Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Kur.wa nie ogarniam tej gry.Jest piękna,ogromna,na dziesiątki godzin.Mam 20 h na liczniku i robię tylko questy poboczne xD Mam 12 level,20 h na liczniku i czyszczę mapy ze znaków zapytania :) Jeszcze nawet nie odnalazłem triss xD

Chłopie skończ z tymi spoilerami.

jakimi spoilerami?
Ostatnie zdanie, a moze z trailerów i książek miałem się tego domyśleć?
Odnośnik do komentarza

wczoraj włączyłem. Dżizas jaka ta gra jest dobra, RDR tej generacji. Miała mnie od pierwszej sceny

rozmowy Geralta i Vesemira przy ognisku

.

 

Miałem pograć tylko chwilę, a napier.dalałem jak głupi do 4 rano aż doszedłem do

walki z gryfem

.

 

Gram oczywiście na najwyższym poziomie trudności - walki z dużymi kur.wiszczami na tym poziomie są nieziemskie - ostrzenie broni, przygotowywanie eliksirów 

 

 

10425387_789762124467260_556062399603450

Odnośnik do komentarza

Rotfl, jak grałeś w 2 poprzednie gry to przecież wiadomo że Triss jest w grze, nawet po wizicie w Wizimie Yen Ci mówi że możesz ją odwiedzić w Novigradzie :\

 

Wiesz w ogóle kogo szukasz w tej grze?

No i co z tego że w książkach i poprzednich grach była Triss. Panienka z jeziora też była i nie wiem czy będę ją szukał. Co to w ogóle za zależność, że wiadomym jest że będę Triss szukał (rozumiem Ciri czy Yen).

I tak wiem kogo szukam tej grze i mam nadziej, że znajdę tą królową bonę !

 

ROTFL co tu kierwa znaczy ? Rotfeld? Jakiś spoiler z Wiedźmina ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kur.wa nie ogarniam tej gry.Jest piękna,ogromna,na dziesiątki godzin.Mam 20 h na liczniku i robię tylko questy poboczne xD Mam 12 level,20 h na liczniku i czyszczę mapy ze znaków zapytania :) Jeszcze nawet nie odnalazłem triss xD

Chłopie skończ z tymi spoilerami.
jakimi spoilerami?
Ostatnie zdanie, a moze z trailerów i książek miałem się tego domyśleć?

 

kolejny spoiler-boy. człowieczyno, nie załamuj, to ze triss wystąpi w tej grze, było wiadome od jakichs bez mała 15 lat. To łap jeszcze tego spoilera - w grze występuje dziki gon!111

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Andrzejek jaki wesołek hihi.

Dobra jeszcze raz bo widzę że masz problem żeby zakumać. To że będzie Triss to nie jest dla mnie zaskoczenie, to że będzie quest aby ją odnaleźć już nie było dla mnie taki oczywiste odpalając W3. Mam nadzieję że w końcu zrozumiesz, jak nie to zapraszam na zajęcia do grupy "myszek" w ZSS Nr 14. Rotfeld out.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

@McDrive

Tak, ja wczoraj ten sam problem miałem.

 

@Marczello

 

Tak, gra się dobrze. Lamenty są znacznie przesadzone.

Lamenty nie są przesadzone mój drogi balonie!

- 20 fpsów na bagnach

- rwanie animacji w Novigradzie podczas biegu, nawet samo przemierzanie tego miasta po prosu boli dusze gracza - szczególnie podczas deszczu.

- Czekanie po kilka sekund aż gra da graczowi możliwość pogadania z NPC (ten ma laga - model wczytany, ale gra tego nie widzi). Często się to zdarza w mieście jak przemierzamy szybko drogę z jednego punktu do drugiego

- Błąd z otrzymywaniem EXP za zadania główne i poboczne - tu cytat (umieszczę w spoilerze bo długi)

 

O ile na początku gra mi sprawiała frajdę, czułem się wolny w eksploracji świata, gra działała w miarę płynnie, tak im dalej w grze tym bardziej stresują mnie zmieniające się kolory misji. Zamiast przyjemnie sobie zwiedzać świat, w pewnym momencie stałem się niewolnikiem latania za misjami, które lada moment zrobią się szare i nie dadzą mi zrobić wyższego levela

 

- Doczytywanie się tekstur w wielu miejscach i obiektów (mnie to wybija z imersji) - http://oi58.tinypic.com/20k58y9.jpg

- Puste miasto i tawerny http://oi58.tinypic.com/29vxsfb.jpg

 

 

Wszystko inne to jednak majstersztyk więc jeżeli nie przeszkadzają ci błędy techniczne to gra sprosta wymaganiom i będziesz się świetnie bawić :)

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Biegnę sobie na pełnej (pipi)e Geraltem po Novigradzie tam gdzie mam się stawić na misję. Wbiegam na jakies podwórko, widzę, jak prowadzi mnie droga, wskakuję na cos i zaczynam się palić...Czekam 10 sekund i kiedy tekstury się załadowały, okazało się, że wbiegłem do domu i wskoczyłem na palnik.

Odnośnik do komentarza

Biegnę sobie na pełnej (pipi)e Geraltem po Novigradzie tam gdzie mam się stawić na misję. Wbiegam na jakies podwórko, widzę, jak prowadzi mnie droga, wskakuję na cos i zaczynam się palić...Czekam 10 sekund i kiedy tekstury się załadowały, okazało się, że wbiegłem do domu i wskoczyłem na palnik.

Są jeszcze większe jaja.

 

Biegniesz sobie, biegniesz masz znacznik że musisz wejść do budynku ale klops! Budynku nie ma :O

Czasem wchodzę do chaty w Novigradzie a tam np. nie doczytała się boczna lub tylna ściana  :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...