Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem epicką walkę w jednym z pobocznych questów

 

 

Leśnica - nie dość że twarda sucz i trzeba stosować taktyki to jeszcze w całe zamieszanie wpadła banda rozbójników 10 lvl. Ona na nich ja za nimi, ona spowrotem na mnie, wtedy bandziory atakowały też mnie - później znów uciekali przed Leśnicą, ilość losowych akcji pomieszana z nieliniowym AI i questami czasam powoduje orgazm dla ludzi którzy ogarniają jak skomplikowany system świata stworzyli redzi.

 

Dokładnie pomimo nałożenia oleju, używania yrdenu oraz gromu to i tak ciężko jest cholerę zabić. Quest doprowadzający do niej też niczego sobie :D

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

szwankuje bo pewnie nie wylaczasz za kazdym razem ps4 na amen tylko wprowadzasz w tryb uspienia, a niestety w trybie uspienia gra caly czas liczy czas jakby byla wlaczona, ja mam przez to juz 40h w tej grze hahaha

 

tak dokładnie! usypiam często konsole z wieśkiem w tle :)

 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie questy miażdżą. Przez tyle godzin gry nie miałem nudnego zadania, podejrzane... :notsure:

Myślisz, że najlepsze dali na początek, a potem będą już tylko takie questy polegające na ubiciu piętnastu psów i zebraniu ośmiu roślinek? XD

 

Wiedziałem, że REDzi są zdolni, wiedziałem, że będzie perełka, ale nawet mi przez myśl nie przyszło, że ta gra jest AŻ tak dobra.

Robiłem wczoraj głównie quest barona, i praktycznie przez cały czas oglądała grę ze mną żonka, która aż zachęcała mnie, bym w wolnej chwili robił przy niej tez jakieś poboczne zadania. W pewnym momencie przyjechał szwagier i wszedł do nas, tylko by się przywitać... Wyszedł po godzinie. Oboje swego czasu mieli styczność z grami, ale to były czasy Diablo. Od tamtej pory nic. Jedynie w przypadku żonki z "najnowszych" gier ma mocno "wymaksowane" Gackowe Zeldy i Okami, ale tylko za moją namową. Patrząc na Wieśka wiem, że tu też by się tak wciągnęła. Z drugiej strony jednak taka sytuacja może świadczyć o mainstreamowości tej gry - gdzie każdy może siąść i się wciągnąć.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już było ale kiedyś ktoś się o to pytał.

 

 

Eliksiry można ulepszać , petardy też. Wystarczy znaleźć odpowiednią recepturę i jeszcze raz stworzyć. Obecnie mam grom ulepszony i jaskółkę. Działają dłużej i są 4 buteleczki a nie 3 .

 

Jak było to przepraszam za dużo stron w temacie :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem :D Zbieram wszystko po drodzę. Każdą knajpę, każdy zamtuz, i każdy sklep w novigradzie i oxenfurcie okradłem. Na pewno nie kupiłem :D Wiecie jak to jest jak okradasz kilka skrzyń na raz to klikasz y na padzie i bierzesz wszystko a dopiero potem łupy sprawdzasz :D

 

Jestem pewny że grom w novigradzie zdobyłem tyle mogę powiedzieć

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez mam ulepszona Jaskolke :) Najlepiej jak mam schemat na ulepszony potion, a nie mam podstawowego xD Ogolnie trzeba wszedzie zagladac i wszystko zbierac. No wiecie, jak w kazdej grze RPG?

 

Zbroje i miecze tez maja swoje ulepszone wersje ;)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Można gdzieś w Velen wymienić trofeum z gryfa? Jeżdzę już kilka godzin z tym łbem przy boku. 

I jeszcze pytanie jak pokonać wilkołaka? Da się zapobiec regeneracji? (daję radę mu zdjąć 1/3 życia i regeneruje się do końca)

No właśnie ! Czytałem że niby razić go ogniem ale to średnio go zabija, Podobno po prosty szybko atakować i nie dać mu czasu na rozpoczęcie regeneracji. Ja wczoraj w nocy próbowałem ale jakoś średnio mi to wychodziło... Tylko że turlałem się żeby unikać ciosów i to mu czas dawało. Niby lepiej robić te szybkie uniki. No nic, sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

plyne lodka, podplywam do brzegu, naciskam guzik aby wyjsc - znikaja kontrolki plywania lodka (x = szybciej itd). Gra twierdzi wiec ze wyszedlem juz na lad a ja nie moge sie ruszac. Podbiegaja utopce i klepia mnie 20 sekund - ja nie moge nic robic. 10/10 GOTG  :banderas:

Odnośnik do komentarza

nie, idzie tak samo - szybciej leci na waznych, glownych questach. nie da sie farmic na randomowych potworach a na questach pobocznych idzie powoli

 

na jakim grasz?

bo coś szybko wbiłeś 11lvl jak wcześniej pisałeś, na niższym poziomie trudności dostaje sie chyba troche więcej exp za potwory

NIE SPECJALNIE WIECEJ, ALE TROCHE TAK

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Duzo XP leci za misje glowne, a mniej za zwykle potwory i robienie questow pobocznych. Ot taka pokrecona konstrukcja tej gry, czasami trzeba podgonic fabule zeby dac rade jakiejs maszkarze ze Zlecen Wiedzminskich albo innej misji pobocznej ;)

 

Dla mnie bardzo dobrze, dzieki temu swiat jest spojny i wszystko ladnie sie zazebia. Nie spotkamy tutaj pospolitych questow jak w grach MMO - idz, zabij, przynies, zgadnij expa zeby potem isc jak przecinak przez glowna linie fabularna.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...