadło 75 expa. To samo przytrafiło się przy drugim, dopiero przy trzecim nie było już potworka, ale może to dlatego, że zabrałem loot ze zgliszczy zanim się kawałek oddaliłem.

Odnośnik do komentarza

Jak chce tworzyć przedmioty potrzebuje skladnikow i tu jest problem,bo skad ja mam wiedzieć gdzie dropi jakis sznurek czy tam inny magiczny przedmiot?

Możesz rozbierać przedmioty u kowala i masz tam napisane na co się rozkładają, trzeba poeksperymentować

Serio Wiedźmin wygląda jak na tym filmiku od DigitalFoundry? Te Pop-upy beznadziejnie psują immersję.

Na PC nie ma pop upu  :newell:

Odnośnik do komentarza

Heh konsolowcy są po prostu zachartowani w bojach latami pop upu.

 

Nie wytrzymałem i pograłem chwilkę (2h :) ) kurcze przez ten czas nic poza questami pobocznymi nie robiłem a i w gwinta pograłem. Co za piękna wielka gra. Czas wyjść z domu bo zamienie się w no life'a

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Da sie ta alchemia zrobic jakies uzdrawiajacy eliksir, bo cholera jasna mam malutki pasek zycia (na jeden strzal), a jedzenie zmarnowalem podczas walki z gryfem. Moze od kupca, albo od tej laski od ziol da sie kupic jakis uzdrawiacz. Thx for any help 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

grałem wczoraj z 8 godzin do rana, jest za(pipi)iscie

 

skonczylem na zabiciu gryfa, mam ok 4 lvl. i rzeczywiscie exp leci nie równo, pierwszy level miałem przez jakieś 4 godziny, a jak zdobyłem drugi to po jakichś 20 minutach pojawił sie lvl3 (bo dostałem expa za questy główne)

smieszne że np za wilki dostaje sie 2exp xDD

 

teraz zamierzam oczyścić wszystkie znaki zapytania itp w poczatkowej lokacji i ją opuścić

 

 

co do pop-upu bałem sie go ale w czasie 8h grania praktycznie nie zauwazylem. moze raz czy dwa jakies pomniejsze bzdety ale ogolnie jest o wiele lepiej niż sie spodziewalem

 

 

nie zołałem jeszcze zrobić alhemicznego alkoholu - czy ktoś kto już go ma może powiedzieć czy po zdrobieniu przepisu na alkohol odnawia się on w czasie medytacji tak jak inne alchemiczne mikstury?

 

 

jest cudownie. 8godzin a ja nie wyszedlem nawet z 1 lokacji, zapowiada się dłuuuga i cudowna przygoda :D

 

 

powiem tak - jest kilka drobiazgów ktore odrobine drażnią, ale są tak znikome w porównaniu z ogromem cudownych rzeczy że naprawde spokojnie można je zaniedbac i nawet nie bede o nich pisał

 

na chwile obecną daje 9++++++++/10 ale myśle że spokojnie jeszcze zmienie zdanie na 10/10 albo więcej - na taką gre czekałem od zawsze

 

 

aha i dodam że gram po polsku. pierwsze 20 min ustawilem angielski ale sie przełamałem żeby zobaczyć polski i rzeczywiście jest fajny klimat i fajne teksty i dla nich zostałem przy polskim (ale niestety ruch ust jest jednak średnio zgrany a niektóre głosy drażnią, ale mimo to zostaje przy polskim)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Można. Dowiedziałem się o tym z samouczka gdy atakowały mnie endriagi... a w okolicy nie było żadnego stawu czy rzeki. Dziwna pora na pokazanie takiego tipa :D

 

BTW. 15 godzin za mną a Geralt jeszcze nie wychędożył żadnej dziewki. Czuję się oszukany :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...