Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

:banderas:

 

Gram w tę grę już ponad 80 godzin i dalej się dziwię, w jaki sposób niektórzy przeszli ją po 50-60 godzinach, mam jeszcze do zrobienia od groma wszystkiego po prostu - W dodatku na Skellige sporo questów, w Velen zresztą też, ze znaków zapytania to chyba z połowy nie ruszyłem. Za chwilę wbije 31 lvl i będzie najwyższy czas na poszukiwania mistrzowskiego wiedźmińskiego rynsztunku - wreszcie :D

 

Ta fabuła, ta gra... 
12/10.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

do tego questu sie wraca po czasie czy jak? bo ja go zakonczylem w sumie happy endem, a jak czytam to wielu ma jego bad endingi i sie teraz zastanawiam, w ktorym momencie i przy jakiej decyzji tak skrajnie sie zakonczenia roznia, albo moze ja po prostu za jakis czas w fabule bede mial powrot do barona i ciag dalszy zadania :P

Odnośnik do komentarza

Oni kują tylko mistrzowskie czyli czwarte, ostatnie sety.Pierwsze trzy do wyśmienitego włącznie można wykuć u zwykłych kowali w Novigradzie, tego na targu rybnym (miecze) i tego przy placu głównym.

 

I taka porada, jakbyście planowali kuć rynsztunki kota to zbierajcie dwimeryt i rubiny.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

Na ppe czytałem, ze na można lock'a dać 30fps na Xone po ostatnim patchu. Da sie na Ps4? Jakoś tej opcji nie widzę.

nie da sie tu i to bo wersje 1.03 na obu systemach maja lock 30fps automatycznie w kodzie co nie oznacza, ze framrate nie moze spadac ponizej tej granicy :P

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego jeszcze nie zrobiłem w Velen ale spokojnie mogę ruszyć fabularnie do kolejnych miejscówek, Novigrad itd? czy znowu jakaś misja poleci na pysk?

W Novigradzie nie zacząłem tam jeszcze wątku fabularnego, ale robię już poboczne. To swoją drogą był dobry pomysł żeby się tam udać, nawet jeśli nadal biegam po Velen. Po chwili eksploracji znalazłem znacznie lepszą zbroję, a po jednym pobocznym dostałem miecz srebrny 2x lepszy niż ten, z którym wcześniej łaziłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...