Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Kompendium pl to zbiór informacji o świecie gry, krainy, postacie,stwory,miasta, ilustracje itp. Stworzone dla tych co chcą lepiej poznać ten świat a np nie czytali książek, taka ilustrowana encyklopedia

 

Guide z allegro to opis przejscia w3, misje główne, wszystkie poboczne, mapki, przewodniki do trofeów,wszystkie zakończenia, cały w3 rozłożony na atomy

 

Są to zatem dwie zupełnie inne książki

Odnośnik do komentarza

 

 

ja przestałem grać. Doszedłem do momentu w którym chyba będę musiał się zadeklarować i nie wiem czy triss czy yen. Nigdy w grze wybór nie był tak trudny :D Niby książki czytałem i yen  to drapieżna babka ale triss w grze sprawia lepsze wrażenie. Ehhh wybory.

 

 

 

 

To z perłami podobno nie działa w patchu 1.3. W dodatku kto z tego korzysta to frajer bo kasy jak lodu jest tutaj.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

ja przestałem grać.

Doszedłem do momentu w którym chyba będę musiał się zadeklarować i nie wiem czy triss czy yen. Nigdy w grze wybór nie był tak trudny :D Niby książki czytałem i yen  to drapieżna babka ale triss w grze sprawia lepsze wrażenie. Ehhh wybory.

 

 

 

To z perłami podobno nie działa w patchu 1.3. W dodatku kto z tego korzysta to frajer bo kasy jak lodu jest tutaj.

 

spoilery

Odnośnik do komentarza

 

ja przestałem grać.

Doszedłem do momentu w którym chyba będę musiał się zadeklarować i nie wiem czy triss czy yen. Nigdy w grze wybór nie był tak trudny :D Niby książki czytałem i yen  to drapieżna babka ale triss w grze sprawia lepsze wrażenie. Ehhh wybory.

 

 

 

To z perłami podobno nie działa w patchu 1.3. W dodatku kto z tego korzysta to frajer bo kasy jak lodu jest tutaj.

 

spoilery

 

niech będzie że spoiler :) wg mnie to żaden spoiler bo nie wiem czy tak jest a po prostu wnioskuje że ten moment może zaraz nastąpić.  

 

BTW. Tylko w grach bioware można było romansować bez konsekwencji z npc do momentu stosunku. Tutaj lepiej nie zaczynać romansu z jedną a potem próbować z drugą.

 

Dla tych co się zastanawiają to sex z

keirą

nie wpływa na ten romans główny. A przynajmniej na razie na to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skonczyli quest z Baronem

 

 

gdy znajdujemy jego zone ktora opiekuje sie dziecmi, znajdujemy pozniej jakiegos potwora w jaskini, trzeba mu konia przyprowadzic. Ja wybralem ze chce go zabic, trzy wiedzmy powiedzialy mi co wiedza o Ciri, a Baron potem wyruszl po zone.

Co sie dzieje gdy jednak pomozemy temu potworowi z tej jaskini?

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skonczyli quest z Baronem

 

 

gdy znajdujemy jego zone ktora opiekuje sie dziecmi, znajdujemy pozniej jakiegos potwora w jaskini, trzeba mu konia przyprowadzic. Ja wybralem ze chce go zabic, trzy wiedzmy powiedzialy mi co wiedza o Ciri, a Baron potem wyruszl po zone.

Co sie dzieje gdy jednak pomozemy temu potworowi z tej jaskini?

 

 

Anna ginie a Baron sie wiesza.

 

 

Jak jest z expem za zadania na niższym poziomie? Jak mam na szaro w dzienniku to dostanę jeszcze jakieś doświadczenie za wykonanie?

Odnośnik do komentarza

 

Dawac tego pacza co fpsy poprawi na ps4! Wtedy sie zacznie moja przygoda, bo Wiesiek lezy na dysku i czeka na pierwsze odpalenie.

 

No to graj jak na PS4 już!

Sad jest wszystko ok, pozniej zaczyna sie chrupanie, ale to po 10h gry

 

Od wtorku zaczne, moze pojawi sie juz pacz, akurat na chorobowym bedzie giercowane  :banderas:

A do wtorku skoncze ogladac klimatyczny film, jakim jest Order i czytam forumowe rady odnosnie wiedzmina;)

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bardzo podobał mi się wątek z wiedźmami. Sam do końca nie jestem pewien czy dokonałem dobrych wyborów. W grze często trzeba wybierać mniejsze zło, ryzykować, zdać się na instynkt. Dobre.

 

Pytanie co do tego wątku:

 

 

Zabiłem ducha w drzewie i teraz trochę źałuję bo pewnie on był tym "lepszym". Co się dzieje gdy go uwolnimy?

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, ten koleś od Gwinta, na zamku w Wyzimie,

po audiencji u Emhyra

, to niezły koks. Na początku nie mam z nim szans - będzie można później wrócić do niego i skopać mu dupsko? Bo na chwilę obecną to cyborg nie do zayebania :)

Tak, ja tak zrobilem. Wystarczy wygrac gdzies ze 2 w miare mocne karty i juz jest do ogrania.

Odnośnik do komentarza

Bardzo podobał mi się wątek z wiedźmami. Sam do końca nie jestem pewien czy dokonałem dobrych wyborów. W grze często trzeba wybierać mniejsze zło, ryzykować, zdać się na instynkt. Dobre.

 

Pytanie co do tego wątku:

 

 

Zabiłem ducha w drzewie i teraz trochę źałuję bo pewnie on był tym "lepszym". Co się dzieje gdy go uwolnimy?

 

 

On był tym gorszym, duch uwolni dzieci ale zabije mieszkańców wioski Sztygary. Myślę,. że może kiedyś się jeszcze z nim można spotkac.

 

Odnośnik do komentarza

Czytajcie samouczki w opcjach !!!!! :D

 

 

Fajnie że na tablicy pojawiają się co jakiś czas nowe ogłoszenia. I wszędzie Odrina pełno ale nie tylko. Niektóre ogłoszenia to majstersztyki. Taki o sprzedaży magazynu tog, pomoc matrymonialna krasnoluda czy ten

 

11263113_10152827696411850_7861461031276

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Gdzie znaleźć szmaragdowy pył, bo chcę wrobić jeszcze stalowy miecz szkoły żmij, a miałem tylko na srebrny :/ Podkreślam słowo znaleźć, bo nie będę płacił u kowala tyle siana.

 

Warto rozkładać unikatowe miecze - z nich lecą pyły.

 

BTW

Co do wiedźm z bagien

 

 

Czy da się zabić te paskudne wiedźmy? Uciąłbym im łby gdybym mógł :(

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem.

 

 

Boże dotarłem do Wysp Skiellge jakie to duże. Myślałem że velen jest duże i wyspy o wiele mniejsze :D Hehe bałem się że blisko końca jestem a tu nie! :) Piękna przygoda się szykuje. Jak ktoś się martwi że po velen już epilog o nie to chyba najdłuższa gra od czasów baldurs gate 2 (rpg zachodni)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...