Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

jest gdzies info ile za kazdy quest jest nagrody w postaci exp? przestalo mi naliczac exp i nie wiem kiedy. jesli nie dawno to luz poczeka

na patch ale jesli dawno to pogram w co innego i zagram od nowa. do tej port mialem tylko jeden quest gdzie mialem 6 lvl lub wiecej wiec za cala reszte powinienem cos dostac.

Odnośnik do komentarza

Misja w Mysiej Wieży. Genialna! Co za klimat! Co za sceneria! Uwielbiam takie rzeczy w grach

Ha, wlasnie zrobilem przerwe od tego questa tuz przed rozmowa z Anabelle i skoncze jutro jak sie tylko wyspie - doskonala historia. A to tylko zadanie poboczne!!

 

Goty gra, po niej juz nigdy nie zaakceptuje gry RPG z plytkimi misjami "zabij 10 wilkow", "przynies 3 arbuzy".

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Kończąc projekt w AE słucham sobie podcastu https://pl-pl.facebook.com/GRAMdodatni/photos/a.707258035952814.1073741829.683816221630329/1027635680581713/?type=1&fref=nf

 

Chłopaki niezłe rozkminy tworzą na temat Wieśka i jego lore :D Dodam, że żaden z nich nie przeczytał ani jeden książki i dywagacje na temat fabuły w wieśkach ("zawsze szuka jakiejś baby"), "puknięcia Ciri", tego w jaki sposób się urodziła skoro "wiedźmy są bezpłodne", skąd ma swoje umiejętności, zagwostka o niewymiarowych cyckach Triss etc. po prostu wypaliły mi mózg xD

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

kilka małych tipsów odemnie (niektore są opisane na ekranach ładowania, ogolnie większość pewnie o nich wie ale komuś sie pewnie przyda)

 

- gdy quest ma więcej niż jeden cel można nacisnąć R3 (gałkę) żeby przeskakiwać między celami (znacznik na mapie przeskakuje)

 

odpalanie menu na ps4 - czyli touch pad

- naciśnięcie wchodzi do menu (to oczywiste)

-  przesunięcie palcem w góre lub w dół odrazu wchodzi do mapy

- przytrzymanie guzika w taczpadzie odrazu wchodzi do inventory

 

- L1 + kwadrat odrazu wchodzi do medytacji

 

- w czasie walki gdy trzymamy L2 by blokować możemy zmieniać znaki naciskając lewo/prawo na krzyżaku, niby nic ale czasem sie może przydać jak nie chcemy naciskać L1 i robić niby-pauze

 

niby bzdet ale troszke przyspiesza sporawe gdy można bezposrednio wejsc do mapy albo inventory pomijajac główne menu

Edytowane przez Yano
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Kur.wa nie ogarniam tej gry.Jest piękna,ogromna,na dziesiątki godzin.Mam 20 h na liczniku i robię tylko questy poboczne xD Mam 12 level,20 h na liczniku i czyszczę mapy ze znaków zapytania :) Jeszcze nawet nie odnalazłem triss xD

Pozniej będziesz robił questy z 5 i 6 levelu i będziesz narzekać, że gra za łatwa...
Odnośnik do komentarza

Mam manię robienia zawsze pierdół pobocznych, bo szkoda mi, aby fabularne questy się kończyły - tak zawsze robię w GTA. A tutaj to po prostu nie wiadomo w co ręce włożyć. Robię jeden side quest i odblokowują się dwa kolejne w trakcie.

Nie chcę nawet sobie wyobrażać, jak wyglądało rysowanie drzewka decyzyjnego / planowanie quest designów w Wieśminie. Chcę pracować w CDP :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...