Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze coś wyjdzie w praniu, ostrożnie jakby co na Xboxach z saveami
 

 

Użytkownicy na Reddicie oraz forum Wiedźmina zgłaszają problem z utratą zapisanych stanów gry. Gracze donoszą, że przejście w stan czuwania i powrót do rozgrywki sprawia najróżniejsze problemy –  najczęściej pojawiającą się niedogodnością jest komunikat „nie można teraz zapisać”.

 

Niektórzy pechowcy po wyłączeniu gry nie mogą nawet wrócić do rozgrywki. Muszą rozpoczynać zabawę od początku lub usunąć, a następnie wczytać save z chmury.

Według aktualnych sugestii samych zainteresowanych najlepiej co pewien czas zapisywać grę ręcznie oraz wyłączać tytuł wraz z konsolą. Przechodzenie w stan czuwania to na dzień dzisiejszy nie najlepszy pomysł.

 

 

http://www.ppe.pl/news-35960-powazny_blad_w_wiedzmin_3__dziki_gon_na_xboksie_one.html

Odnośnik do komentarza

 

Mieczyk polecam jeden. znajdźcie kowala o imieniu HATTORI. Poezja:)

 

Na ktorym lvl byles jak robiles od niego questa?

 

 

17 chyba ale ja gram na normal :D Pamiętajcie ja gram dla fabuły poza serią souls nie przyswajam w rpg wysokiego poziomu trudności :D

 

@Krzystof Tomczak

 

29 godzin ? Bitch please

 

11259121_962424807130727_437839774238832

 

 

 

Wy sobie dalej grajcie a ja idę na grilla. Nie chcem ale muszem ...

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ło wszyscy widzę maksują questy poboczne, a ktoś już przeszedł i wie czy zakończenia są opowiadane jak w W2. Mi już został praktycznie tylko final fight więc wieczorem wiskacz i jakieś 3 godziny opowieści ;)

 

Co do grafiki, to zobaczycie Skellige, piękne widoki.

 

P.S. Dla zwolenników związku Geralta z Triss i przeciwników Yen mega spojler, naprawdę otwieracie na własną odpowiedzialność.

 

Na Skellige można pomóc Yennefer w misji "Ostatnie Życzenie".

Szuka gina, który cofnie zaklęcie łączące ją i Geralta od opowiadań Sapkowskiego.

Na koniec gracz wybiera co wiedżmin do niej czuje. Plus fakt, że w Novigradzie możn namówić Triss, żeby nie dopływała, tylko została z Wiedźminem.

 

Edytowane przez meiss
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, apropos Wilkołaka w Velen:

 

Po powaleniu wilkolaka pojawial sie wybor: albo pozwalalismy mu zaciukac kobiete, a on po wyjsciu na zewnatrz prosil o humanitarne zabójstwo z naszej strony, albo walczylismy z nim dalej i zabijalismy go w walce. Ja obralem pierwsza ewentualnosc. Po nim dostalem kluczyk do skrzynki wewnatrz domu. Pytanie: co sie dzieje przy drugim wyborze? Jak to sie dzieje dalej i jakie fanty otrzymujemy?

 

 

 

Ja wybrałem tą drugą opcję, zabiłem skubańca i klucz wziąłem z jego truchła. Jak odchodziłem to ta babka przed chatą siedziała i płakała.

 

 

 

Jaka ta gra jest uzależniająca, dzisiaj jakieś osiem godzin pękło, już nie gram, bo jutro do pracy trzeba wcześnie wstać i już tęsknie, nie mogę się doczekać aż się znowu do konsoli dorwę :( A co najlepsze to chyba nawet dziś nie tknąłem żadnej misji z głównego wątku :reggie:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest z tymi poziomami trudności bo czytałem że normal (2) i hard (3) różnią się tylko tym, że na normal podczas medytacji odnawia się nam zdrowie ale reszta jest taka sama. Dopiero ten 4 poziom jest różnica trudności w walce? To jak w końcu ? Bo wolę większe wyzwanie ale z drugiej strony jak nie ma różnicy i tylko jest to że będę musiał za żarciem latać to przestawiam na normal, tak tak jak w jak w jedynce i dwójce.

