Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą nazwy wsi, to jakbym wsiadł na rower i pojeździł po okolicy... Zalipie, Rudnik. :obama: Współczuję ogrywającym po angielsku. 

 

W kwestii znajomości książek i smaczków - jest tego sporo. Szkoda, że niektórzy tego nie wyłapią, lub nawet nie wiedzą o czym ktoś mówi.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

jaka ta gra jest ogromna, genialna, cudowna - pierwszy raz rozmiar swiata gry mnie po prostu przytlacza, godziny z gra leca, a ja dalej mam uczucie, ze jeszcze na dobra sprawe nic nie widzialem

 

polskie dialogi i dubbing miazdzy suty, oprawa jest swietna, no brak slow po prostu

 

blantman - piszesz ze masz dobra talie do gwinta - kupowales karty czy jak ja zdobyles?

Odnośnik do komentarza

W Białym Sadzie jest do znalezienia na mapie, ale nie wiem czy "?" odpala się z tablicy. U mnie był widoczny, list zbiera się w skrzyni. Sprawdź sobie na youtubie dokładne miejsce tego questa, jest filmik

No to musze sprawdzic, bo odkrylem juz wszystkie"?" W Bialym Sadzie ale niestety tego zadania nawet mi nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza

U kupca, ale nie każdy to ma. Tak samo klapy - te udało mi się gdzieś podnieść z jakiejś grupki bandytów. Mam dwa pytania:

1. Zdobył ktoś czerwony mutagen? Tylko niebieskie i zielone mi lecą, a idę w szermierkę...

2. Znalazł już ktoś sposób na reset rozdanych punktów?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

P.S. O jaką miejscówkę z pułapkami chodzi? Możecie mi w spoilerze przybliżyć lokalizację? :)

Znajdź płaczącą kobietę we wsi Zalipie.

Nie daje w spoiler, bo to poboczne zadanie i kto je ominął, niech zrobi:)

Dziękuję bozia ci w dzieciach wynagrodzi. Dam randomowo ci plusika jak wrócę do domu;)

 

 

Gwint robi się zdziebko łatwiejszy jak zbierzesz specjalne karty dla talii. Ja gram krolestwami północy i mam już między innymi : talara, dijkistre, yennefer i roche. Każda z nich jest mocna a yennefer chyba najmocniejsza atak 7 ale przywraca jedną zniszczoną jednostkę i jest niewrazliwa na czary przeciwnika. Ta gra to takie pokemony w świecie wiedźmina. Jeden minus to brak kijów w grze :)

 

@up

 

Rzeczy dla konia w wyścigach się wygrywa. Polecam ten sposób!

 

 

@up 2

 

Mam kilkanascie niebieskich. Wypada z poludnic, upiorow i nekkerow u mnie

 

Co do kasy to ha mam już 4000 golda wystarczy wiedzminskie zlecenia robić i uprawiać hazard i wyścigi

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

skad zbierasz karty do talii? tylko kupujesz czy cos jeszcze?

Kupować można słabe. Dobre wygrywasz w quest chainie z gwintem. Na jednej z tablic się zaczyna quest w velen. A z turniejem na tablicy w przed oxenfurctem. Ten turniej nie jest dla każdego. Przed wstępem sprawdzają jakie masz karty jak nie masz dobrej talii to ci nie pozwalają przystąpić. I dobrze bo stawki w orenach są zabójcze Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakies szczegoly questa? bo wlasnie chodze po velen i obojetnie z kim bym nie zagral to przeciwnik ma o wiele lepsze karty niz moje

Nie wiem ja 2ygrywsm z każdym. Jak ktoś mnie pokonał to grałem z nim i 10 razy aż wygrałem. Tu liczy się szczęście ale i taktyka. Moze z tym drugim sobie nie radzisz?:)

 

 

P.s. import sejwow ma znaczenie! Spotkałem pewną krotkowlosa piękność z w 2. Ma ona dialog dla mnie specjalny bo ją puknąłem w w 2. Inna postać też mi ma coś do powiedzenia:)

Odnośnik do komentarza

W tym gwincie jak ma sie slabe karty to czasami warto je prze(pipi)c w 1 rundzie i potem wygrac pozostale 2, no i te pogodowe bardzo sie przydaja.

Dokładnie, tutaj spore znaczenie ma taktyka z pasowaniem. Czasami lepiej się podłożyć jak przeciwnik rzuci mocną kartę i zniszczyć go w dwóch pozostałych turach

Odnośnik do komentarza

ten build co mamy podstawowo na plytach pewnie troche ma i nawet jak gra nie miala jeszcze premiery to juz pewnie latali - jak pisalem kiedys, to ze gierka dziala i chodzi tak jak teraz majac na uwadze jak jeszcze lezala pare miesiecy temu to cud, jeszcze przez jakis czas beda ja latac i optymalizowac

Odnośnik do komentarza

Hum plusik zaległy

 

 

 

No właśnie taktyka. Nie można ot tak na pałę iść i walczyć w pierwszej rundzie na wyniszczenie. Bo nie starczy ci kart na 2 i 3 rundę. Z tymi najlepszymi nigdy prawie się na 2 rundach nie kończy. Wczoraj miałem jedną partię 104 do 96 :D To była 3 runda na wyniszczenie bo obaj mieliśmy jedną w plecy. Mieliśmy kilka kart szpiegów i napieprzaliśmy karty. Ja dodatkowo miałem 2 manekiny i dzięki taktyce zabierania jego szpiegów za manekina wygrałem bo miałem 16 kart na końcu w tym yennefer i roche.Gwint to gra 10/10 w grze 10/10 :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...