Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W Novigradzie jest sklep magiczny, gdzie za 1000 koron można się w takie coś zaopatrzyć (w sumie to nie wiem, czy konkretnie w tym sklepie, bo trochę ich odwiedziłem, ale na bank w Novigradzie widziałem coś takiego).

 

Pamietasz moze czy byl to zwykly kupiec czy zielarz?

 

 

@Figus

 

 

Te dwa questy sie zazebiaja, bez roznicy co zrobisz pierwsze.

 

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

ulepszona jaskóła, puszczyk, kartacze i inne receptury u jednego gnoma można kupić. Gnom zielarz na prawo od novigradu za rzeką. Jak go znajdziecie to przed nim jest znacznik z fast travel :)

 

Nie musicie dziękować ;)

Nie moge znalezc :P

Ja przelecisz całą mapę to znajdziesz

Odnośnik do komentarza

ja tam do systemu walki sie juz przyzwyczailem, no moze pozostawilbym to nieobliczalne lokowanie jako przytyk ale ogolnie jest wporzo

co do jazdy konnej, zgadzam się w 100 procentach, czasami wole ten kawalek z buta przejsc niz gwizdac po plotke

do minusow dodalbym jeszcze mechanike poruszania się/wspinania przez przeszkody. tutaj taki mordor zjada geralta.

Odnośnik do komentarza

ulepszona jaskóła, puszczyk, kartacze i inne receptury u jednego gnoma można kupić. Gnom zielarz na prawo od novigradu za rzeką. Jak go znajdziecie to przed nim jest znacznik z fast travel :)

 

Nie musicie dziękować ;)

blantman, moglbys powiediec dokladniej, gdzie to jest? chata zielarza?

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

gra zdecydowanie nie jest na 10/10 pierwsze wrażenia mogły być złudne

sma gra w sobie jest świetna, ale jest sporo małych rzeczy do poprawki przez co należą sie jakieś punkty ujemne

a to dopiero początek gry, na pewno jeszcze jakieś kwiatki wyjdą

Odnośnik do komentarza

Daaaaaamn jaka ta gra jest dobra. Nawet jak pogram kilka godzin i mnie trochę zmęczy, wyłączam i robię coś innego to za chwilę znów mnie nachodzi ochota na granie.

 

Nie podoba mi się jedynie system walki, ruchy Geronimo z Riviery są losowe i często nie mogę przewidzieć jak się zachowa, gram na tym 3 poziomie (krew pot i łzy chyba) i najbardziej to przeszkadza w walce z kilkoma przeciwnikami. Chce zrobić szybki atak i uskoczyć a Geralt kręci piruet po czym dostaje luja w plecy.

Muszę też pograć trochę w tego gwinta, uznałem to z miejsca za popierdółkę a wczoraj jak siadłem to spędziłem przy tym prawie 2h :D

Nie wiem kiedy ja to skończe  a mam jeszcze do przejscia GTA V i Pillarsy do dokończenia a na horyzoncie już nowe dobre tytuły. Dobry rok dla graczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

:D :D :D :D :D

 

 

 

Nie wiem gdzie bliżej bo grać będę dopiero bardzo późnym wieczorem tak powiedziałem bo wczoraj znalazłem teraz ci nie powiem gdzie na mapie. Wczoraj szukałem punktów ciekawych po lewej stronie novigradu za rzeką i znalazłem alchemika co skupuje trofea za max ceny, zielarza z tymi recepturami i kilka innych ciekawych miejsc.

 

Gwint powinien stać się grą w multi ! Proponuję takie dlc ja zapłacę :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi ulepszeniami postaci ? Jeśli mamy punkt na wydanie i przykładowo idziemy w szermierkę, to te ulepszenia mają sens dopiero jak je umieścimy w tym drzewku po prawej ? Tam gdzie są trzy miejsca plus slot na mutagen ? inaczej nawet jak wykupimy jakąś nową zdolność a nie umieścimy w tym drzewku to po prostu tak jak by jej nie było, tak ?

 

PS.

Co do samego Gwinta, to strasznie mnie wkręcił i złapałem bakcyla, żeby zebrać jak najwięcej kart :) wciąga niesamowicie.

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

W czasie walki gdy odciągam wrogów od siebie i jakiś wali do mnie z kuszy lub łuku, gdy ubije kolesia Geralt chowa miecz bo jest dalej od łucznika, a ten dalej do mnie strzela, a ja wtedy nie moge blokować. Musze podlecieć do niego, wyjąć miecz i go ubić.

Możesz sam wyciągać miecz (i go chować) na strzałkach lewo-prawo na padzie.

 

Co do samego systemu walki, o którym toczy się dyskusja, to zaobserwowałem ciekawą rzecz. Gramy z moją dziewczyną na normalu, ja z 20 lat doświadczenia w grach, ona typowy casual i to jej lepiej wychodzą walki, choć przeważnie tylko spamuje szybkimi atakami i wychyla gałkę w odpowiednim kierunku, czasem odskoczy, żeby nie skończyć w kozim rogu, czasem rzuci znakiem. Ale bierze na klatę 2-3 przeciwników i często odwala taki taniec śmierci, z odcinamymi kończynami włącznie, że ręce same składają się do oklasków :)

 

I jeszcze pytanie na koniec: karty do gwinta dostaje się po wygranej grze od _każdego_ napotkanego NPCa, czy tylko od wybranych postaci? Często natrafiam na gości chętnych do gry, ale jestem wkręcony w jakiś quest i nie mam w danym momencie ochoty na karty, a zapamiętanie gdzie ci gracze się znajdują, celem późniejszego powrotu do nich, nie za bardzo mi się uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...