Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ja pare razy zdechłem to nie miałem wrażenia że loading mi sie wlecze

 

w ogole praktycznie nie używam fast travel i prawie wcale nie widze loadingów co uważam za ogormną zalete - ludzie na to marudzili a jak dla mnie ilośc loadingów jest znikoma i jest to świetne (ostatnie 2 tygodnie gralem w skyrima to polowe czasu spędzałem patrząc na loadingi)

Odnośnik do komentarza

Po śmierci szybko (15-20 sekund), loadując samodzielnie z menu pauzy jest dłużej (40-50, przez ten filmik z narracją Jaskra :P )

 

Edit: To w Białym Sadzie, pewnie w Velen jest już dłużej.

Wciskaj przyciski podczas tych filmików to skraca loading bo nie trzeba czekać, aż się Jaskier wygada

Odnośnik do komentarza

Na PS4 loading po śmierci też trwa u Was blisko minuty - jak na Xbąku, czy to już niby miało być naprawione?

 

Ja obserwuje, że im dalej w grze jesteś tym loading jest dłuższy, aż się boje pomyśleć co będzie dalej. 

 

A co do motywów zsiadania z konia... czasem zwyczajnie jest już lepiej dobić ostatnich bandytów w sposób zwyczajny niż jak ten debil biegać wokół nich na koniu i liczyć na czyste trafienie. Druga sprawa, że przeciwko potworom (grupa nekkerów) wierzchowiec dużo szybciej się stresuje i zwyczajnie zrzuca Cię na glebę i instynktownie pierwsze co robisz to wciskasz "X" aby odskoczyć... ale nie, Ty wsiadasz z powrotem na konia i giniesz :(

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

1.03 pojawiło się właśnie na blaszce

 

 

  • Improves stability in gameplay and the UI.
  • Improves performance especially in cutscenes and gameplay
  • Fixes grass and foiliage popping that can occur after density parameters change
  • Improves Nvidia Hairworks performance
  • Boosted texture anisotropy sampling to 16x on Ultra preset
  • Sharpen Postprocess settings extended from Off/On to Off/Normal/High
  • Improves menu handling
  • Improves input responsiveness when using keyboard
  • Corrects an issue with stamina regeneration while sprinting
  • Fixes a cursor lock issue that sometimes occcurs when scrolling the map
  • Generally improves world map focus
  • Corrects a bug where player was able to fire bolts at friendly NPCs
  • Corrects an issue in dialog selections
  • Corrects some missing translations in the UI
  • Minor SFX improvements -Blood particles will now properly appear after killing enemies on the water
  • Rostan Muggs is back
Odnośnik do komentarza

Mi te loadingi wczoraj mocno humor popsuły. Skilla jeszcze mało i mnie drugi boss

ten koleś z dzikiego gonu

ze dwadzieścia razy zdeptał. Akurat tego pecha miałem, że srebrny miecz na wyczerpaniu był i mało żarła miałem. W końcu się udało jak zmieniłem taktykę z ciągłego odskakiwania w bok, na krótkie uniki i jakoś poszło bez większego stresu :obama: A kilka chwil później z zepsutym mieczem golem mnie pozabijał kilka razy :reggie: Na szczęście wpadłem na to żeby skorzystać z wiedźmińskiej tarczy (czy jak to się tam nazywa) i poszło jak z płatka. Dzisiaj po pracy porobię trochę pobocznych to może poziom podrośnie i jakaś lepsza broń wpadnie. Ale jak ja wytrzymam te pięć godzin jeszcze ;(

 

 

 

 

Ogólnie gra przekozacka, ale zdaje mi się, że samo jeżdżenie koniem i zbieranie roślinek itp. lepsze było w RDR.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Na PS4 loading po śmierci też trwa u Was blisko minuty - jak na Xbąku, czy to już niby miało być naprawione?

 

No też coś koło 40 sekund mam na ps4. Mam nadzieje, że to naprawią bo trochę irytuje. Patch pewnie po weekendzie na konsolach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...