 

Ps ta część jest przed czy po wydarzeniach z jedynki, bo już zgłupiałem?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Panowie i Panie, apropos Wilkołaka w Velen:

 

Po powaleniu wilkolaka pojawial sie wybor: albo pozwalalismy mu zaciukac kobiete, a on po wyjsciu na zewnatrz prosil o humanitarne zabójstwo z naszej strony, albo walczylismy z nim dalej i zabijalismy go w walce. Ja obralem pierwsza ewentualnosc. Po nim dostalem kluczyk do skrzynki wewnatrz domu. Pytanie: co sie dzieje przy drugim wyborze? Jak to sie dzieje dalej i jakie fanty otrzymujemy?

 

 

 

Ja wybrałem tą drugą opcję, zabiłem skubańca i klucz wziąłem z jego truchła. Jak odchodziłem to ta babka przed chatą siedziała i płakała.

 

 

 

 

 

A powiedz mi jeszcze prosze...

 

...czy po zabiciu Wilkołaka oprocz kluczyka wypadl z niego jakis mutagen?W zasadzie to powinienes dostac bogatsze fanty, wszak ponowna walka z nim (ja bylem juz mocno nadgryziony i bylem na tzw strzala) jest znacznie trudniejsza. Ciekawe czy liczba punktow zdobytego doswiadczenia za obie opcje jest jednakowa...

 

Odnośnik do komentarza

No narazie mam 7 h przegrane ciagle biały sad. Ogolnie to byłem pewien że to kontynuacja ale dziś Vesemir mnie zmylił w jednym z dialogów o Ken Morhen, bo pamiętam jak się zaczynała jedynka i coś mi nie zagrało.

No ja książki najszczęście przeczytałem (zresztą mega saga).

Okey to to już wiem, a jak z tym poziomem trudności?

Odnośnik do komentarza

Panowie ulepszenia armora tylko ze schematu czy moze jest jakiś kowal który ulepszy sprzęt na miejscu?

 

Ubiłem babe cmentarna w jednym ze zleceń i dostałem srebrny miecz z trzema slotami na runy i do tego znalazłem w jakiejs kopalni mistrzowska zbroje szkoły niedźwiedzia ale wymaga 27lvl. Boże jaka ta gra jest dobra  :fsg:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

ja już mam większość schematów na zbroje gryfa i zbroje niedźwiedzia ale brakuje mi bardzo dużo leveli by móc je założyć

 

też znalazłem fajny mieczyk z 3 slotami ale narazie nic w nie nie wsadzilem. zwykle tak mam że oszczędzam kamienie do slotów bo "a może za chwile znajde coś lepszego i kamienie sie zmarnuja"

Odnośnik do komentarza

Panowie ulepszenia armora tylko ze schematu czy moze jest jakiś kowal który ulepszy sprzęt na miejscu?

 

Ubiłem babe cmentarna w jednym ze zleceń i dostałem srebrny miecz z trzema slotami na runy i do tego znalazłem w jakiejs kopalni mistrzowska zbroje szkoły niedźwiedzia ale wymaga 27lvl. Boże jaka ta gra jest dobra  :fsg:

 

Trzeba miec schemt ulepszonej zbroji/miecza/mikstury.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja już mam większość schematów na zbroje gryfa i zbroje niedźwiedzia ale brakuje mi bardzo dużo leveli by móc je założyć

 

też znalazłem fajny mieczyk z 3 slotami ale narazie nic w nie nie wsadzilem. zwykle tak mam że oszczędzam kamienie do slotów bo "a może za chwile znajde coś lepszego i kamienie sie zmarnuja"

Możesz chyba u kowala odzyskać ulepszenie rozbierajac broń.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, wypadł czerwony mutagen z +5% siły czy czegoś tam i jeszcze kilka fantów, ale co to dokładnie było to już nie pamiętam

 

Jest jakiś sposób na przerwanie regeneracji wilkołakowi?

 

nie znam detali bo nie miałem jeszcze z nimi przyjemności (oprocz flashbacka)

ale wydaje mi sie że na 100% jest jakis sposob - troche teraz zgaduje ale być może ten czar pola siłowego to potrafi, a być może jakieś bomby albo eliksiry (mam wrażenie że wdzialem coś co ma blokowac zdolnosci wrogów)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...