Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

akurat zgodze sie z Davem - mam wrazenie ze na day one patch na konsolach wyrobili sie po prostu tylko z optymalizacja Bialego Sadu, a Valen zostawili sobie na potem

 

w kazdym badz razie redzi oficjalnie pisza, ze poprawki w dzialaniu gry w drodze, a majac na uwadze jak na potege patche poprawiaja framerate i bledy techniczne na konsolach tej generacji (gta5,bb, borderlands, ew, dr3, ac unity itp) wg mnie jest spora nadzieja, ze bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Uwaga dotyczy kart do gwinta i małe spoilery fabularne

 

 

 

Grałeś z Vivaldim ?

 

Grałeś z Zoltanem? Gra z zoltanem rozpoczyna quest chain 'starzy znajomi' musisz zmierzyć się z Rochem, lambertem czy dijkistrą. Dodatkowo karty zdobywasz wykonując zadanie dla Zoltana po uratowaniu jaskra. Karty też zdobęziesz grając na balu na który pójdziesz z triss.

 

 

 

Już bez spoilerow w skrócie. Przed wyspami powinniście mieć wszystkie karty północy i nilfgardu te lepsze oraz większość wiewiorek a talii potworów najwięcej na wyspach pada.

 

 

 

Co do romansów to już wiem że dobrze wybrałem. Był smuteczek do pewnej sytuacji która mnie tylko utwierdziła w moim przekonaniu. CDP za(pipi)iście zrobił triss i yennefer. JEdna można powiedzieć bliższa tym co grali a druga tym co czytali. Obie świetne i różniące się jak ogień i woda. Triss uczuciowa otwarta i taka po prostu idealna kandydatka na żonę. Yennefer to famme fatale, zimna, wyrachowana i manipulatorka. Za to z ognistym temperamentem i słabością do geralta. :)

 

 

Skończyłem intensywny tydzień z geraltem na chorobowym teraz max 2h dziennie będę mógł grać

 

11251880_963610257012182_457750489710073

 

Growo najlepszy tydzień mojego życia :)

 

Tak, gralem z Vivaldim i burdelmama i tym samym zakonczylem quest gwint z Novigradzie.

 

Ale nie gralem z Zoltanem, Rochem itp. Takze tego mi brakuje :) dzieki !

 

Odnośnik do komentarza

ktoś wie, o co chodzi z runami, które dodają x procent obrażeń od srebra?

i ktore runy najlepiej stosowac, bo sie zastanawiam nad podpaleniem, zamrozeniem czy krwawieniem:D

musze przyznac, ze przekonalem sie narazie do krwawienia, czarta tak wlasnie ubilem, ciezki s(pipi)iel byl, ale wywolujac krwiawienie, pozbyl sie 3/4 paska zycia :D

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie 6 dni długiego grania poszło mi się jebać. Gdy próbuję załadować którykolwiek save, gra wywala z błędem CE-34878-0. Super, bo już miałem obskoczone prawie całe Velen oraz Novigrad i zbierałem się na Skellige :/

 

Pozostaje mi mieć nadzieję, że nadchodzący patch to naprawi i przyjdzie on szybko, ale moje obecne stanowisko brzmi: jebać partaczy z cdp :frog:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Idą, ale Sony w swojej szczodrości daje tylko 1 GB więc było już dawno zajęte.

 

Wczoraj już mi się pojawił ten bug, ale udało się wczytać save z punktu kontrolnego. Myślałem, że to problem z questem (zbugował się) ale zrobiłem go jeszcze raz dzięki temu sejwowi, trochę pograłem a dzisiaj już żaden save nie działa.

Odnośnik do komentarza

Właśnie 6 dni długiego grania poszło mi się jebać. Gdy próbuję załadować którykolwiek save, gra wywala z błędem CE-34878-0. Super, bo już miałem obskoczone całe Velen oraz Novigrad i zbierałem się na Skellige :/

 

Pozostaje mi mieć nadzieję, że nadchodzący patch to naprawi i przyjdzie on szybko, ale moje obecne stanowisko brzmi: jebać partaczy z cdp :frog:

Ja (pipi)e... Ciekawe czy patch naprawi to tak zeby Ci dzialaly stare savy.

Odnośnik do komentarza

Ukyo wczoraj miał jakiś problem z autozapisem gry. Ręcznie zapisywało, automat wywalał błąd. Widzę że generalnie jakiś problem może wystąpić. Pierdziele - prócz chmury robię dzisiaj backup na pena.


ktoś wie, o co chodzi z runami, które dodają x procent obrażeń od srebra?

Podbijam.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

W tej grze każdy quest jest tak zrobiony, że człowiek ma wrażenie jak by non stop pchał fabułę a nie robił coś na boku, piękna sprawa, dużo by o niej pisać w skrócie najlepsza gra na next geny póki co, Polacy dali radę ! 

 

ps u mnie póki co gra śmiga jak należy, nie widzę jakiś mega spadków framerate, pop upy nie biją po oczach a walki płyniutkie  :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Pograłem trochę dłużej ostatnio i gra mimo swoich niedoróbek i mniejszych czy większych problemów (framerate, sterowanie, animacje postaci) wciąga jak bagno. Grałem również dla testów w obu wersjach językowych (z pl napisami) i głos Geralta w wersji angielskiej jest bardzo średni, Jaskier w naszej wersji też dużo lepiej wypada. Jedynie tak jak myslalem cesarz Emyhr wypadnie lepiej w wersji ang. 

 

Na polygami zrobili tez porównanie i doszli do podobnych wniosków co ja :> 

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,17963956,Jesli_Geralt__to_tylko_Rozenek__Przy_Emhyrze_mamy.html?bo=1

 

niestety wrzucili to na swój player więc musicie kliknać jesli chcecie to zobaczyć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...