Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

A ja tak sobie czytam, przeglądam i ciągle nie rozumiem tych co są tacy wściekli i sflustrowani ( czy też na forum czy też pod materiałami na głownej stronie) odnośnie licznych błędów w grze.

 

Przeciez teraz to juz standard ze na premiere gry wypuszczają aby betatesterzy (czyli preorderowcy- Tak , tak nie oburzajcie sie, taka jest prawda) przetestoiwali im grę...

Nie lepiej poczekać miesiac - dwa az wyjda łatki poprawiajace najwieksze błędy i grac bez flustracji ? :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Zdarzają się jakieś problemy techniczne, racja. Nie ma gry idealnej, ale w przypadku tej produkcji 97% czasu z nią to Full Epic GOTG Experience. Każdy element tej gry to perełka i spełnienie mokrych snów fanów Sapkowskiego lub po prostu graczy, którzy myśleli, że takie perełki już przestały powstawać. REDzi wyznaczyli nowy standard, nie tylko w dziedzinie gatunku fantasy/rpg.

Jeżeli Cyberpunk utrzyma ten poziom, to... :banderas::obama:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

No i co z tymi np. dropami FPS ? Testowali i nie widzieli że są widoczne spadki ? Co z  tym gwintem ? Nie widzieli że się wiesza ? Co z tym itp itd bla bla bla...

 

 

Otóż nie , nie testowali z taką dbałością jak graczom się wydaje że powinni bo inaczej te łatki z tak OCZYWISTYMI błędami dawno by się pojawiły na płycie.

Testują teraz darmowi testerzy co kupili gre na premierę i nie wmawiajcie sobie że jest inaczej bo sami siebie oszukujecie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No i co z tymi np. dropami FPS ? Testowali i nie widzieli że są widoczne spadki ? Co z  tym gwintem ? Nie widzieli że się wiesza ? Co z tym itp itd bla bla bla...

jezu a czy twórcy drivecluba na którym się tak spuszczasz wiedzieli, że im się online wysypie?

Odnośnik do komentarza

No i co z tymi np. dropami FPS ? Testowali i nie widzieli że są widoczne spadki ? Co z  tym gwintem ? Nie widzieli że się wiesza ? Co z tym itp itd bla bla bla...

 

 

Otóż nie , nie testowali z taką dbałością jak graczom się wydaje że powinni bo inaczej te łatki z tak OCZYWISTYMI błędami dawno by się pojawiły na płycie.

Testują teraz darmowi testerzy co kupili gre na premierę i nie wmawiajcie sobie że jest inaczej bo sami siebie oszukujecie.

 

Ale zdajesz sobie sprawę, że poprawa jednego buga może spowodować dwa inne i to praktycznie niekończący się proces? Wiadomo, że po premierze grupa ponad miliona graczy zacznie wyłapywać błędy, które mogły umknąć grupie kilkuset betatesterów.

Odnośnik do komentarza

Zamiast roszczeniowo biadolić, że gra za 200 zł, która starczy na 200h, w dodatku polskiej produkcji ma kilka błędów i słabszych elementów polecam dwa wyjścia:

 

1) zluzować poślady i włączyć ją, by chłonąć ten zaje.bisty świat

 

Lub

 

2) olać ją skoro tak bardzo czujemy się oszukani i wracać do Swoich Dragon Ejdżów czy innych Asasynów 2016 Hardline, na które normalny gracz teraz nawet nie splunie po zagraniu w W3.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 Ze janusz nie widzi jak mu spadaja klatki na moczarach nie znaczy ze nie spadaja - konsole mamy te same wiec bajki ze "u mnie tego nie ma" mozna sobie miedzy poslady wlozyc.

ja nie mowie że u mnie tego nie ma tylko że nie mam licznika fps w oczach a nie nie jestem fps whore żeby wchodzić na forum i biadolić że czasem jest kilka klatek mniej skoro gra i tak gniecie jaja

 

 

Liczba bugow jest w grze ogromna.

 

sama gra jest ogromna wiec nie uda sie nigdy wyeliminować wszystkich bugów.

ja osobiscie mam jednak szczęście pod tym względem bo na 60-70 godzin (jak nie wiecej) miałem jedynie znikome bugi.

 

serio jak ktoś oczekuje że tak wielka gra nic nie bedzie miała to trzeba być naiwnym

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...