Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Udaje Wam się czasami ubić potwory z czaszkami nad paskiem życia? Ja ostatnio gdzieś w lesie bijąc tego Leśnego potwora - nie mogę zapamiętać jak się nazywa wyskoczyła na mnie wataha wilków z czaszkami. Było ciężko ale dało radę ubić. Tylko a chwilę zmiana eliksirów i petard musiała mieć miejsce:)

Tak, wiwerne 8 poziomów wyżej ode mnie. Epic experience :)

 

Zrobiłem w Novigradzie raz zadanie mając jeszcez 8 level dla Hattoriego na 24 jeżeli się nie mylę. Tam też przeciwnicy mięli czaszki, ale to nie były na szczęście potwory.

Odnośnik do komentarza

 

Udaje Wam się czasami ubić potwory z czaszkami nad paskiem życia? Ja ostatnio gdzieś w lesie bijąc tego Leśnego potwora - nie mogę zapamiętać jak się nazywa wyskoczyła na mnie wataha wilków z czaszkami. Było ciężko ale dało radę ubić. Tylko a chwilę zmiana eliksirów i petard musiała mieć miejsce:)

Tak, wiwerne 8 poziomów wyżej ode mnie. Epic experience :)

 

Zrobiłem w Novigradzie raz zadanie mając jeszcez 8 level dla Hattoriego na 24 jeżeli się nie mylę. Tam też przeciwnicy mięli czaszki, ale to nie były na szczęście potwory.

 

to zalezy, jaki potwór. sprobujcie to samo zrobic z czartem albo zywiołakiem, to sie przejedziecie ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda jestem dopiero w Velen ( 22h, 7 lvl) i jakoś specjalnie nie zauważyłem spadków animacji. Przy takim Lords of the Fallen czy momentami FC4, Wiedźmin działa świetnie. Później jest gorzej czy wersja PS4 jest faktycznie gorsza ? ( CW off, żeby nie było :P )

 

Co do poziomu trudności ja gram na tym "trudnym" ( krew pot i łzy bodajże) Dla mnie jest bardzo dobry - wymagający. Serio trzeba korzystać z uników i kombinować z dostępnymi środkami. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

O jakich przeciwnikach mowisz? do bestariusza wchodzisz i tam masz na co przeciwnik jest podatny, np odpowiednia petarda mozna im leczenie zablokowac. 

 

Akurat mialem Ghule na 9 jak byłem na 4 bodaj i ciachałem jak głupi dwóch naraz jak sie leczyli aż mi się miecz zepsuł wiec dalem sobie spokój :> 

 

B-jak wyglądają finishery, jak wylaczysz automat? Masz jakiś przycisk kończący?

 

Wiesz co dopiero to wczoraj wyłączyłem i jeszcze nie miałem akcji konczacej.

Odnośnik do komentarza

wszystko zalezy od fragmentu mapy - ten build w chwili obecnej na ps4 zwalnia praktycznie tylko w czasie gameplayu gdzie w ruch ida efekty czasteczkowe - magia, dym, swiatlo z pochodni, deszcz itp - dlatego najgorzej na ps4 jest na bagnach w velen

 

jak deszcz nie pada, przeciwnicy i ty nie sraja magia co chwile czy w innych fragmentach swiata gry gdy nie ma tylu efektow czasteczkowych jest zjadliwie czyli tak jak w bialym sadzie

 

btw FC4 ci zwalnialo? skonczylem gre, duzo tez questow pobocznych wykonalem i nie pamietam by mi nawet na moment klatki polecialy w dol

Odnośnik do komentarza

Odnośnie problemów technicznych w wersjach konsolowych - też czasami musicie czekać chwilę na pojawienie się jakichś npc w Novigradzie- np. kowala? A czasami nawet gdy już ich widać to i jak chwilę trzeba odczekać aż zaskoczy z nimi rozmowa? Wygląda to jak lag.

 

Ciekawe, czy patch coś zaradzi, sprawdzę po robocie, o ile u mnie już będzie go mogło pobrać.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wszystko zalezy od fragmentu mapy - ten build w chwili obecnej na ps4 zwalnia praktycznie tylko w czasie gameplayu gdzie w ruch ida efekty czasteczkowe - magia, dym, swiatlo z pochodni, deszcz itp - dlatego najgorzej na ps4 jest na bagnach w velen

 

jak deszcz nie pada, przeciwnicy i ty nie sraja magia co chwile czy w innych fragmentach swiata gry gdy nie ma tylu efektow czasteczkowych jest zjadliwie czyli tak jak w bialym sadzie

 

btw FC4 ci zwalnialo? skonczylem gre, duzo tez questow pobocznych wykonalem i nie pamietam by mi nawet na moment klatki polecialy w dol

Tak, aczkolwiek nigdy w trakcje zadymy. Zawsze podczas eksploracji. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem przygodę i wybrałem najniższy poziom trudności, bo nastawiam się na dwa przejścia. Dobrze zrobiłem? Najpierw chcę chłonąć historię bez wyzwań.

nie, samograj wg mnie bedziesz miec, dawaj przynajmniej drugi od gory, przez medytacje odnawiajaca energie nie bedziesz narzekac

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Wczoraj zacząłem przygodę i wybrałem najniższy poziom trudności, bo nastawiam się na dwa przejścia. Dobrze zrobiłem? Najpierw chcę chłonąć historię bez wyzwań.

 

Normal będzie odpowiedni

Odnośnik do komentarza

Maksymalna ocena dla W3 to jakiś żart (wersja PS4). Sama gra "artystycznie" jest cudowna, grafika bardzo ładna/śliczna, ale płynność animacji to porażka. Czuję się oszukany przez CD PROJEKT RED.  Miała być porządna optymalizacja, a nie jest. Lekkie dropy  to nie zbrodnia (2 lub 3 klatki mniej z 30fps), ale +/- 20fps jak najbardziej, szczególnie podczas walki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...