Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

tez bym przytulil super chetnie ale za taka cene to kosmos - do 100zl bym dal bez zastanowienia

 

moglem zamowic kolekcjonerke na xone, sprzedac nastepnie sama gre, a kupic w sklepie normalna wersja na ps4, spier.dolilem bo calkowicie ucieklo mi wtedy info, ze kolekcjonerka na xone bedzie miec cos ekstra :(

Odnośnik do komentarza

tez bym przytulil super chetnie ale za taka cene to kosmos - do 100zl bym dal bez zastanowienia

 

moglem zamowic kolekcjonerke na xone, sprzedac nastepnie sama gre, a kupic w sklepie normalna wersja na ps4, spier.dolilem bo calkowicie ucieklo mi wtedy info, ze kolekcjonerka na xone bedzie miec cos ekstra :(

Nic Ci nie uciekło - MS/Redzi ogłosili to długo po tym jak kolekcjonerek już nie dało rady zamówić.

Odnośnik do komentarza

ja też bym chciał real-life gwinta, ale też chciał bym dlc z opcją grania w gwinta online z ludźmi. obie te rzeczy napewno był by popularne

 

granie w  gwinta z kompem jest fajne, ale dopiero z prawdziwym graczem byłby kosmos i blefowanie i próba przechytrzenia

 

 

ja w gwincie wczoraj zdobyłem w koncu kilka ciekawych kart, chociaz niestety póki ci większość mam średnią (początkową) ale i tak zwykle wygrywam z tymi zwykłymi sprzedawcami.

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tez bym przytulil super chetnie ale za taka cene to kosmos - do 100zl bym dal bez zastanowienia

 

moglem zamowic kolekcjonerke na xone, sprzedac nastepnie sama gre, a kupic w sklepie normalna wersja na ps4, spier.dolilem bo calkowicie ucieklo mi wtedy info, ze kolekcjonerka na xone bedzie miec cos ekstra :(

 

No tutaj zachowali się chu.jowo i ogłosili dodatkową zawartość dla Xone długo po zamówieniu kolekcjonerek, jak wszystkie były dawno zarezerwowane. 

Ale te karty faktycznie mogliby sprzedawać osobno - brakuje mi choćby talii Scoia'tael. 

Odnośnik do komentarza

No rdr dla mnie wciąż nie pobity jeżeli chodzi o fizyke jazdy konia xD. Ogólnie całe sterowanie w wieśku jest chuyowe ale jestem do tego przyzwyczajony od pierwszej części.

najlepszy kon byl w shadow of the colossus. W wiesku to serio wole biegac na piechote, bo co chwile jakas woda albo inne przeszkoda nie do przejscia 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jak wypadną nowe, duże gry RPG bo w kwestii questów i prowadzenia fabuły CDP zarządził, taki dragon age to jak jakaś bida f2p mmo przy nim wygląda. Btw w jakiejś recenzji ktoś zarzucił, że jest dużo fetch questów. Gram, gram i gram i jeszcze chyba żadnego typowego fetch questa nie spotkałem, recenzenty kłamczuchy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wprowadzaj ludzi w blad Voytec.

To,

 

 

Mam jeszcze pytanie dotyczące technicznych aspektów zwiedzania Novigradu.Podobno względem wersji PC, konsolowa razi mała ilością postaci NPC - rzeczywiście ''pustota'' miasta uderza?

Nie. Konsolowa wersja i PC niczym sie pod tym wzgledem nie roznia. Skad w ogole taka glupia teoria?

 

Polecam poczytac i poogladac porownanie Digital Foundry.

 

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad. To ze na pcozatku gry wszystko chodzi w 30 klatkach  i ma podobna ilosc NPC nie znaczy, ze przez cala gre tak jest. Tutaj CDR zachowalo sie BARDZO nieladnie, wykazali sie niezlym wyrachowaniem.

Sam ich nie wprowadzaj. To, ze nie ma 30 stabilnych klatek to prawda, natomiast szczegolowosc otoczenia i ilosc NPC jest taka sama.

Odnośnik do komentarza

Questy są w tej grze kapitalne, dla mnie będą wyznaczać standardy dla przyszłych gier RPG - jeżeli ktoś za quest traktuje np. znaki zapytania, to jest w ogromnym błędzie, bo to są jedynie przydrożne ciekawe miejsca, które z questami niczego wspólnego nie mają. 

A niektóre z nich jak choćby ten poboczny z:

 

 

Trollem, który prosi nas o przyniesienie mu farb

 

 

są genialne i wielokrotnie wciągają niczym główna oś fabularna - ba, ktoś tu dobrze napisał, że grając w tę grę i przechodząc questy poboczne cały czas ma się wrażenie, jakby fabuła szła do przodu i cały czas nie można się oderwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż się boje teraz o fallouta, bo oprócz designu świata może mnie w niczym nie porwać.

obawy masz bardzo słuszne.

mam nadzieje że batsheda wstrzymała prace nad falloutem i wszyscy ogrywają wiedźmina i uczą się jak powinno się robić questy (a tak naprawde ogolnie RPGi).

niestety fallout czy skyrim - questy ma w (pipi) nudne, i jeśli będą takie same w nowej części jak było ostatnio to będzie pogrom. wcześniej dało sie to znieść bo nie było porównania, teraz jak wiemy że można zrobić swietne i wciągające questy w sandboxie RPG to myśle że bedziemy znacznie surowej oceniać nudne jak flaki questy typu "wysłuchaj pół zdania i idź na drugi koniec mapy po widelec"

Odnośnik do komentarza

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad Voytec.

To,

 

 

Mam jeszcze pytanie dotyczące technicznych aspektów zwiedzania Novigradu.Podobno względem wersji PC, konsolowa razi mała ilością postaci NPC - rzeczywiście ''pustota'' miasta uderza?

Nie. Konsolowa wersja i PC niczym sie pod tym wzgledem nie roznia. Skad w ogole taka glupia teoria?

 

Polecam poczytac i poogladac porownanie Digital Foundry.

 

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad. To ze na pcozatku gry wszystko chodzi w 30 klatkach  i ma podobna ilosc NPC nie znaczy, ze przez cala gre tak jest. Tutaj CDR zachowalo sie BARDZO nieladnie, wykazali sie niezlym wyrachowaniem.

Sam ich nie wprowadzaj. To, ze nie ma 30 stabilnych klatek to prawda, natomiast szczegolowosc otoczenia i ilosc NPC jest taka sama.

 

 

ty chyba jestes nienormalny, miasta na konsolach sa PUSTE, a na PC tlumy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dawid, Voytec rozstrzygnicjie to w męski sposób, dawać na gołe klaty w jakiejś karczmie i tyle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No, ale teraz możecie obaj dać screeny z swoich wersji i zobaczymy kto ma racje.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...